Size özel içerik için ait olduğunuz grubu seçin

GROHE Duş Koleksiyonları

KİŞİSEL SPA’NIZ

Yeni F-digital Deluxe ürünleri evinizdeki banyonuzu, tüm duyularınıza dokunan, tüm isteklerinizi karşılayan, aklınızı başınızdan alan, büyüleyici ve ilham verici bir deneyim yaşayacağınız özel bir spa'ya dönüştürür.
Bundan sonra GROHE, duş kabininizi sevdiğiniz müzik eşliğinde renkli ışıkla veya rahatlatıcı buharla dolduracak veya hepsini aynı anda deneyimleyebileceğiniz modüller sunacak. Böylece, rahatlatıcı ve dinlendirici vahanızın sizi evde beklediğini bilmenin rahatlığıyla günün her anının keyfini çıkarabilirsiniz. F-digital Deluxe, hayatı daha fazlasını talep ederek özgüvenle ve keyifle yaşamaktır.

DUŞ SİSTEMLERİ

Performans ve güvenilirlik için bir GROHE duş sistemini tercih edin. Sektöre yön veren birçok teknolojik yenilikle donatılan duş sistemlerimiz sizlere her zaman üstün performans ve rakipsiz duş deneyimi sunuyor.

EL DUŞLARI VE TEPE DUŞLARI

Tepe duşu, el duşu ve yan duş koleksiyonlarımız ödüllü tasarımı en son teknoloji ve birinci sınıf malzemelerle bir araya getiriyor. GROHE EcoJoy® duşları bir yandan çevreyi koruma taahhüdümüzü özetlerken diğer yandan da günlük su tasarrufuna teşvik ediyor.

Thermostaatkranen

GROHE Termostatik Ürün Koleksiyonu

GROHE termostatik batarya valfleri dünyanın en hassas termometresi olan cildiniz göz önünde bulundurularak tasarlandı. En kaliteli malzemelerden üretilen termostatlarımız, maksimum duş güvenliği ve konforu için endüstrideki en son teknolojik yeniliklerle donatıldı. Tasarım tercihlerinizi ve montaj ihtiyaçlarınızı aşağıdaki ürün koleksiyonlarımız arasından beğeneceğiniz ürünlerle karşılayabilirsiniz.

Termostatik Ürün Koleksiyonu

GROHE Banyo Koleksiyonları


GROHE banyo bataryaları, en iyi malzemeleri ve en yeni endüstri lideri teknolojileri ile ödüllü tasarımı bir araya getiriyor. Her koleksiyon, kişisel stil tercihlerini tamamlamak için musluk tipolojilerinin geniş bir yelpazesini sunar.

Banyo Koleksiyonları
Spray patterns

Spray Patterns

Create your personal hydrotherapy shower and use all the physical properties of water to create a new sensation every day. GROHE showers come in all shapes, styles and sizes – each one designed with your satisfaction and enjoyment in mind.

Discover all Spray Patterns