Size özel içerik için ait olduğunuz grubu seçin

GROHE Euphoria SmartControl Çekilişi

Ne yapıyor olursanız olun, Yeni GROHE Euphoria SmartControl, güzel günlerinizi daha da güzel hale getirir. Siz de mi bu hissi yaşamak istiyorsunuz? Aşağıdan çekilişimize katılın ve 10 GROHE Euphoria Smart Control duş sisteminden (26507000) birini kazanın!

Şimdi sıra sizde!

GROHE SMARTCONTROL TAMAMEN SİZİN KONTROLÜNÜZDE OLAN GÜÇLÜ VE ŞIMARTICI BİR DUŞ DENEYİMİ

GROHE SmartControl, su miktarını ve sıcaklığını ayarlayabileceğiniz yenilikçi bir duş kontrolü sunmakla kalmıyor, aynı zamanda tepe duşu ile el duşu arasında geçiş yapmanıza ve tercih ettiğiniz akış tipini ayarlamanıza olanak sağlıyor. Su hacmini ekonomik su akışı ayarından tam akış ayarına getirmek için yapmanız gereken tek şey, GROHE ProGrip kolunu çevirmektir. Su akışını azaltmak istediğinizde ise butonu tersine çevirmeniz yeterlidir. Ayrıca SmartControl, ayarladıgınız su ayarı ile tekrar su kullanabilmeniz için ayar tercihlerinizi saklar.

Duşu açmak için düğmeye basın.

Su akış hacmini ekonomik'ten tam akış'a kademeli olarak ayarlamak için döndürün.

Duşu kapatmak veya duraklatmak için butona tekrar basın. Duşu yeniden başlattığınızda tercih ettiğiniz su şiddeti aynı şekilde kalır.

ÜÇÜN GÜCÜYLE DUŞ KEYFİ

Esnek

GROHE SMARTCONTROL esnek kontrol imkânı sunar. Tek yapmanız gereken butonu çevirerek sizin için ideal su hacmini bulmaktır. Ayrıca sprey şeklini de seçebilirsiniz: Nazik sprey özelliği veya ferahlatıcı bir duş keyfi... Hayalini kurduğunuz duş deneyimi sizi bekliyor.

Güçlü

GROHE SMARTCONTROL ile güç parmaklarınızın ucunda. Şampuanınızı durulayıp atacak kadar güçlü sprey özelliğini veya günün yorgunluğunu masaj etkisiyle atmanızı sağlayacak yoğun jet sprey özelliğini seçebilirsiniz.

Rahatlatıcı

GROHE SMARTCONTROL'ün daha hassas duş seçenekleri ile gevşeyip rahatlayın. Yumuşak ve ferahlatıcı bir yağmur hissi sunan duşun keyfini çıkarın veya yaz sağanağı için su hacmini sonuna kadar artırın.

SMARTCONTROL DÜNYASINI KEŞFEDİN

GROHE SmartControl farklı kurulum seçenekleri ve kombinasyonlarını kullanımınıza sunar.

Keşfetmek Bizim

GROHE anketimizi keşfedin, duş alma alışkanlıklarını ortaya çıkarır