Showroom bulun
Showrooms
  • Showroomları

Not Defterim

You have not assigned any products.

Once you have added products to your notepad you can download your list right here.

0 Product(s)
Download as PDF
Delete all

The Product is already stored on your notepad.

GROHE EUPHORIA SMARTCONTROL
KİŞİYE ÖZEL RAHATLAMA ŞEKLİ

Çarpıcı bir duş deneyimine sadece bir adım uzaktasınız

GROHE Euphoria SmartControl duş sistemiyle kişiye özel duş deneyiminin keyfini çıkarın. Euphoria SmartControl, kullanıcı dostu, işlevsel olmasıyla beraber şık ve çağdaş tasarıma kadar her şeye sahiptir.

Ürün Broşürü
GROHE SMARTCONTROL

SmartControl dünyasını keşfedin

GROHE EUPHORIA SMARTCONTROL 310 DUŞ SİSTEMİ

İnovatif Özellikler

Son moda bir tasarım, işlevsellik ya da üst düzeyde kontrol arayanlar için GROHE Euphoria SmartControl 310 duş sistemi bunların tümüne sahip. Güzel ve geniş Rainshower 310 SmartActive parlak krom tepe duşu,güçlü bir jet spreyi yumuşak ve ferahlatıcı bir sprey ile birleştiriyor. El duşu, tamamen ayarlanabilir duş kolu sayesinde bağımsız olarak herhangi bir yüksekliğe ayarlanabilir: Saçınızı ıslatmadan duş almak için idealdir.Grohtherm SmartControl, sezgisel “bas, çevir, duş al” özelliğiyle mükemmel bir kontrol sağlar. Bu özellik,iki sprey modeli ve el duşu arasında geçiş yapmayı kolaylaştırır veya isterseniz ikisini bir arada kullanmanıza olanak tanır.

GROHE TurboStat termostat teknolojisi ile istediğinizsıcaklığı ayarlayabilir ve ardından sıcaklığın sabitkalacağından emin bir şekilde, mükemmel konforunkeyfini sürebilirsiniz. Bütün GROHE SmartControl ürünleri, Cooltouch teknolojisi ile birlikte sunulur. Buda sıcak yüzeylere dokunarak yanma ihtimalini ortadan kaldırır. Bu da duş sistemi üzerinde herhangi bir sıcakyüzey oluşmasını engeller ve dokunarak yanma ihtimalini ortadan kaldırır.

Sezgisel Kontrol

Serinletici ve kişiselleştirilmiş bir duşun keyfini çıkarmak hiç bu kadar kolay olmamıştı. Tercih ettiğiniz duş spreyini seçmek için düğmeye basmanız yeterlidir. GROHE Euphoria SmartControl 310, iki farklı tepe duşu spreyi ve bir el duşu arasında geçiş yapmanıza olanak sağlar. Pekiya aynı anda iki farklı akış kullanmak istiyorsanız?Sorun değil, her iki butonu da etkinleştirebilirsiniz.

Tercih ettiğiniz ayar hafızasında saklanır. Duşu durdurmak ve ayarlarınızı bir sonraki kullanıma kadar saklamak için mükemmeldir.

Modern Tasarım

Tasarım tutkunları, Euphoria SmartControl 310 duş sisteminin görünümüne hayran kalacak. Çağdaş banyolar için ideal tasarım seçenekleri sunan geniş 310mm'lik duş başlığı, hem yuvarlak hem de kare versiyonlarda mevcuttur. Euphoria SmartControl 310 duş sisteminiz için mükemmel şekli seçtikten sonra artık sıra nasıl bir kaplama istediğinizi düşünmeye gelmiştir. Klasik parlak krom ve şık MoonWhite akrilikcam arasında seçim yapın.

GROHE EUPHORIA SMARTCONTROL 260 DUŞ SİSTEMİ

Dikkat çekici tasarım ve özellikler

Çağdaş tasarım ve temiz çizgiler, Euphoria SmartControl 260 duş sisteminin önemli bir parçasıdır. Ancak bu duş sistemi tasarımdan çok daha fazlasını içeriyor - geniş duş başlığı, mükemmel bir açıya ulaşmak için 180 derece döndürmenize izin veren uygun bir dönme hareketine sahip bir kol üzerine monte edilmiştir. Euphoria SmartControl 260’ın duş perdesi, el duşunun kolayca ayarlanabilmesini sağlar ve QuickFix duş rayının mevcut delinmiş delikleri kullanarak kurulumu kolaydır.

Duş altında daha fazla alan sağlayan kompakt şekli ve EasyReach tablası sayesinde, duş aksesuarları için üst kısımda geniş bir alan sunar.

Sorunun Cevabı: Sprey bölgesi ayarında saklı

Üç farklı duş keyfi parmaklarınızın ucunda. Butonu döndürerek bir akıştan diğerine geçiş yapın. Yalnızca tek bir butonu döndürerek; güçlü jet akışının, ardından enerjik ama rahatlatıcı bir etki için daha geniş SmartRain’in ve daha sonra ise yumuşak bir yaz yağmuru hissi için tam yüzeyli Rain akışının tadını çıkarabilirsiniz. Bu akış alanlarının arasında seyahatinize devam etmek için butonu döndürmeye devam edin.

Yağmur akışından, SmartRain akışına geçin.. ya da Jet Spreyine... Hangi akışı isterseniz hızlıca geçiş yapın.

1. Akış bölgesi

Jet sprey

2. Akış bölgesi

SmartRain sprey

3. Akış bölgesi

Geniş plakalı yağmur akışı

Ürün Yelpazesi

Duş

26507000
krom
Not defterine ekleyin
7.737,26 TL Tavsiye edilen perakende fiyatı (KDV dahil)
Duvara monte termostatik bataryalı duş sistemi
26509000
krom
Not defterine ekleyin
6.714,20 TL Tavsiye edilen perakende fiyatı (KDV dahil)
Duvara monte termostatik bataryalı duş sistemi
26508LS0
ay beyazı
Not defterine ekleyin
8.938,50 TL Tavsiye edilen perakende fiyatı (KDV dahil)
Duvara monte termostatik bataryalı duş sistemi
26508000
krom
Not defterine ekleyin
7.737,26 TL Tavsiye edilen perakende fiyatı (KDV dahil)
Duvara monte termostatik bataryalı duş sistemi
26507LS0
ay beyazı
Not defterine ekleyin
8.938,50 TL Tavsiye edilen perakende fiyatı (KDV dahil)
Duvara monte termostatik bataryalı duş sistemi

Banyo küveti

26510000
krom
Not defterine ekleyin
7.816,32 TL Tavsiye edilen perakende fiyatı (KDV dahil)
Duvara monte termostatik banyo bataryalı duş sistemi