Size özel içerik için ait olduğunuz grubu seçin

Ön planda GROHE Sensia klozet sisteminin yer aldığı gri, siyah ve beyaz renklerin ahengi ile göz alan bir banyo hayal edin.

GROHE KLOZET SİSTEMLERİ
AKILLI BAKIM

Standart klozet fonksiyonları ile bide lüksünü zeka dolu bir şekilde bir araya getiren GROHE klozet sistemleri ile yüksek hijyen ve konfora aynı anda sahip olabilirsiniz. GROHE klozet sistemleri, nazik ve yüksek standartlarda hijyen sağlayan su bazlı bir temizlik sunar. Çeşitli modellere sahip olan GROHE klozet sistemleri, modern özellikleri sayesinde günlük hayatınızı daha rahat ve keyifli hale getiriyor. GROHE klozet sistemleri, banyo deneyiminizi yüksek standartlarda temizlik ve konfor ile zenginleştirir.

GROHE Sensia klozet sisteminin sprey kolunu çalışırken gösteren yakın çekim bir fotoğraf.

DAHA İYİ HİJYEN

GROHE klozet sistemlerinin sprey işlevi, temizliği teşvik etmeye ve ferahlatıcı bir deneyim sunmaya odaklanır ve vücudunuzun ilgili bölgelerinde daha iyi hijyen imkanı sunar. Suyun bu şekilde kullanımı, kirlerin giderilmesinde ve tazelik hissi sağlanmasında oldukça etkilidir.

Grohe Sensia uzaktan kumanda

YÜKSEK KONFOR

Kullanışlı uzaktan kumanda, püskürtme gücünü ve su sıcaklığını ayarlama gibi yüksek konfor imkanı sağlayan birçok özellik sunar. Bünyesinde bulunan lambalar ile geceleri size destek olur.

Toprakta büyüyen bir fidanın etrafında daire çizen dört el.

DOĞA DOSTU

Klozet sistemlerinin sunduğu yıkama özelliği, tuvalet kağıdı ihtiyacını azaltarak çevre dostu alışkanlıkları teşvik eder.

GROHE Sensia klozet sisteminin sifon çekilirken yakın çekimi.

DAHA İYİ TEMİZLİK

Bakteri oluşumunu önleyen çerçevesiz klozet, antibakteriyel yüzey, otomatik olarak temizleyen sprey kolları ve etkili sifon, uzun süreli tuvalet hijyeni sağlar.

GROHE SENSIA KLOZET SİSTEMLERİ İLE TANIŞIN

SENSIA PRO
SAF HİJYEN, YÜKSEK KONFOR

GROHE Sensia Pro klozet sistemi, yenilikçi yıkama fonksiyonları ile kişiselleştirilmiş bir temizlik deneyimi sunuyor. Sunduğu çok sayıda akıllı özellik, hijyenik ve kişiye özel bir deneyim sağlar. Siz de bütçe dostu bir fiyatla pratik ve konforlu bu ürün ile cildiniz için en doğru kararı verin.

BROŞÜRÜ İNDİR

SENSIA ARENA
YÜKSEK HİJYEN VE KONFOR

GROHE Sensia Arena klozet sistemi, yüksek hijyen ve konfor hissini artıran çok sayıda ek özellik sunuyor. Standart klozet işlemleri ile ayarlanabilir püskürtme modları, sıcaklık kontrolü ve koku emme gibi konfor seviyenizi artıran yenilikçi özellikleri bir araya getiren ürün, rahatlatıcı bir deneyim sağlar. Şık ve modern tasarımı, günümüz banyolarına kusursuz bir şekilde uyum sağlar.

BROŞÜRÜ İNDİR

Bej renginin hakim olduğu bir banyoda GROHE Sensia Klozet Sistemi ve Mat Siyah Batarya, Duş sistemi ve Aksesuarlar
Bej renginin hakim olduğu bir banyoda altın renkli kumanda paneline sahip bir GROHE Sensia klozet sistemi
Gri renginin hakim olduğu bir banyoda ödüllü GROHE Sensia Arena klozet sistemi, Krom Batarya, duş sistemi ve Aksesuarlar
Parlak siyah bir zeminin üzerinde koyu gri renkli bir duvara monte edilmiş GROHE Sensia Arena klozet sistemi; tavandan sarkan lambalar.
Açık renklerin hakim olduğu bir banyoda krom kumanda paneline sahip bir GROHE Sensia klozet sistemi
Ahşap zemin üzerine monte edilmiş GROHE Sensia Arena klozet sistemi ve duvara monte edilmiş çok sayıda GROHE marka aksesuar.
Ahşap dolaplara sahip bej ve gri renklere sahip bir banyoda GROHE Sensia PRO klozet sistemi.
Yan profilden GROHE Sensia PRO klozet sistemi, gri renginin hakim olduğu bir banyoya monte edilmiş ve yanında bir bitki bulunuyor.
Bej ve yeşil renklerinin hakim olduğu bir banyoda Grohe Sensia Klozet Sistemi

ÜST DÜZEY İŞLEVSELLIK

GROHE Sensia klozet sistemlerini daha da çekici hale getiren çeşitli özellikleri ilk elden keşfedin. Özelleştirilebilir ayarlarla su sıcaklığını, basıncını ve spreyin konumunu ayarlayarak tuvalet deneyiminizi kişiselleştirebilirsiniz.

TÜM ÖZELLİKLER & KARŞILAŞTIRMA

KİŞİSEL HİJYEN

GROHE Sensia klozey sistemine ait sprey kolunun nasıl çalıştığını gösteren yakın çekim bir fotoğraf.

İKİZ DUŞ KOLU

GROHE Sensia klozet sistemleri, kişisel hijyeniniz için iki ayrı sprey koluna sahiptir. Kadınlar için geliştirilen sprey kolu, sunduğu geniş sprey ile mahrem bölgeyi nazik bir şekilde temizleme imkanı sunar. Arka sprey ise arka bölgeyi temizleyerek hijyenik ve ferah bir his vermek üzere tasarlanmıştır.

Klozet sisteminin sprey başlıklarını gösteren bir yakın çekim fotoğraf

ANTİ-BAKTERİYEL VE KENDİ KENDİNİ TEMİZLEYEN SPREY KOLLARI

GROHE Sensia klozet sistemleri, yüksek hijyen sunan gelişmiş teknolojiler ile donatılmıştır. Bu teknolojilerin arasında gelişmiş temizlik için antibakteriyel ve kendi kendini temizleyen sprey kolları bulunur.

Klozet sisteminin kapaklı sprey kollarını gösteren, yan profilden yakın çekim bir fotoğraf.

GERİ ÇEKİLEBİLİR SPREY KOLLARI

GROHE Sensia klozey sistemlerinin püskürtme kolları, anti-bakteriyel su çıkış noktası kapağına sahiptir. Böylece hem sprey başlığının hem de kolun bakterilerden arınması sağlanır.

ÜSTÜN PERFORMANS

Suyun yönünü gösteren oklarla birlikte klozetin yıkama sistemini gösteren yakın çekim fotoğraf.

TRIPLEVORTEX YIKAMA

Triple Vortex sistemi üç çıkış noktasından yıkama yapar, böylece tüm klozet su ile kaplanarak üstün temizlik elde edilir. Bu yıkama sistemi güçlü olmanın yanı sıra sürdürülebilir ve konforlu bir deneyim sunmak için sessiz olacak şekilde tasarlanmıştır.

Klozet sisteminin sahip olduğu AquaCeramic kaplamayı gösteren yakın çekim fotoğraf.

AQUACERAMIC & HYPERCLEAN

GROHE AquaCeramic teknolojisi, gözle görülmeyen kir ve kirecin seramik yüzeye yapışmasını önlemeye yardımcı olur. HyperClean, antibakteriyel yapıya sahip bir yüzey sunar.

Pozitif ve negatif iyonların bakterileri yok ettiğini gösteren görsel.

PLASMACLUSTER*

PlasmaCluster teknolojisi, seramik yüzeyde bakteri oluşumunu önlemek için geliştirilmiştir. Bu yenilikçi teknoloji, pozitif ve negatif iyonlar ile Sensia Arena klozetinizin temiz kalmasını ve banyonuzda yüksek hijyen elde etmenizi sağlamak için geliştirilmiştir.

*PlasmaCluster ve PlasmaCluster logoları Sharp Corporation'ın tescilli ticari markasıdır.

KİŞİSEL KONFOR

Klozet kapağının açılması ve kapanması.

OTOMATİK AÇILAN VE KAPANAN KAPAK*

GROHE Sensia klozet sistemlerinin kapağı, entegre hareket sensörü sayesinde otomatik olarak açılıp kapanma özelliğine sahiptir. Konforunuz için tasarlanmış ekstra özellikler ile harika bir deneyim sunar.

*Sensia Arena ve Senisa Pro ürünlerinde bulunur.

Kurutma işlemi için tahliye edilen havayı gösteren yakın çekim.

HAVA KURUTUCU*

Hava kurutucu işlevi, tuvaleti kullandıktan sonra kendinizi temiz ve kuru hissetmenizi sağlar. Hava sıcaklığını dilediğiniz dereceye ayarlayarak istediğiniz an istediğiniz sıcaklıkta hava ile çok daha keyifli bir deneyim yaşayabilirsiniz.

*Sensia Arena ve Senisa Pro ürünlerinde bulunur.

GROHE Sensia'nın yumuşak gece aydınlatmasını gösteren, karanlık bir ortamda çekilmiş fotoğraf

GECE AYDINLATMASI*

Daha fazla konfor ve güvenlik sağlayan gece aydınlatması, özellikle geceleri tuvalete giderken karanlıkta yolunuzu bulmanızı kolaylaştırır.

*Sensia Arena ve Senisa Pro ürünlerinde bulunur.

Satış noktaları

DENEYİM VE İLETİŞİM

Kişiye özel destek için dilediğiniz GROHE iş ortağıyla hemen iletişime geçin.

Satış noktaları

SEÇİMİNİZİ TAMAMLAYIN

RAPID SLX MONTAJ SİSTEMİ

GROHE Rapid SLX, bünyesinde klozet sistemleri için entegre bir priz bulunduran ve farklı tuvalet tasarımları ile uyumlu, esnek ve kurulumu kolay bir sistemdir. Üç GROHE Sensia klozet sistemiyle de uyumludur.

UYUMLU GÖMME REZERVUAR KUMANDA PANELLERİ

GROHE, Sensia tuvaletinizin yanı sıra banyonuzun geri kalanına da uyum sağlayacak mükemmel ürünü tercih edebilmeniz için çeşitli renk ve tasarımlara sahip geniş bir kumanda paneli yelpazesi sunuyor.

OTOMATİK YIKAMA KİTİ

GROHE Otomatik Yıkama Kiti, isteğe bağlı olarak Rapid SLX montaj paneli ile birlikte kullanılabilir ve otomatik yıkama ile ön yıkama seçeneklerini desteklemek için herhangi bir Sensia klozet sistemi ile bir araya getirilebilir.

GROHE Sensia Pro
Shower toilet complete system for concealed flushing cisterns, wall-hung
36508SH0
Sensia® Arena
Shower toilet complete system for concealed flushing cisterns, wall-hung
39354SH1
Rapid SLX
Element for WC, 1.13 m installation height with integrated socket and shower toilet connection
39596000
Installation kit for automatic flush and pre-flush
46944001
GROHE uzman tesisatçılar

YAKINDAKİ TESİSATÇILAR

Yenilikçi klozet sistemlerimizin sorunsuz ve profesyonel bir şekilde monte edilmesi için bölgenizdeki sertifikalı montaj uzmanlarını bulun. Banyonuza en yüksek seviyede işlevsellik kazandıran, endişesiz ve verimli bir kurulum imkanı.

TESİSATÇI BULUN

HİZMETLER

İhtiyaçlarınızı karşılamak için birçok hizmet sunuyoruz.