<% if(request != null){ java.lang.String param = request.getParameter("article"); if(param == null){ %> <% } } %>

Size özel içerik için ait olduğunuz grubu seçin

SIVA ÜZERİ TERMOSTATLARDA YENİ STANDARDI KEŞFEDİN Grohtherm SmartControl

Grohtherm SmartControl ile tanışın: Mükemmel güvenilirlik ve hassas kontrol özelliğiyle, sıva üstü termostatlarda âdeta devrim niteliğinde bir gelişme. Grohtherm SmartControl herhangi bir GROHE ürününden beklediğiniz şık görünümü ve SmartControl'un sezgisel ve zahmetsiz konforunu bir araya getirerek tasarlanmış ve ayrı bir ünite olarak sunulmuştur.

GROHE SMARTCONTROL

Explore the world of SmartControl

Güvenli ve dayanıklı tasarım

Grohtherm SmartControl, bir SmartControl düğmesiyle, banyo bataryası çıkış ucu ve el duşu için sağlanan iki düğmeli bir duş termostatı olarak veya 600 mm ya da 900 mm duş sürgüsü ve Euphoria 110 masaj el duşunun bir araya geldiği bir duş setinin parçası olarak sunulur. Grohtherm SmartControl'ün bütün modellerinde mevcut olan sıva üstü tasarım, her çeşit banyoya kurulumunu kolaylaştırıyor ve daha sonra yapılacak yenilemeler için ideal bir seçenek sunuyor.

HASSAS KONTROL, YENİLİKÇİ ÖZELLİKLER

Grohtherm SmartControl, su hacmini ve sıcaklığını kolaylıkla ayarlayabileceğiniz yenilikçi bir duş kontrolü sağlar. Ayrıca, tercih ettiğiniz püskürtmeyi seçmenize, tepe ve el duşu veya küvet doldurucu arasında kolaylıkla geçiş yapmanıza olanak verir. Su hacmini Ekonomik'ten Tam Akış ayarına getirmek için tek yapmanız gereken ergonomik GROHE ProGrip kolu çevirmek. Azaltmak istediğinizde ise kolu ters çevirmeniz yeterli. Suyu durdurmak için ise düğmeye basabilirsiniz. Grohtherm SmartControl ayrıca, tekrar kullanabilmeniz için ayar tercihlerinizi saklama özelliğine sahiptir.

Grohtherm, arzu ettiğiniz su sıcaklığını saniyesinde kullanımınıza sunmayı garanti eden GROHE TurboStat teknolojisi sayesinde tam güvenilirliğin bir simgesi haline geliyor. Su akmaya başladığında, sıcaklığın değişmeyeceğinden emin olabilirsiniz. Artık tatsız sürprizlere elveda! %100 CoolTouch, Grohtherm SmartControl termostat yüzeyinin daima dokunabileceğiniz kadar güvenli bir sıcaklıkta olmasını sağlıyor.

ŞIK, PRATİK TASARIM

Grohtherm SmartControl ile hayalinizdeki duşu çok küçük bir alana dahi sığdırabilirsiniz. Keskin hatları ve kompakt tasarımı ile duşun altında daha fazla alana sahip olabilir, dümdüz üst yüzey tasarımı ile bakım malzemeleriniz için ideal bir alandan faydalanabilirsiniz. Tüm bunlara bir de SmartControl düğmeleri üzerindeki basit, sezgisel simgeleri ekleyince, Grohtherm SmartControl tasarımının, şık görünümü ve zahmetsiz kullanım özelliklerini gözlerinizin önüne serdiğini fark edeceksiniz.

Ürün Yelpazesi

Find your showroom near you