Showroom bulun
Showrooms
  • Showroomları

Not Defterim

You have not assigned any products.

Once you have added products to your notepad you can download your list right here.

0 Product(s)
Download as PDF
Delete all

The Product is already stored on your notepad.

Relexa Rustic

Relexa Rustic

Otantik tasarımlı el duşu.

21inci yüzyıl performansına sahip geleneksel tarzdaki Rustic duşlar, Alman GROHE teknolojisi ile geleneksel Amerikan estetiği birlikteliğini mükemmel olarak dengeleyen ürün çeşitlerini yaratmak arzusundan doğmuştur. Relexa® Rustic vücudunuzu yeniden tazelemek ve canlandırmak için beş akış fonksiyonu sunmaktadır. Relexa® Rustic geleneksel tarzda el duşu ve duş başlığı ürünleri ile halihazırda çok başarılı olan Relexa® serisini zenginleştirmiştir. Benzersiz GROHE teknolojileri, “suyun keyfini” çıkarmanız için Relexa Rustic serisine yüksek performans katmaktadır. GROHE DreamSpray®: her bir su çıkış noktasından mükemmel akış dağılımı ve yoğunluk sağlar GROHE SpeedClean® : kireç kırıcı sistem GROHE CoolTouch® : kumanda kolu yüzeyini soğuk olarak muhafaza eder ve kaplamayı korur GROHE StarLight® : krom kaplama ömür boyu parıltılı, ayna gibi bir parlaklık sağlar Daha geleneksel bir görünüm için, satın nikel ve bronz renk alternatiflerinden birini tercih edebilirsiniz.

Showroom'unuzu Bulun
Broşür

Experiencing Relexa Rustic

Spray Patterns

Normal Spray

Normal Spray: A great all-encompassing spray pattern with a refreshing and relaxing effect. Its universal appeal makes it a great all-rounder.

Rain Spray

Rain Spray: Wide and luxurious – a soft, delicate pattern to soothe the skin. Mimicking warm summer rain, the spray provides a full and even coverage.

Jet Spray

Jet Spray: A focussed circular spray, which delivers a refreshing burst of water. Ideal for stimulating the skin or simply cleaning the bathtub or shower.

Massage Spray

Massage Spray: A pulsating spray pattern for a stimulating massage.

Champagne Spray

Champagne Spray: Enriched with air for bigger, softer water droplets. More air means that less water is required when using this fulfilling and gentle spray pattern.