Size özel içerik için ait olduğunuz grubu seçin

SIVA ÜSTÜ DUŞ SİSTEMLERİ

PLANLAMADAN KEYFE GİDEN KISA YOL

Grohe sıva üstü duşlar, planlarınızı inanamayacağınız kadar kolay bir şekilde hayata geçirmenizi sağlar. Basit bir adımla, planlama aşamasını tamamlayın ve duşunuzun tadını çıkarmaya başlayın.

TurboStat teknolojisine sahip GROHE termostatlar tüm duş setlerimizin merkezinde yer alır. Doğru duş sıcaklığını anında bulur ve bunu duş boyunca koruyarak mükemmel şekilde kontrol edilen bir sıcaklıkta lüks duşunuzun keyfini çıkarmanızı sağlar. GROHE termostatik duş bataryaları, çocukların yanlışlıkla sıcaklığı yükseltmesini önlemek için 38° dereceye ayarlı bir SafeStop düğmesine sahiptir. Ergonomik kumanda kollarını ıslak ve sabunlu ellerinizle bile kolaylıkla kavrayabilirsiniz. Aquadimmer veya SmartControl sayesinde, el ve tepe duşu arasında geçiş yapmak inanılmaz derecede kolay.

RAINSHOWER SMARTCONTROL SIVA ÜSTÜ TASARIM
HER ŞEY GÖRÜNÜR OLMALI

Yeni bir banyo veya yenileme planlıyorsanız, GROHE SmartControl Sıva Üstü Tasarım ideal bir çözümdür. Duvara monte edilmiş GROHE Rainshower SmartControl duş sistemi, tesisatı basitleştirir ancak sonuç daha çarpıcıdır.

İki farklı versiyonu mevcuttur: Üç adet SmartControl düğmesi, iki adet tepe duşu jeti ve el duşu ile DUO ve iki adet SmartControl düğmesi, tek akışlı tepe duşu ve el duşu ile MONO. Ayrıca GROHE SmartControl Sıva Üstü tasarımı, şampuan ve duş jeli için entegre bir raf alanı içerir. GROHE SmartControl'ün mükemmel ayarlanmış su hacmi, SmartControl düğmelerinin sezgisel kullanımı, sıcaklık kontrolü ve duş başlıkları için kaplama seçenekleri gibi birçok özelliği duştan daha çok keyif almanızı sağlar.

Keşfet Rainshower SmartControl 360

Rainshower 360 tepe duşlarımız size farklı akış türleri sunar: mükemmel bir ferahlama sağlayan GROHE PureRain akışı, canlandırıcı Bokoma akışı ve Massage akışları.

Banyonuzda etki yaratmak için tasarlanan GROHE SmartControl Sıva Üstü tasarım, sezgisel kontrolü üst düzey duş keyfi ile birleştirir. Yalnızca bir düğmeyi döndürerek doğru su hacmini ve ideal sıcaklığı ayarlayabilirsiniz. Yalnızca bir düğmeye basarak, kişisel duş deneyiminizi yaratarak istediğiniz spreyleri seçebilirsiniz.

Euphoria SMARTCONTROL
BÜYÜLEYİCİ BİR DUŞ DENEYİMİNDEN BİR ADIM UZAKTASINIZ

Son moda bir tasarım veya işlevsellik ya da üst düzeyde kontrol arayanlar için: GROHE Euphoria SmartControl?duş sistemleri bunların tümüne sahip.

GROHE SMARTCONTROL

Explore the world of SmartControl

Parlak krom kaplamalı, güzel ve geniş Rainshower 310 SmartActive duş başlığı, güçlü jet sprey ile yumuşak, rahatlatıcı spreyi bir araya getiriyor. El duşu tamamen ayarlanabilen duş tutacağı sayesinde tamamen istenilen yükseliğe ayarlanabilir: Saçınızı ıslatmadan duş almak için idealdir.

Grohtherm SmartControl ile, sezgisel "bas, döndür, duş al" kullanımı sayesinde mükemmel şekilde kontrol sağlayın. Bu özellik, iki farklı sprey akışı ve el duşu arasında geçiş yapmayı kolaylaştırır, isterseniz ikisini aynı anda da seçebilirsiniz.

Discover Grohtherm SmartControl

Yeni GROHE Euphoria SmartControl duş sistemimiz üzerinde çok düşündük: Sonuçta ortaya, Euphoria'yı daha kullanışlı ve daha keyifli hale getiren çeşitli özellikler çıktı. Duş kolu, mükemmel açı elde etmeniz için duş başlığını 180° döndürebilmenizi sağlayan dönüş fonksiyonuna sahiptir. Tamamen ayarlanabilir duş tutucusu, el duşunun bağımsız olarak ideal boya ayarlanabilmesine olanak sağlar. Duşta daha fazla yer sağlamak amacıyla, şık Grohtherm SmartControl gövdesini daha küçük ve daha kompakt hale getirdik. Duşunuzdan mümkün olduğunda çok keyif almanızı istediğimiz için de, GROHE QuickFix'i ortaya koyduk. Bu özellik, duş sürgüsünün montajı sırasında üst braketin pozisyonunun değiştirilmesine olanak sağlar. Avantajı: Üst braket, halihazırda delinmiş delikler sayesinde kolaylıkla ve hızlıca yerleştirilebilir.

EUPHORIA 260
RAHATLAMADAN CANLANDIRMAYA KADAR HER ŞEY

Euphoria 260, duşa adımınızı atar atmaz size neşe verir. Işıltılı krom kaplamalı püskürtme yüzeyinin tam ortasında özel bir düğme bulunur. Bu düğme akış genişliğini ve su akış gücünü ayarlayarak farklı akış bölgeleri arasında seçim yapmanızı sağlar. 1. Bölge, şampuanla birlikte gerilimi de üzerinizden atmak için canlandırıcı bir merkezi jet akışı sunar. 2. Bölge, enerji verirken aynı anda rahatlatıcı bir etki yapan geniş akışıyla farklı dünyaları bir araya getirir. 3. Bölge, tüm vücudunuzu kaplayan, yumuşak ve ferahlatıcı bir duş etkisi için en geniş akışa sahiptir.

L’DEN XXL’YE VE TEKRAR BAŞA

Üç duş keyfi bölgesi parmaklarınızın ucunda. Düğmeyi döndürerek bir bölgeden diğerine geçiş yapın. Yalnızca tek bir düğmeyi döndürerek; güçlü jet akışının, ardından enerjik ama rahatlatıcı bir etki için daha geniş açılı SmartRain'in ve daha sonra ise yumuşak bir yaz yağmuru hissi için tam yüzeyli Rain akışının tadını çıkarabilirsiniz. Bu bölgelerin arasında seyahatinize devam etmek için düğmeyi döndürmeye devam edin.

TEMPESTA 210
TAMAMEN MÜKEMMEL BİR DUŞ HİSSİ

Tempesta Cosmopolitan 210; pürüzsüz, cilalı duş başlığı ve silindirik profili sayesinde modern ve mimari banyolar için mükemmel bir çözümdür. Tempesta Cosmopolitan 210 duş sisteminin kurulumu kolaydır ve GROHE teknolojisinin tüm avantajlarını sunar. Duş başlığı ve duş kolu mükemmel açıyı oluşturmak için döndürülebilir. Duş sürgüsü; iç su oluğuna ve termostatın GROHE TurboStat teknolojisi özelliklerini sahiptir. Bu sayede önceden seçilmiş sıcaklığı sürekli olarak koruyan lüks bir duşun keyfini çıkarabilirsiniz.

SAF KROMLA KAPLANMIŞTIR

Pürüzsüz ve parlak Tempesta 210, minimalist biçimi ve güzel krom kaplamasıyla göze çarpar. Işıltılı krom yüzeyi ve su damlalarının oyunu, duş keyfinizi daha da artırmak için büyüleyici bir etki yaratır.

Keşfet Tempesta Shower System

GROHTHERM 2000
100% GROHE COOLTOUCH, GELİŞMİŞ ERGONOMİ VE EASYREACH DUŞ TABLASI

Grohtherm 2000 zarif tasarımı sayesinde her türlü banyo tasarımını tamamlar. Sıva üstü banyo/duş termostatımızla XL WaterFall'un güzelliğini yaşayın. Şampuanınız ve sabununuz için kolayca silinen, entegre saklama alanı ile GROHE EasyReach duş teknesinin rahatlığını yaşayın. %100 GROHE CoolTouch özelliğiyle, Grohtherm 2000'in sert metal haznesi soğuk ve güvenli kalır. GROHE TurboStat ile su basıncındaki tüm dalgalanmalardan bağımsız olarak mükemmel su sıcaklığının keyfini çıkarın. Grohtherm 2000, klasik sıva üstü duş termostatı olarak ve GROHE EasyReach saklama yeri ile varyasyon olarak sunulur.

Keşfet Grohtherm 2000

GROHTHERM 1000 GROHE COOLTOUCH, KONFORUN ZİRVESİ

Tazeleyici bir duş almanın tadını hiç olmadığı kadar çıkarın. Modern tasarıma sahip Grohtherm 1000, GROHE CoolTouch kompakt gövdesi, ergonomik şekilli metal kumanda kolları, GROHE TurboStat teknolojisi ve su tasarruflu, çevre dostu işlevlere sahiptir.

Keşfet Grohtherm 1000

GROHTHERM 800 GÜVENLİ VE ERGONOMİK

Termostatik kontrollü bir duşun avantajlarını cazip bir fiyata yaşayın. Işıltılı GROHE StarLight kromla kaplanan Grohtherm 800, GROHE TurboStat teknolojisi yararlanarak sabit sıcaklıkta lüks bir duş deneyimi sağlar. 38ºC'ye ayarlı SafeStop düğmesi, çocukların sıcaklığı yükseltmesini önler, EcoButton ise su kullanımını azaltmanıza yardımcı olur. Ergonomik kumanda kollarını ıslak ve sabunlu ellerinizle bile kolaylıkla kavrayabilirsiniz. Grohtherm 800, sıva üstü duş termostatı ve banyo termostatı seçeneklerine sahiptir.

Keşfet Grohtherm 800

İHTİYAÇLARINIZI KARŞILAYACAK DOĞRU GROHE SMARTCONTROL SHOWER’I BULUN.

ARTIK SIRA SİZDE