Size özel içerik için ait olduğunuz grubu seçin

DUŞ KEYFİNE HOŞ GELDİNİZ

Benzersiz duş deneyiminizi yaratmak için suyun tüm fiziksel özelliklerini kullanın. Geniş ve ekstra geniş, tavana veya duvara montajlı yıkama seçenekleriyle GROHE duşları ve termostatları tüm şekillerde, stillerde ve boyutlarda sunulur. Her biri memnuniyetiniz ve hazzınız dikkate alınarak tasarlanmıştır.

GROHE SmartControl Yapılandırıcısı

Size en uygun GROHE duşunu bulun.

Seçmeme yardım et

GROHE TERMOSTAT TEKNOLOJİSİ:
MÜKEMMEL DUŞUN KAYNAĞI

GROHE duşlarını ve termostatlarını üretirken temel ölçüt olarak en hassas termometreyi kullandık: cildinizi. Duşlarımızda ve Termostat koleksiyonumuzdaki devrimsel termostatlar, sıcak ve soğuk suyun teninize tamamen istediğiniz oranda dokunmasını sağlar. GROHE TurboStat devrimsel bir teknik özelliktir: Saniyeler içinde doğru duş sıcaklığını sağlar ve duşunuz bitene kadar sıcaklığı aynı derecede korur.

GROHE SMARTCONTROL:
TAMAMEN SİZİN KONTROLÜNÜZDE OLAN GÜÇLÜ VE ŞIMARTICI BİR DUŞ DENEYİMİ

GROHE SmartControl, su miktarını ve sıcaklığını ayarlayabileceğiniz yenilikçi bir duş kontrolü sunmakla kalmıyor, aynı zamanda tepe duşu ile el duşu arasında geçiş yapmanıza ve tercih ettiğiniz akış tipini ayarlamanıza olanak sağlıyor. Su hacmini Ekonomik ayarından Tam Akış ayarına getirmek için yapmanız gereken tek şey, GROHE ProGrip kolunu çevirmektir. Su hacmini azaltmak istediğinizde ise kolu tersine çevirmeniz yeterlidir. Dilerseniz düğmeye basarak suyu durdurabilirsiniz. Ayrıca SmartControl, tekrar kullanabilmeniz için ayar tercihlerinizi saklar.

Duşu başlatmak için düğmeye basın.

Su hacmini Ekonomik'ten Tam Akış'a kademeli olarak ayarlamak için döndürün.

Duşu kapatmak veya duraklatmak için tekrar basın. Duşu yeniden başlattığınızda tercih ettiğiniz su şiddeti aynı şekilde kalır.

GROHE DUŞ AKIŞLARI: CANLANDIRICI MI, RAHATLATICI MI?

Benzersiz tasarımımız her bir su çıkış noktasına aynı miktarda su dağıtarak dengeli bir su akışı sağlar. Rain, SmartRain, Jet veya Massage... Ruh halinize uygun model hangisi olursa olsun, tamamıyla keyif verici bir deneyim yaşayacağınızdan emin olabilirsiniz. TrioMassage ve ActiveRain sprey akışı, GROHE DreamSpray teknolojik inovasyonunun tam da son örnekleridir.

RAIN SPRAY

RAIN
AKIŞI

Geniş ve konforlu - cildi yatıştırmak için yumuşak, narin bir model. Sıcak yaz yağmuruna benzeyen akış, tam ve eşit bir kapsama alanı sağlar.

SMARTRAIN SPRAY

SMARTRAIN
AKIŞI

Özgün Rain akışının tüm özellikleri ve avantajları daha az su akışı ile sunulur. Tam bir duş keyfi sağlamak için daha az su kullanan akıllı bir model.

ACTIVERAIN SPRAY

ACTIVERAIN
AKIŞI

Gergin kasları gevşetmek veya saçınızdaki şampuanı durulamak için yenilikçi bir akış.

TRIOMASSAGE SPRAY

TRIOMASSAGE
AKIŞI

Ünlü Bokoma akışı ve iki masaj akışının birleştirilmesiyle, tek bir akışta baş ve omuz masajı sunar.

Concealed showers

ANKASTRE DUŞLAR

Ankastre duş sistemlerinin teknolojisini keşfedin.

Ankastre Duşlar
Özel spa duşları

Exposed showers

SIVA ÜSTÜ DUŞLAR

Yüksek performans ve kolay montaj

Siva Üstü Duşlar
Complete shower portfolio

TÜM DUŞ PORTFÖYÜ

GROHE duş koleksiyonunun tamamına göz atın.

Tüm koleksiyona bakın