Showroom bulun
Showrooms
  • Showroomları

Not Defterim

You have not assigned any products.

Once you have added products to your notepad you can download your list right here.

0 Product(s)
Download as PDF
Delete all

The Product is already stored on your notepad.

Özel Tasarım Duşlar

BENZERSİZ DUŞ KEYFİNİ KEŞFEDİN

Mükemmel bir duş, ihtiyaçlarınızı ve isteklerinizi her şeyin üstünde tutar. Kendinize zaman ayırarak kişisel ihtiyaçlarınızı karşılayabileceğiniz bir ortam yaratır. Bir duştan çok daha fazlasını sunar ve suyun hayat bulduğu bir sağlık alanı oluşturur. Bu alanda vakit geçirmeye bayılırsınız.

AQUASYMPHONY: PURE LUXURY

Her güne cennette bir gezintiyle başladığınızı hayal edin. GROHE AQUASYMPHONY, bir anlığına bu dünyadan kaçıp başka bir dünyaya adım atmanızı sağlar. Burada suyun etkileşimi sizi neşelendirir ve canlandırır, renkli ışıklarla yıkanırken rahatlatıcı müziklerle sakinleşirsiniz. Tüm duygularınızı harekete geçiren bu bestenin, duş senfonisinin, bir parçası olun.

SUYUN TADINI
ÇIKARMANIN SINIRSIZ YOLU

AquaSymphony, suyu tüm mükemmel şekil ve biçimleriyle düzenler. Deniz sisi kadar narin. Şelale kadar canlandırıcı. Keyfini çıkarabileceğiniz binlerce yol. Kendi su müziğinizi besteleyin ve yönetin. AquaSymphony ile, mükemmel duş anınızı yaratabilirsiniz.

AquaSymphony'i Keşfedin

F-DIGITAL DELUXE:
KENDİ KİŞİSEL SPANIZI YARATMA ZAMANI

GROHE F-digital Deluxe ile sizin için özel olarak tasarlanan kişisel spa deneyiminizi oluşturun. Birden çok duyuya hitap eden bu kozmopolit duş, tüm duyularınızı harekete geçirir ve banyonuzu fiziksel, duygusal ve ruhsal sağlığınız için özel bir alan haline getirir. Sezgisel GROHE F-digital Deluxe Uygulaması, kendi kişisel ışıklandırma, ses ve buhar kombinasyonunuzu tasarlamanızı sağlar. Yalnızca dokunmatik ekran veya kablosuz Bluetooth® bağlantısı ile kendi evinizde benzersiz bir spa merkezi oluşturabilirsiniz.

RUHUNUZ İÇİN RENK TERAPİSİ.

Kendinizi bir renk perdesi ile sararak duş deneyiminizin mükemmel şekilde tamamlanmasını sağlayın.

BUHAR BANYOSUNUN ŞİFA VERİCİ ÖZELLİKLERİNİ DENEYİMLEYİN.

Uzun çağlardan bu yana birçok olumlu etkisinin olduğu bilinen hafif buhar artık duşunuzda mevcut.

KENDİNİZİ MÜZİĞİN RİTMİNE BIRAKIN

En sevdiğiniz müzik sıçrayan suyun ritmine karışsın.

DUYULARINIZ İÇİN MÜKEMMEL BİR ZİYAFET PARMAKLARINIZIN UCUNDA

Mükemmel uyumu yönetmek için pratik bir uygulama. F-digital Deluxe temel ünite kutusu ve GROHE SPA uygulaması yüklü bir Apple veya Android mobil cihaz; mükemmel ışık, ses ve buhar kontrolünün yanı sıra bireysel modüllere de imkan tanır. Şov başlasın.

F-digital Deluxe'yi Keşfedin
MÜKEMMEL DUŞ
ARTIK SIRA SİZDE