Showroom bulun
Showrooms
  • Showroomları

Not Defterim

You have not assigned any products.

Once you have added products to your notepad you can download your list right here.

0 Product(s)
Download as PDF
Delete all

The Product is already stored on your notepad.

Euphoria 110 Champagne Sürgülü duş seti 3 akışlı

27232001 - Euphoria 110 Champagne Sürgülü duş seti 3 akışlı
  • krom
Product Number 27232001
EAN 4005176899560

Product Description

GROHE Euphoria 110 Champagne sürgülü duş seti: Lüks duş deneyimi için şık bir set

GROHE Euphoria serisinden bu el duşu, Rain ve SmartRain akış şekillerine ek olarak, lüks bir ekstra da sunar: akış yüzeyine hava çekerek suyla karıştıran Champagne akış, sizi olağanüstü rahatlatıcı ve yumuşak su akışıyla sarmalar. Bu el duşu, 600 mm sürgüyle birlikte sunulur. QuickFix sistemimiz sayesinde, montaj hızlı ve zahmetsizdir ve mevcut matkap deliklerini kullanmanıza ya da aparatları fayanslar arasındaki derzlerde konumlandırmanıza olanak tanır. Dolanmış duş hortumlarıyla boğuşmak, TwistFree dolanmayan hortumla birlikte tarih oldu. Dayanıklı GROHE StarLight yüzeyin temizliği son derece kolaydır. GROHE EasyReach duş tablası, duş jelinizi ve şampuanınızı elinizin altında tutmanızı sağlayan pratik bir aksesuardır.

Product Highlights

GROHE StarLight krom kaplama sayesinde kolay temizlik

Bataryayı sadece kuru bir bezle silmeniz yeterlidir; ultra pürüzsüz yüzey kaplaması çiziklere karşı dayanıklıdır ve kalıcı parlaklık sağlar. Temizlerken zamandan tasarruf edeceksiniz, bataryanız ise hep parlak ve yeni görünecek.

GROHE DreamSpray ile lüks duş deneyimi

GROHE DreamSpray teknolojisi günlük duşunuzu lüks ve rahatlatıcı bir deneyime dönüştürür. İleri mühendislik ürünü duş başlığı, hangi akış şeklini seçerseniz seçin, tüm çıkış noktalarından dengeli su akışı sağlar.

GROHE QuickFix: hızlı ve zahmetsiz montaj

GROHE QuickFix sistemi daha az parça ve ayarlanabilir duvara montaj aparatı ile sunulduğundan, yeni sürgülü duş setinizi göz açıp kapayıncaya dek monte edebilirsiniz. Duvardaki mevcut delikleri yeniden kullanmak veya aparatları fayanslar arasındaki derzlerde konumlandırmak için, üstte yer alan duvara montaj aparatını hareket ettirerek aparatlar arası mesafe ayarlanabilir; böylece montaj süresi kısalırken fayanslarınızın hasar görme riski ortadan kalkar.

Rain Akış – teninizde yaz yağmuru gibi

Teninizde rahatlatıcı Rain Akış hissinin keyfini yaşayın. Ilık yaz yağmurlarını çağrıştıran bu yumuşak ve ince akış şekli bedeninizi ve zihninizi rahatlatarak gerginlik ve stresi alıp götürecek.

SmartRain akış – konfordan ödün vermeden su tasarrufu

SmartRain, dengeli ve yumuşak su akışıyla cildinizi tazeler. Ilık yaz yağmuru hissiyle kendinizi şımartırken, değerli doğal kaynakları koruduğunuzu bilmenin rahatlığını yaşayın. Akıllı SmartRain teknolojimiz orijinal Rain akışın tüm avantajlarını sunar, ancak akış hızı daha düşüktür; siz de bu sayede duş konforunuzdan ödün vermeden su tasarrufu yapabilirsiniz!

Champagne akış: yumuşak su akışıyla lüks duş keyfi

Havayla karışan su, duşunuzu lüks bir deneyime dönüştürür: GROHE Champagne akışın rahatlatıcı hissini yaşayın. El duşu yüzeyine çekilen hava sizi yumuşak su damlalarıyla sarmalayarak vücudunuzu ve ruhunuzu rahatlatıp canlandıracak.

InnerWater Guide ile korunan krom kaplama

Duşun içindeki su kanalının güçlü yalıtımı, yüzeyin ısınmasını önler; böylece dokunduğunuzda asla çok sıcak olmaz. Ayrıca, GROHE duşunuzun krom kaplamasını koruyarak muhteşem dayanıklılığını daha da arttırır.

SpeedClean – Duş başlığınızda asla kireçlenme olmaz

Kireç, SpeedClean su çıkış noktalarıyla sorun olmaktan çıktı: Entegre kireç kırıcı sistem sayesinde, GROHE duş başlığı su çıkış noktalarının temizliği olağanüstü kolay. Esnek silikon su çıkış noktalarındaki kireç kalıntısını gidermek için, sadece elinizle silmeniz yeterli.

Akış ayarlama özelliği sayesinde lüks ama çevre dostu duşlar  

Akış ayarlama özelliğiyle duşta su tüketimini %40'a kadar azaltın. Bu hassas ayar özelliği, GROHE duş başlığınız SmartRain akış modundayken su akışını ayarlayarak tasarruf sağlar; üstelik duş konforundan ödün vermeniz gerekmez.  GROHE ile lüks duş deneyimi ve çevre dostu yaşam tarzının tadını çıkarın.

TwistFree – duş hortumunuzun dolanmasını önler

TwistFree duş hortumları günlük deneyimlerden esinlendi: Hiç dolanmış bir duş hortumuyla uğraşmak durumunda kaldınız mı? TwistFree, duş hortumunuzun esnekliğini ve şeklini korumasını sağlayarak sizi bu dertten kurtarır.

GROHE EasyReach duş tablası – duş jeli ve şampuan her zaman elinizin altında

GROHE EasyReach duş tablası ile duş jeli ve şampuan her zaman elinizin altında. Yassı tabla yüzeyi, hem armatürünüzle birlikte müthiş görünecek, hem de kolay ve hızlı temizlenecek şekilde tasarlanmıştır.

Technical Data & Care Instructions

Technical Information

Technical Product Information Technical Product Information
Dimensional Drawing

Care Instructions

Care Instructions

Spare Parts

Pos.-nr. Prod. description Order-nr.
* Optional accessories
1 Dus sürgüsü askisi 48098000
2 Hareket parçasi 48099000
3 Dus sürgüsü askisi 48100000
4 Filtre 0700200M

Product range

Handshowers

El duşu 3 akışlı
El duşu 3 akışlı
El duşu 1 akışlı

Headshowers

Tepe duşu seti 380 mm, 3 akışlı
Head shower set ceiling 142 mm, 3 sprays
Tepe duşu seti 3 akışlı
Tepe duşu seti 3 akışlı

Showerrail sets

Sürgülü duş seti
Sürgülü duş seti 3 akışlı
27226DC1
paslanmaz çelik
Add to notepad
Sürgülü duş seti 3 akışlı
Euphoria 110

Euphoria 110

For an unparalleled shower experience.

Show Collection
Brochure