Showroom bulun
Showrooms
  • Showroomları

Not Defterim

You have not assigned any products.

Once you have added products to your notepad you can download your list right here.

0 Product(s)
Download as PDF
Delete all

The Product is already stored on your notepad.

GROHE Mutfak Eviyeleri

MÜKEMMEL UYUM

MUTFAKTA FORM VE FONKSİYONELLİK SUNAN GROHE EVİYELERİ

GROHE Mutfak Eviyeleri

Tencerleri suyla doldurmak, sebzeleri yıkamak,büyük bir yemekten sonra bulaşıkları yıkamak. Her gün mutfak eviyenizin başında sayısız kez durmanız gerekir. O halde neden kalite, tasarım ve özellikleri açısından beklentilerinizi aşan bir eviye seçmeyesiniz?

GROHE eviyeleri, mutfak alanınız için mükemmel olan yenilikçi ve modern tasarımlarla her türlü mutfak tarzına uyacak şekilde tasarlanmıştır. Entegre damlalıklara sahip kompakt modeller, büyük bir alana ihtiyacınız olan durumlar için geniş çift hazneli eviyeler ve tezgahınıza tam olarak uyum sağlayan şık entegre eviyeler bulabilirsiniz. Standart olarak tüm eviyelerimizde bulunan GROHE QuickFix sistemi ve ters yönde kullanabilir tasarımlarla yeni GROHE eviyenizi dakikalar içinde sorunsuz ve zahmetsiz bir şekilde kurabilirsiniz. Ayrıca otomatik giderdeki gürültü azaltıcı GROHE Whisper sayesinde bir daha elinizi kirli suyun içine sokmanız gerekmez. GROHE eviyeleri sayesinde eviyenizi zahmetsiz bir şekilde kullanarak farkı kendi gözlerinizle görebilirsiniz.

GROHE Mutfak Eviyelerini Keşfedin

Bir numaralı mutfak markası GROHE tüm ihtiyaçlarınızı kapsa

Bir numaralı mutfak markası GROHE tüm ihtiyaçlarınızı kapsar. Mutfak armatürlerimiz, su sistemlerimiz, eviyelerimiz, aksesuarlarımız ve gider sistemlerimiz yenilikçi, konforlu ve kullanışlı bir mutfak tasarlamayı kolaylaştırır.

Görebileceğiniz ve hissedebileceğiniz kalite

Temizliği kolaylaştıran patentli yüzey teknolojimizin yanı sıra dayanıklılığı ve gücü garanti altına alan yüksek kaliteli paslanmaz çelik malzememiz sayesinde kalitemiz benzersizdir.

GROHE Eviye Setleri
- Hepsi bir arada

Bir arada satılan paketlerimizle eviye alışverişinizi kolaylaştırın. Birlikte satılan 4 farklı eviye ve armatür modeli, çaba harcamadan stilinizi göstermenizi sağlar ve uyumlu bir performans sunar.

Her mutfağa uygun bir seçenek

Eviye serimiz, her tarzı, boyutu ve fiyat aralığını kapsar. Bu sayede mükemmel modeli bulduğunuzdan emin olabilirsiniz.

">

ÜRÜN YELPAZESİ

GROHE ile mükemmel eviyeyi bulun. GROHE K serisi eviyeler, her türlü mutfağa uygun farklı boyut ve stil seçeneklerine sahiptir. 1, 1,5 veya 2 hazne seçenekleri arasından seçim yapın. Entegre veya tezgah altı eviyelerden birini seçin. Son olarak kullanışlı aksesuarlarımızla eviye alanınızı tamamlayın. GROHE eviyeleri, çok sayıda dayanıklı tasarım seçeneği sunar.

Ürünleri keşfedin

ÜRÜN ÖZELLİKLERİ

Ayrıca, su sesini azaltan GROHE Whisper yalıtımından elinizi kirli suya sokmanızı engelleyen otomatik gidere kadar tüm özellikleri beğeneceğinizden eminiz. GROHE eviyeleri sayesinde eviyenizi zahmetsiz bir şekilde kullanarak farkı kendi gözlerinizle görebilirsiniz.

Ürünleri keşfedin