Size özel içerik için ait olduğunuz grubu seçin

Pirinç Yüzey Bakımı

Instructions for faucet care

GROHE armatürleriniz için bakım talimatları

GROHE donanımınızdan uzun süre kalıcı bir memnuniyet ve zevk almanızı istiyoruz. Bu nedenle, lütfen aşağıdaki bakım talimatlarını okuyunuz; zira uygun olmayan bir işlemden kaynaklanan yüzey ve alttaki malzemenin hasar görmesi garanti kapsamında değildir.

Temizlik için zımpara süngeri veya ovma maddeleri kullanmayınız. Ayrıca solvent veya asit içeren temizlik maddeleri, kireç çözücüleri, ev sirkesi ve asetik asitli temizlik maddeleri kullanmamanızı öneririz. Yüzeye agresiftirler. Ticari olarak temin edilebilen temizlik maddelerinin formülasyonları sıkça değiştikçe, uyumumuzun hak ettiği nazik bakımı sağlayacaklarını garanti edemeyiz.

Armatürü sadece biraz sabun ve nemli bir bezle temizleyiniz, daha sonra sadece durulayın ve kurumaya bırakın. Her seferinde armatürü kurutarak kireç lekelerinden kaçınabilirsiniz. Kireç birikimi oluşursa, bunları çevre dostu temizlik sıvısı GrohClean ile çıkarınız. GrohClean, armatürlerimizin yüzeyini nazikçe temizlemek için özel olarak formüle edilmiştir. GrohClean tedarikçinizden temin edilebilir.

GROHE Armatürleri Bakım Talimatlarını İndiriniz

Keşfetmek Bizim

GROHE X hakkında daha fazlasını keşfedin