Showroom bulun
Showrooms
  • Showroomları

Not Defterim

You have not assigned any products.

Once you have added products to your notepad you can download your list right here.

0 Product(s)
Download as PDF
Delete all

The Product is already stored on your notepad.

SEÇİM ÖZGÜRLÜĞÜ

GROHE İLE KİŞİSEL BANYO KOLEKSİYONUNUZU TASARLAYIN

Her ayrıntısıyla tam istediğiniz gibi olan mükemmel banyo, tamamen sizin tasarımınızla şekillenir. Günümüzde banyo, benzersiz zevklerinizi fark edebileceğiniz ve kişiliğinizi yansıtabileceğiniz bir alandır, burada geçirdiğiniz her dakika keyiflidir. GROHE olarak tasarımın işlevlerle mükemmel bir uyum yakaladığı, kendi tasarım stilinizi ifade etme özgürlüğüne sahip olabileceğiniz kapsamlı bir banyo deneyimi sağlamayı amaçlıyoruz. Bu nedenle banyonuzdaki tüm temas noktaları için özenle seçilmiş renkler ve kaplamalardan oluşan bir seri tasarladık.

GROHE Renk Serisini

MÜKEMMEL UYUMU

Mükemmel uyumu yakalamak sanıldığı kadar kolay değildir. Bu, banyolarımızdaki uyum için de geçerlidir. Seramik ürünlerimiz; bataryalarımıza, duşlarımıza ve sıhhi tesisat sistemlerimize uyumlu tavsiye edilmiş kombinasyon seçenekleri sunduğu için birbirlerini hem tasarım hem de teknoloji açısından tamamlar. Geniş seçenek yelpazesi tek bir platformda sizlere sunulmuştur. Deneme yanılma yönteminden kurtulun ve tek bir seçenekle mükemmel uyumu yakalayın.

Mükemmel Uyumu

WELCOME TO THE JOY OF SHOWERING

THE PERFECT SHOWER

Use all the physical properties of water to create your unique shower experience. Large or extra-large; fitted flush to the ceiling or wall mounted; GROHE showers come in all shapes, styles and sizes – each one designed with your satisfaction and enjoyment in mind.

Find your perfect shower

GROHE SmartControl

Think of a shower. Isn’t it simply water droplets falling down? It’s hardly rocket science. And yet what GROHE SmartControl does with water has to be felt to be believed. It elevates the simple shower to a whole new shower experience that seems to have been made for you alone.

Turn up your shower experience
GROHE BestMatch™

GROHE BestMatch™

GROHE BestMatch ™'e hoşgeldiniz! Birkaç tıklamayla lavabo ve bataryanın mükemmel kombinasyonunu bulacaksınız. GROHE Laboratuarı'nda 3000'den fazla kombinasyon test edildi, böylece En İyi Eşyalarınızı bulmaya çalışarak en uygun su dağıtımını, en yüksek konforu ve en iyi tasarım eşleşmesini sağlayabilirsiniz.