GROHE TEMPESTA DUŞ SİSTEMLERİ

Yeni banyonuzda her şey tamam ve bir duş sistemi seçmeniz mi gerekiyor? O zaman modern banyoların vazgeçilmezi olan GROHE Tempesta duş sistemi tam size göre. Kolay bir şekilde monte edilebilen ve size yaşadığınız en keyifli duş deneyimini sunacak teknolojilerle donatılan Tempesta duş sistemi, banyonuz için en uygun tercih. Tempesta serisi, GROHE duş sistemlerinin sunduğu kaliteli duş deneyimini herkesin yaşayabilmesi için her bütçeye uygundur. Montajı için fazladan parça almanızı veya kullanmanızı gerektirmeyen Tempesta duş sistemi, zamandan ve paradan tasarruf etmenizi sağlar.

Showroom veya Tesisatçı bul

TEMPESTA DUŞ SİSTEMİ NEDEN BANYONUZ İÇİN EN DOĞRU TERCİH?

Tempesta duş sistemleri, şık birer tasarıma sahip olmalarının yanı sıra size en iyi duş deneyimini sunmak için birçok kullanışlı özellik ile donatılmıştır. Çıkış ucu uzunluğu 390 mm olan duş kolu, en uygun açıyı bulabilmeniz için istediğiniz yöne döndürülebilecek şekilde tasarlanmıştır. Duş sürgüsünde yer alan kayar parça kolaylıkla aşağı ve yukarı hareket ettirilebilir, böylece boyları ne olursa olsun ailenin bütün fertleri lüks bir duş deneyiminin tadını çıkarabilir.

TEMPESTA DUŞ SİSTEMLERİNİN ÖNE ÇIKAN ÖZELLİKLERİ

  • GROHE DreamSpray teknolojisi, daha hassas bir kullanım imkanı sunar ve her bir su çıkış noktasından eşit miktarda su akışı gerçekleşmesini sağlar.
  • GROHE StarLight krom kaplama; kirlenmeye ve çizilmeye karşı dayanıklı, uzun ömürlü bir yüzey sunar.
  • GROHE SpeedClean özelliği, kireç birikimini engelleyerek duş başlığının çok daha kolay bir şekilde temizlenmesine olanak sağlar.
  • Inner WaterGuide özelliği, yanma riskine karşı koruma sağlar ve krom yüzeyin kullanım ömrünü uzatır.

Eğer Tempesta serisi duş sistemlerinin sunduğu mükemmel duş deneyiminin daha iyi olabileceğine ihtimal vermiyorsanız, Tempesta Termostatlı Duş Sistemi fikrinizi değiştirebilir. 210 ve 250 mm'lik duş başlığı ile sunulan sistem, duş deneyiminizi çok daha lüks hale getirecek şu teknolojilerle donatılmıştır:

  • GROHE TurboStat teknolojisi, suyu anında arzu edilen sıcaklığa getirir ve bu sıcaklığın duş boyunca sabit kalmasını sağlar.
  • GROHE SafeStop teknolojisi, yanma riskine karşı koruma sağlamak için su sıcaklığının 38°C'yi aşmamasını sağlar.
  • GROHE SafeStop Plus en fazla 43°C olmak üzere ek bir sıcaklık sınırı belirleyebilmenize de imkan tanır.
  • GROHE Twistfree teknolojisine sahip duş hortumu dolanma yapmaz; böylece dağınık bir görüntü ortaya çıkmaz

.

KARŞINIZDA TEMPESTA 250 DUŞ SİSTEMİ

Ürünlerinin kaliteli olmasına büyük önem veren GROHE, müşterilerine her zaman en yeni teknolojilere sahip, en kullanışlı ürünleri sunmak için uğraşır. Tempesta 250 duş sistemi, bu gayretin bir sonucudur. Yuvarlak ve kare duş başlığı seçenekleri ile sunulan sistem, ince tasarımı ile her banyoya estetik bir görünüm kazandırır. Tempesta 250 duş sisteminin duş başlığı, 250 mm'lik genişliği ile diğer duş başlıklarına kıyasla daha fazla alana su akışı sağlar. Duş başlığının geniş çapı; cildi rahatlatan, yumuşak, narin bir su akışı gerçekleşmesini sağlar. Yaz yağmurunun yatıştırıcı dokunuşunu cildinizde hissetmenizi sağlayan Rain spreyinin sunduğu geniş ve eşit su akışı ile stres üzerinizden akıp gider, duştan ferahlamış ve rahatlamış bir şekilde çıkarsınız.

GROHE EcoJoy teknolojisine sahip Tempesta duş sistemleri, sudan ve enerjiden tasarruf etmenize olanak sağlar. Böylece değerli kaynakların korunmasına katkı sağlayabilirsiniz. Akış sınırlayıcı, su akışını dakikada 9,5 litre ile sınırlar ve performanstan ödün vermeden su tüketimini %40'a kadar azaltır. Size de mükemmel bir su akışı ile kaliteli bir duş deneyimi yaşamak kalır.

Bathroom with Tempesta shower system installed.

Tempesta Cosmopolitan 250 duş sistemi; Tempesta 250 tepe duşu, Tempesta Cosmopolitan 100 el duşu, termostat, 180° döndürülebilir duş koluna sahip 390 mm uzunluğunda duş sürgüsü, el duşunun konumunu ayarlayabilmeniz için bir adet kayar parça ve 1750 mm uzunluğunda Twistfree duş hortumu ile birlikte sunulur. Tepe duşu ile el duşu arasında kolaylıkla geçiş yapabilmenize olanak sağlayan, yenilikçi AquaDimmer işlevinden de faydalanabilirsiniz. Ergonomik kumanda kollarını, elleriniz ıslakken bile rahatlıkla kullanabilirsiniz. Eğer banyo ürünlerinizi koyacak bir yer istiyorsanız, bu ürünleri kolayca ulaşabileceğiniz bir yerde saklamanıza olanak sağlayan GROHE EasyReach duş tablasını deneyin.

GROHE Tempesta Cosmopolitan 250 termostatlı duş sistemi ile Tempesta 250 duş sisteminin sunduğu mükemmel duş deneyiminin tadını küvetinizde de çıkarabilirsiniz. Bu model, sahip olduğu banyo çıkışı sayesinde Tempesta serisi ürünlerin pratikliğini ve konforunu küvetinize de taşımanıza olanak sağlar.

FLEX DUŞ SİSTEMLERİ İLE BANYONUZA ANINDA KALİTE KATIN

Tempesta 250 duş sistemleri, termostatik veya tek kumandalı batarya ile ve yön değiştiriciye sahip Flex sistemi şeklinde sunulur. Her türlü valf ile uyumlu olan Tempesta duş sistemleri ile banyonuza kolaylıkla kalite katabilirsiniz. Birçok farklı özelliğe sahip olan Flex duş sistemleri, eski duş sürgünüzün olduğu noktaya kolaylıkla monte edilebilir; böylece, banyonuzun duvarındaki fayansları sökmek zorunda kalmazsınız. Eski duş sisteminize ait parçaları duvardan çıkarın, var olan matkap deliklerinin tekrar kullanılabilir durumda olup olmadığını kontrol edin (delikler birbirinden 620 mm uzaklıkta olmalıdır), GROHE Flex duş sisteminin parçalarını duvara monte edin, duş hortumlarından birini el duşuna, diğerini mevcut bataryanıza bağlayın ve yeni ve gelişmiş duş deneyiminin tadını çıkarın.

Sonunda hangi Tempesta duş sisteminde karar kılarsanız kılın, Tempesta serisi ürünlerin, kusursuz duş deneyimini rakipsiz fiyatlara sundukları su götürmez bir gerçektir. Ürünlerinin sahip olduğu sayısız özellikle öne çıkan ve sürdürülebilirlik konusunda sektörünün lideri olan GROHE'nin mükemmel ürünlerini tercih ederek banyonuz için en doğru kararı vereceksiniz. GROHE'nin sunduğu beş yıllık garanti ve kalite taahhüdü ise ürünlerin kalitesini kanıtlar nitelikte.

Galeri

Duş Sistemleri

Duvar bağlantılı, divertörlü duş sistemi
Tempesta System 210
Duvar bağlantılı, divertörlü duş sistemi
26381001
€ 414,65 Tavsiye edilen perakende fiyatı (KDV dahil)
Duvar bağlantılı, divertörlü duş sistemi
Tempesta Sistem 200
Duvar bağlantılı, divertörlü duş sistemi
27389002
€ 337,48 Tavsiye edilen perakende fiyatı (KDV dahil)
Duvar bağlantılı, divertörlü duş sistemi
Tempesta Cosmopolitan Sistem 200
Duvar bağlantılı, divertörlü duş sistemi
26453001
€ 371,71 Tavsiye edilen perakende fiyatı (KDV dahil)
Duvara monte termostatik bataryalı duş sistemi
Tempesta Cosmopolitan System 210
Duvara monte termostatik bataryalı duş sistemi
27922001
€ 783,93 Tavsiye edilen perakende fiyatı (KDV dahil)
Duvara monte termostatik banyo bataryalı duş sistemi
Tempesta Cosmopolitan System 210
Duvara monte termostatik banyo bataryalı duş sistemi
26223001
€ 1.002,89 Tavsiye edilen perakende fiyatı (KDV dahil)
Duvara monte tek kumandalı bataryalı duş sistemi
Tempesta Cosmopolitan System 210
Duvara monte tek kumandalı bataryalı duş sistemi
26224001
€ 696,39 Tavsiye edilen perakende fiyatı (KDV dahil)
Duvar bağlantılı, divertörlü duş sistemi
Tempesta Cosmopolitan Sistem 200
Duvar bağlantılı, divertörlü duş sistemi
27394002
€ 350,85 Tavsiye edilen perakende fiyatı (KDV dahil)
Duvar bağlantılı, divertörlü duş sistemi
Tempesta Cosmopolitan System 250
Duvar bağlantılı, divertörlü duş sistemi
26675000
€ 467,54 Tavsiye edilen perakende fiyatı (KDV dahil)
Duvara monte termostatik bataryalı duş sistemi
Tempesta Cosmopolitan System 250
Duvara monte termostatik bataryalı duş sistemi
26670000
€ 824,26 Tavsiye edilen perakende fiyatı (KDV dahil)

Broşür

Banyo broşürü

GROHE Tempesta 250