Size özel içerik için ait olduğunuz grubu seçin

TÜKETİCİLER İÇİN
SERVİS TALEP FORMU

Destek taleplerinin veya şikayetlerin hızla ve etkili şekilde iletilebilmesi için bu sayfadaki servis talep formunu doldurabilir veya 0850 308 76 43 numaralı Müşteri Hizmetleri Merkezimizi arayabilirsiniz. Servis talebi aracılığıyla herkes bize doğrudan ulaşabilir. Aşağıdaki formu doldurduğunuzda size otomatik olarak alındı onayı içeren bir e-posta gönderilecektir. Talebi işleme alarak telefonla destek ve çözüm sunar, yedek parça gönderir veya bir servis teknisyeni görevlendiririz.

Servis hizmetlerimiz ve İmalat Garantisi koşullarımız GROHE kayıt ve şartlarına tabidir. Taleplerin geçerliliği garanti kapsamında değerlendirilecektir.

Buna göre, bir ürün hatası durumunda servis teknisyeni görevlendirilirse, masraf alınıp alınmayacağı bu koşullara göre belirlenir.

Eğer ürün kusurlu değilse ve İmalat Garantisi kapsamına girmiyorsa - servis ücreti, işçilik ücreti ve malzeme maliyetleri müşteriden tahsil edilecektir.

COVID-19 İLE İLGİLİ GÜNCELLEME
GROHE yaşanan Korona salgınına bağlı olarak müşteri ve çalışanlarımızın sağlığını korumak ve güvence altına almak için aşağıdaki tedbirleri almaya karar vermiştir:
Teknisyen ziyaretleri aciliyeti olan ürün tamirlerinin yapılması ile sınırlı tutulacaktır. Çok acil durumlarda, aciliyet gerekçesini başvurunuzda açıkça belirtmenizi rica ediyoruz.Teknisyen ziyaretini gerektiren servis raporlarını göndermenizi rica ederiz. Bu dönemde mümkün olan en üst düzeyde hizmet verebilmek için elbette elimizden gelen gayreti göstereceğiz.

Anlayışınız ve iş birliğiniz için teşekkür ederiz.

Bilgileriniz
Müşteri tipi *
Ünvan *
Lütfen belirtin
Resimleri ve belgeleri yükleyin (en fazla 15 MB - JPG, PNG, TIF, PDF, DOC, MP4, AVI, MOV)
Servis talebinizin hızla işlenebilmesi için alış faturanızı da eklemenizi rica ederiz. Fatura artık elinizde değilse, ürünün üretim tarihini gösteren bir görsel de gönderebilirsiniz. Üretim tarihini bataryanızın/ürününüzün arka tarafında bulabilirsiniz
Güvenlik Kontrolü

Bunu okuyamıyor musunuz? Yeniden yükle düğmesine tıklayın

Captcha