Size özel içerik için ait olduğunuz grubu seçin

BANYO AKSESUARLARI

GROHE banyo aksesuarlarıyla banyo tasarımını mükemmele taşıyın. GROHE'nin aksesuar serileri, hangi stili tercih ederseniz edin ustalıklı son dokunuşları eklemek için her şeye sahip.

Havluluklardan sıvı sabunluklara, tuvalet fırçalarından bornoz askılıklarına kadar GROHE her ince detaya önem veriyor. Yıllarca banyonuza güzellik katacak harika tasarımlı, üstün işlevlere sahip aksesuarları için başka yerde aramanıza gerek yok.

Selection

GROHE Selection'ı dikkatle işlenen, organik şeklinde şekil ve işlevsellik bir araya geliyor. GROHE Plus, Essence ve Lineare serilerini tamamlamak için tasarlanan ve on kaplama tercihi sunulan Selection aksesuarları sofistike bir son dokunuş getiriyor.

Selection

Selection Cube

Selection Cube aksesuarlarının kalbinde Keskin, Kübist çizgiler bulunuyor ve dinamik estetiği, modern ve net çizgili tasarımları tamamlamak için mükemmel bir seçim.

Selection Cube

Essentials

Net çizgili, modern ve aynı zamanda pratik ve çok yönlü tasarımlar. Essentials aksesuarları banyoları yenilemek için idealdir.

Essentials

Essentials Cube

Şık, Kübizmden ilham alan silüetler Essentials Cube koleksiyonunuz modern, minimalist banyolar için mükemmel bir seçim haline getiriyor.

Essentials Cube

Essentials Authentic

Klasik stil zamansızdır ve Essentials Authentic koleksiyonu geleneksel tasarımların rafine görünümüne uyar.

Essentials Authentic

Bau Cosmopolitan

Bauhaus'tan esinlenen Bau Cosmopolitan aksesuar koleksiyonuyla her tasarıma estetik uyumu getirin. GROHE'nin tüm Bau armatür ürünleriyle uyum içinde olması için üretilen bu minimalist aksesuarlar banyonuza denge ve sakinlik getirir.

Bau Cosmopolitan

TAMAMEN RENKLİ BİR BANYO

Kromdan farklı bir şey ister misiniz? Altın, gümüş, kırmızı altın veya koyu gri aksesuarlara ne dersiniz? O halde GROHE'de doğru yerdesiniz. GROHE birçok renk ve kaplama banyo armatür, duş ve aksesuar serisi sunuyor. Banyonuzun tasarımını kendi zevklerinize kendi stilinize ve renk tercihinize göre ayarlayın.

GROHE Colors