Showroom bulun
Showrooms
  • Showroomları

Not Defterim

You have not assigned any products.

Once you have added products to your notepad you can download your list right here.

0 Product(s)
Download as PDF
Delete all

The Product is already stored on your notepad.

Ankastre Duş Sistemleri

ANKASTRE TEKNOLOJİSİNİN GİZLİ AVANTAJLARI

Genellikle yetersiz alanı olan banyolar için son derece değerlidir. Ankastre kurulumlar, işlevsellikten veya konfordan ödün vermeden duşun altında daha fazla alan sağlar. Aynı zamanda, temizliği kolaylaştırmak ve hızlandırmak gibi kullanışlı ek avantajlar da sunar. Ankastre teknolojisi: sizin için daha fazlası.

SAF MİNİMALİZM: GROHTHERM SMARTCONTROL VE RAINSHOWER 310 SMARTACTIVE

Duşunuzu sıfırdan planlama lüksünüz olduğunda, Rainshower SmartActive 310 ile bir araya gelen Grohtherm SmartControl harika bir seçenektir. Grohtherm SmartControl, ankastre kurulumu ve son derece ince tasarımı ile duşun altında daha geniş alan ve düzenli, temiz bir görünüm sunar. Aynı zamanda, temizliği kolaylaştırmak ve hızlandırmak gibi kullanışlı ek avantajlar da sağlar. Rainshower SmartActive 310, geniş duş başlığının yanı sıra yumuşak ve rahatlatıcı GROHE PureRain akışı ile yeni ve canlandırıcı ActiveRain arasında seçim yapmanızı veya her ikisini birden tercih etmenizi sağlayan iki farklı duş modeli sunar. Bu sayede duş almak sizin için dört gözle beklediğiniz bir keyfe dönüşür.

YUVARLAKTAN KAREYE KADAR HER ŞEKİL İÇİN
MÜKEMMEL KAPLAMA

ŞAMPUANLA BİRLİKTE
STRESTEN DE ARININ

Yalnızca tek bir tuşa dokunarak yumuşak yaz yağmuru ve sağanak yağmur arasında seçiminizi yapın. Merkezi GROHE ActiveRain akışı, şampuanın tamamını hızlı ve etkili bir şekilde durulayan ve heyecan verici bir temizlik hissi için kafa derinizi canlandıran güçlü bir akış modeli sunar. İsterseniz GROHE PureRain akışına geçiş yaparak yumuşak, ferahlatıcı bir yaz yağmuru altında rahatlayabilirsiniz.

GROHE SmartControl Ankastre tasarımı yalnızca işlevsel olmanın ötesine geçer. İnce ve modern görünümü ile her banyoya güzel bir şekilde uyum sağlar. Grohtherm SmartControl, 10 mm inceliğindeki duvar plakları sayesinde hem zarif bir görünüm hem de alandan tasarruf etme rahatlığı sunar.

AYNI ANDA İKİ FARKLI ÖZELLİKTEN YARARLANIN:
GROHE SMARTCONTROL KOMBİ DUŞ SİSTEMİ

GROHE SMARTCONTROL KOMBİ DUŞ SİSTEMİ

Çeşitli kurulum seçenekleri ve olası kombinasyonlar sunan GROHE SmartControl kombi duş sistemini seçmek için en iyi neden esnekliktir.

Örneğin; termostatı, duş başlığının altına dikey olarak veya merkez ekseninden uzağa konumlandırabilir hatta duşun yan duvarlarından birinin üzerine yerleştirebilirsiniz. Hatta, termostatı, kişisel duş deneyiminizi tasarlamak için GROHE'nin diğer tepe, el veya vücut duşlarıyla birleştirebilirsiniz. SmartControl termostatını küvet su girişi ve el duşu ile birleştirerek küvetinizi duş haline getirme seçeneğiniz de vardır.

"Yarı ankastre" çözüm Duo ve Mono versiyonlarında da mevcuttur. Ayrıca şampuan ve duş jeli için raf alanı bulunur. GROHE SmartControl Kombi duş sistemi ile, borular duvarın içinden geçerek, SmartControl termostatı ve tepe duşunu birbirine bağlar. GROHE SmartControl Kombi duş sisteminin sunduğu özelliklerden birisi de duş borusunun olmamasıdır. Bu sayede çok fazla çaba harcamadan temizlik yapabilirsiniz.

Rainshower 360 tepe duşlarımız size farlı akış türleri sunar: mükemmel bir ferahlama sağlayan GROHE PureRain akışı ile canlandırıcı Bokoma akışı ve Masaj akışları.

Rainshower 360'ı Keşfedin

Banyonuzda çarpıcı bir etki yaratmak için tasarlanan GROHE SmartControl Yarı Ankastre, sezgisel kontrolü üst düzey duş keyfi ile birleştirir. Yalnızca bir düğmeyi döndürerek doğru su hacmini ve ideal sıcaklığı ayarlayabilir ve yalnızca bir düğmeye basarak, kişisel duş deneyiminizi yaratmak için istediğiniz spreyleri seçebilirsiniz.

SmartControl Yarı Ankastre'yi Keşfedin

İhtiyaçlarınızı karşılayacak doğru GROHE Shower'i bulun. Ürün Yapılandırıcısı'nı Başlatın

MÜKEMMEL DUŞ
ARTIK SIRA SİZDE