Size özel içerik için ait olduğunuz grubu seçin

MUTFAKTA FORM VE FONKSİYONELLİK SUNAN GROHE EVİYELERİ

GROHE MUTFAK EVİYELERİNİ SUNAR

Tencereleri suyla doldurmak, sebzeleri yıkamak, büyük bir yemekten sonra bulaşıkları yıkamak... Gün içinde sayısız kez eviyenizin başına gelirsiniz. O halde neden kalite, tasarım ve özellikleri açısından beklentilerinizi aşan bir eviye seçmeyesiniz?

GROHE eviyeleri, mutfak alanınız için mükemmel olan yenilikçi ve modern tasarımlarla her türlü mutfak tarzına uyacak şekilde tasarlanmıştır. Şık ve dayanıklı paslanmaz çelik model, iki çağdaş renk seçeneğiyle sunulan son derece dayanıklı kompozit modeller veya üç uyumlu renk alternatifiyle sunulan eşsiz paslanmaz çelik PVD model arasından istediğinizi seçebilirsiniz. Entegre damlalıklara sahip kompakt modeller, büyük bir alana ihtiyacınız olan durumlar için geniş çift hazneli eviyeler ve tezgahınıza tam olarak uyum sağlayan şık entegre eviyeler bulabilirsiniz. Standart olarak tüm eviyelerimizde bulunan GROHE QuickFix sistemi ve çift yönlü tasarımlarla yeni GROHE eviyenizi dakikalar içinde, hiç çaba harcamadan monte edebilirsiniz.

Ayrıca, elinizi kirli suya sokmanızı engelleyen otomatik gider gibi özellikleri de beğeneceğinizden eminiz. GROHE Whisper teknolojisi sayesinde bu eviyenin, şimdiye kadarki en sessiz eviyeniz olacağından emin olabilirsiniz. Çünkü kompozit eviyelerde, malzemenin kendisi su akışının sesini azaltırken GROHE paslanmaz çelik eviyelerde de aynı etkiye özel entregre yalıtım ile ulaşılır. GROHE eviyeleriyle, siz de farkı göreceksiniz. Eviyenizi kullanmak sıkıcı bir ev işi olmaktan çıkacak. GROHE eviyeleriyle, siz de farkı göreceksiniz. Eviyenizi kullanmak sıkıcı bir ev işi olmaktan çıkacak.

GROHE Eviyelerini Keşfedin

Bir numaralı mutfak markası GROHE tüm ihtiyaçlarınızı kapsar

Bir numaralı mutfak markası GROHE tüm ihtiyaçlarınızı kapsar. Mutfak armatürlerimiz, su sistemlerimiz, eviyelerimiz, aksesuarlarımız ve gider sistemlerimiz yenilikçi, konforlu ve kullanışlı bir mutfak tasarlamayı kolaylaştırır.

Görebileceğiniz ve hissedebileceğiniz kalite

Temizliği kolaylaştıran patentli yüzey teknolojimizin yanı sıra dayanıklılığı ve gücü garanti altına alan yüksek kaliteli paslanmaz çelik malzememiz sayesinde kalitemiz benzersizdir.

GROHE Eviye Setleri Hepsi bir arada

Bir arada satılan paketlerimizle eviye alışverişinizi kolaylaştırın. Birlikte satılan 4 farklı eviye ve armatür modeli, çaba harcamadan stilinizi göstermenizi sağlar ve uyumlu bir performans sunar.

Tüm fiyat segmentlerinde eksiksiz portföy

Her mutfağa uygun bir seçenek: Eviye serilerimizde her tarza, boyuta ve bütçeye uygun bir ürün vardır, sizin için ideal modeli bulacağınızdan emin olabilirsiniz. Sağlam ve şık paslanmaz çelik modeli, %80 kuvarstan üretilen dayanıklı kompozit eviyeyi veya çizilmeye karşı dayanıklı eşsiz PVD modeli seçebilirsiniz. Kompozit modeller, iki modern renk alternatifiyle sunulur: Granite Black ve Granite Grey. PVD modeller ise üç farklı renk alternatifine sahiptir: Brushed Hard Graphite, Brushed Cool Sunrise, Brushed Warm Sunset. Seçim, tamamen sizin.

TÜM ÜRÜNLERE GENEL BAKIŞ

GROHE ile ideal kompozit eviyenizi bulun. GROHE K serisi eviyeler, her mutfak türüne uygun boyut ve tarz seçenekleri sunar. 1, 1,5 veya 2 hazneli eviye seçenekleri ve iki kompozit malzeme rengi seçeneği arasından tercih yapın. Tezgah üstü veya tezgah altı bir eviye seçin. GROHE eviyeleri, dayanıklı tasarım seçeneklerinden oluşan geniş bir yelpaze sunar.

Tüm Ürünleri Keşfedin

Ürün özellikleri

Su sesini azaltan GROHE Whisper yalıtımından elinizi kirli suya sokmanızı engelleyen otomatik gidere kadar tüm özellikleri beğeneceğinizden eminiz. GROHE eviyeleriyle, siz de farkı göreceksiniz. Eviyenizi kullanmak sıkıcı bir ev işi olmaktan çıkacak.

Ürünleri keşfedin

Tüm Ürünlere Genel Bakış

GROHE ile ideal paslanmaz çelik veya PVD eviyenizi bulun. GROHE K serisi paslanmaz çelik eviyeler, her mutfak türüne uygun boyut ve tarz seçenekleri sunar. 1, 1,5 veya 2 hazneli eviye seçeneklerinden birini tercih edin. Düz kenarlı, tezgah üstü, gömme veya tezgah altı eviye seçeneklerinden birini seçin. GROHE paslanmaz çelik eviyeler, dayanıklı tasarım seçeneklerinden oluşan geniş bir yelpaze sunar.

Üstelik parlak renkleri tercih ediyorsanız PVD kaplamalı K700 Tezgah Altı serimiz Brushed Hard Graphite, Brushed Cool Sunrise ve Brushed Warm Sunset alternatifleriyle mutfağınızı renklendirecektir.

Tüm Ürünleri Keşfedin

ÜRÜN ÖZELLİKLERİ

Ayrıca, su sesini azaltan GROHE Whisper yalıtımından elinizi kirli suya sokmanızı engelleyen otomatik gidere kadar tüm özellikleri beğeneceğinizden eminiz. GROHE eviyeleri sayesinde eviyenizi zahmetsiz bir şekilde kullanarak farkı kendi gözlerinizle görebilirsiniz.

Ürünleri keşfedin

Keşfetmek Bizim

GROHE Mutfak Evyeleri hakkında daha fazlasını keşfedin

Kompozit Lavabo Nasıl Kurulur