OFİSLER VE KÜÇÜK/ORTA İŞLETMELER İÇİN İDEAL ÇÖZÜM

Hangi su sistemi şirketiniz için en iyisidir?

GROHE BLUE PROFESSIONAL

FİLTRELENMİŞ, SOĞUK VE SODALI SUYUNUZ HAZIR

Sıradan musluk suyunu ferahlık veren bir içeceğe dönüştüren GROHE Blue Professional su sistemleri ile hantal su damacanalarına veda edin. Bu yenilikçi su sistemi sayesinde musluğunuzdan mükemmel tada sahip içme suyunun yanı sıra orta sodalı veya sodalı su elde edin. Standart bir mutfak bataryasının tüm işlevlerini barındıran GROHE Blue Professional su sistemi, ofisinize şebekeden gelen suyu kullanır, lavabonun altına monte edilmiş filtresi ile suyun içindeki yabacı maddeleri filtreleyerek size arıtılmış ve lezzetli içme suyu verir.

Keşfetmek GROHE Blue PROFESSIONAL

GROHE RED

İSTEDİĞİNİZ ANDA KAYNAR SU

Her iş yerini ayakta tutan, çay ve kahvedir! GROHE Red ile su ısıtıcısı için sıra beklemeye gerek kalmaz ve ofis mutfağındaki dağınıklık azalır. GROHE Red, mutfak musluğundan anında sıcak su verir. Böylece yalnızca ihtiyacınız kadar su kaynatıldığı için, zamandan ve enerjiden tasarruf edersiniz. Standart bir mutfak bataryasının tüm özelliklerine ek olarak, istediğiniz anda 100° C sıcaklıkta mükemmel tatta su.

Keşfetmek GROHE Red

Size yakın bir showroom bulun

GROHE BLUE Professional veya GROHE Red’i daha önce mi satın aldınız? Şimdi kayıt yaptırın ve iki katı kazanın!

GROHE su sisteminizi şimdi kaydettirin ve fazladan bir yıl garanti elde edin! Hemen aşağıdaki bağlantıya tıklayın, ürününüzü seçin, satın alma ve kurulum tarihini girin. Bu kadar kolay!

Şimdi üye Ol!