<% if(request != null){ java.lang.String param = request.getParameter("article"); if(param == null){ %> <% } } %>

Size özel içerik için ait olduğunuz grubu seçin

SİZ HAYAL ETTİNİZ, GROHE PROFESYONEL İŞ ORTAKLARI HAYATA GEÇİRDİ

Showroom bulun

SİZ HAYAL ETTİNİZ, GROHE PROFESYONEL İŞ ORTAKLARI HAYATA GEÇİRDİ

Showroom bulun

SİZ HAYAL ETTİNİZ, GROHE PROFESYONEL İŞ ORTAKLARI HAYATA GEÇİRDİ

Showroom bulun

SİZ HAYAL ETTİNİZ, GROHE PROFESYONEL İŞ ORTAKLARI HAYATA GEÇİRDİ

Showroom bulun

SİZ HAYAL ETTİNİZ, GROHE PROFESYONEL İŞ ORTAKLARI HAYATA GEÇİRDİ

Showroom bulun

GROHE İLE KİŞİSEL BANYO KOLEKSİYONUNUZU DENEYİMLEYİN

Grohe ile banyolar fonksiyonel bir alan olmanın ötesine geçerek dinlenmek ve tazelenmek için bir inziva cennetine dönüşüyor. Her büyüklükte ve her tarz banyoya uygun ürün seçenekleriyle evinizle estetik bir uyum yakalıyor. Mekanınızı en güncel trendlerle yenilemek için GROHE Colors Koleksiyonunun rengarenk batarya, duş ve aksesuarlarını kullanın. En ince detayına kadar birbiriyle uyumlu renk ve kaplama seçeneklerimizle renkli banyo fikirlerinizi gerçeğe dönüştürüyoruz. İşini şansa bırakmayanların tercihi GROHE'yle seçim sizin.

GROHE COLORS SEÇENEKLERİ

GROHE COLORS koleksiyonunda yer alan onlarca seçenek sayesinde kişisel zevkinize uygun bataryayı seçin. Klasik sadelik arayanlar için GROHE Essence serisi ideal bir seçenek olabilir. Sıcak renklerle döşenmiş banyolar içinse Brushed Warm Sunset Essence bataryayı tercih edebilirsiniz.

Üstelik GROHE Colors koleksiyonuyla tamamlayabileceğiniz ürünler Essence serisi ile sınırlı değil. Çağdaş çizgileri ve kusursuz tasarımıyla Atrio koleksiyonuda zevkinize uygun kişiselleştirilebilir seçenekler sunuyor. Geometrik dengenin ön planda olduğu Lineare serisi, kişiselleştirilmiş şık mekan tasarımlarınız için GROHE Colors koleksiyonuyla mükemmel uyum yakalayan bir başka seri olarak göze çarpıyor.

Essence serisini keşfedin

GROHE COLORS - KİMLİĞİNİZİ KONUŞTURUN

Banyonuza renk katmak mı istiyorsunuz, ya da krom bataryalardan sıkıldınız mı? GROHE Colors Koleksiyonu zengin kaplama seçenekleriyle aradığınızı bulmanıza yardım ediyor. İster sıcak tonlarıyla öne çıkan Brushed Warm Sunset, ister kusursuz mat ve pürüzsüz tasarımıyla yeni ikonik GROHE Matte Black. Düşlediğiniz renkte yüzey kaplamalarıyla hizmetinizdeyiz. Yakında sizin de banyonuzu güzelleştirebilir!

Supersteel

Gelenekselden vazgeçemeyen ve mat dokunuşlu krom renkli bataryaları tercih edenlerin gözdesi. GROHE SuperSteel, favori klasiklerinize modern bir dokunuş katıyor. Banyolarınızda bütüncül ve lüks bir görünüm için her türlü çelik bataryanın yanı sıra açık mermer, beton ve orta ahşap tonları için de ideal seçenek olarak öne çıkıyor.

Daha fazlasını keşfedin
supersteel
Supersteel banyo
Supersteel batarya
Supersteel Duş
Supersteel gömme rezervuar kumanda paneli

WARM SUNSET

Rahatlatıcı gül rengi tonuyla pembe hayranlarını cezbediyor. Kendi değerini bilenler için hoş ve lüks bir dokunuş sunan yüzey kaplaması. GROHE Warm Sunset kaplama bataryalar benzersiz bir ortam yaratarak banyoları gösterişli bir mekana dönüştürüyor. Koyu taş, mermer veya beton ile mükemmel uyum sağlıyor.

GROHE Brushed Warm Sunset, banyosuna tarz katmak isteyenler için uyumlu ve dengeli bir tasarım sunuyor. Banyonuza rahatlatıcı organik bir dokunuş katmak için bu rengi ahşap ya da taş gibi doğal malzemelerle bir arada kullanabilirsiniz.

Daha fazlasını keşfedin
Warm sunset
warm sunset banyo
warm sunset batarya
Warm sunset duş
warm banyo renkleri
Warm sunset gömme rezervuar kumanda paneli

HARD GRAPHITE

Mat dokunuşlu koyu gri tonlarını sevenler ve mekanına tarz katmak isteyenler için. Tercih ettiğiniz banyo renk tasarımınızı zıt veya uyumlu renklerle bütünleyebilirsiniz. GROHE Hard Graphite serisini sade beyaz renk veya ton sür ton uygulamalarıyla birlikte kullanabilirsiniz. Beton ya da açık ahşabın kullanıldığı orta tonlu ortamlar bu kaplama ile mükemmel uyum sağlar.

Modern endüstriyel bir görünüm arzu edenler için ideal seçenek. GROHE Brushed Hard Graphite batarya ve aksesuarlarını beton ve metal yüzeylerle bir arada kullanarak havalı ve sofistike bir görünüm elde edebilir veya heyecan verici bir kontrast yaratmak için ahşap ve taş gibi organik malzemelerle birlikte kullanabilirsiniz.

Daha fazlasını keşfedin
Hard Graphite
Hard Graphite banyo
Hard Graphite batarya
Hard Graphite küvet
Hard Graphite Duş

Cool Sunrise

GROHE Cool Sunrise, altın renkli lüks kaplamasıyla öne çıkıyor. Tarz yaratmak isteyenlerin rengi. Klasik ve sofistike görünümlü parlak modeliyle mekana nostaljik tarzda modern bir cazibe katıyor. Koyu, açık veya beyaz renk tonlarının hakim olduğu iç mekanlarda kullanım için ideal. Serinin bir başka modeli olan GROHE Brushed Cool Sunrise, parlak modelin çağdaş bir dokunuş eklenmiş hali olarak karşımıza çıkıyor. Bu renk serisindeki bataryalar cam, seramik ve taş gibi malzemelerle mükemmel bir estetik uyum yakalıyor.

Daha fazlasını keşfedin
Cool sunrise
Cool sunrise banyo
Cool sunrise batarya
Cool sunrise küvet
Cool sunrise duş
cool sunrise gömme rezervuar kumanda paneli

BLACK

Siyah rengi kullanarak mekanlara tarz katabilir, gösterişli bir ortam yaratabilirsiniz. Biz de bundan yola çıkarak, siyahın göz alıcı ve sofistike cazibesinden ilham alan çarpıcı Phantom Black ve Matte Black serilerimizi yarattık. GROHE Black koleksiyonunun bir parçası olan Phantom Black serisinde ekstra dayanıklılık için lake kaplama teknolojisini, Matte Black serisinde ise paslanmaya, solmaya ve çizilmelere karşı daha dayanıklı toz kaplama teknolojisini kullandık. İhtişamlı bir görünüm için siyah mermer gibi koyu renkli yüzeylerle veya çarpıcı bir kontrast yaratmak için açık granit ve beton gibi açık renkli malzemelerle bir arada kullanabilirsiniz.

Keşfedin
black
black banyo
black Batarya
black Duş
black termostat
black gömme rezervuar kumanda paneli

Keşfedin

İlk günkü cazibesini yıllarca korumak üzere tasarlanmış GROHE Colors Koleksiyonu sağlam ve çizilmelere karşı dayanıklı yeni nesil rakipsiz GROHE PVD teknolojisi ile donatılmış üstün kaliteli kaplamalarıyla öne çıkıyor. Fiziksel buhar biriktirme (PVD) süreci sayesinde kromdan üç kat daha sağlam ve çizilmelere karşı on kat daha dayanıklı olan bu yüzey kaplaması ile bataryalar aşınmalara karşı son derece dirençli ve sert kullanım koşullarına dahi dayanıklı. Her katmanın incelikle işlendiği PVD kaplı malzemelerin kalitesi, homojen kaplama rengi ile kendini belli ediyor. En kaliteli ürünler tasarlamayı kendine ilke edinmiş olan GROHE, çevre konusunda da son derece duyarlıdır. Zararlı kimyasallar içermeyen PVD teknolojisiyle üretilen GROHE Colors Koleksiyonunun yıllara meydan okuyan üstün kaliteli ve şık bataryaları, dünyamızın geleceğine de katkı sağlıyor.

Ürün Yelpazesi

perfect match' mükemmel uyum

MÜKEMMEL UYUMU YAKALIN

İşinizi şansa bırakmayın, banyonuzu GROHE ile döşeyin. Tahmin etmekle yetinmeyip doğru bataryayı doğru seramik ile eşleştirmenize yardımcı olmak için Grohe'de Perfect Matchmükemmel uyum uygulamaya k GROHE'nin tasarımcıları yüzlerce farklı kombinasyonu üç kritere göre test ettiler - estetik cazibe, kullanıcı rahatlığı ve su sıçratmayı önleyici tasarım. Mükemmel uyumu yakalamak için tek yapmanız gereken seçiminizi yapmak.

Seramik ekleyin

SİZE EN YAKIN SHOWROOM’U BULUN

Bireysel ihtiyaçlarınıza uygun kişiselleştirilmiş destek için bugün dilediğiniz GROHE iş ortağı showroom ile iletişime geçin.

GROHE SERTİFİKALI TESİSATÇILAR BULUN

Tüm teknik ihtiyaçlarınızı ve gereksinimlerinizi karşılayacak zahmetsiz bir montaj için GROHE sertifikalı tesisatçılardan randevu alın.

PORTFOLYONUN DEVAMINI KEŞFEDİN

GROHE'nin sunduğu eksiksiz banyo ve mutfak çözümlerinden oluşan zengin ürün yelpazesini keşfedin. Tüm ihtiyaçlarınızı karşılayacak kişiselleştirilmiş çözümleri keşfetmek için Banyo, Duş, Seramik Ürünler, Gömme Rezervuar Kumanda Panelleri ve Mutfak koleksiyonlarımızı inceleyin.

Banyo

Duş

Tuvalet

Mutfak