Size özel içerik için ait olduğunuz grubu seçin

MUTFAĞINIZ

MUTFAĞINIZ İÇİN GROHE

Mutfak bataryalarının, su sistemlerinin ve tüketici odaklı özelliklerin çarpıcı tasarımlarla buluştuğu, sektörün en akıllı ürün portföyüne hoş geldiniz. Benzersiz GROHE mutfak deneyiminin keyfini çıkarın.

GROHE KOLEKSİYONLARI

MUTFAK ÖZELLİKLERİ

Tüm istek ve arzularınızı yerine getiren GROHE su sistemleri ve mutfak bataryaları, kullanıcı merkezli özellikler ve fark yaratan zekice detaylar içerir. Daha fazla seçenek, daha fazla konfor, daha fazla esneklik: İşte ürünlerimizi keyifli hale getiren tam da bu.

K7 Sink mixer

GÜÇLÜ SPREY FONKSİYONLARI

GROHE'nin profesyonel ve spiralli sprey serileriyle günlük işleriniz için güçlü bir yardımcıya sahip olun. Maksimum kullanım rahatlığı için genişletilmiş çalışma alanının keyfini çıkarın. Modellerin birçoğunda, daha da fazla esneklik elde etmek için iki sprey fonksiyonu arasında geçiş yapabilirsiniz.

Eurocube eviye bataryasını keşfedin

SUPERSTEEL

Amacına uygun olması için, mutfak donanımlarının dayanıklı olması gerekir. GROHE'nin SuperSteel yüzeyi, yalnızca gereken özellikleri karşılamakla kalmaz. Yenilikçi PVD kaplama, çizilmeye karşı kromdan on kat daha dayanıklıdır.

Essence SuperSteel’i keşfedin

GROHE ZERO (KURŞUN VE NİKEL YOK)

İzole iç su yolları sayesinde su, kurşuna ve nikele temas etmez.
Aşağıdaki serilerde mevcuttur: Eurosmart, Eurodisc Cosmopolitan, Europlus, Concetto, Essence New.

GROHE Zero teknolojisine sahip Eurosmart’ı keşfedin

GROHE EASYTOUCH

GROHE EasyTouch bataryalar, bileğiniz veya dirseğinizin basit bir dokunuşuyla çalıştırılabilir. Elleriniz serbest, bataryanız tertemiz kalsın. Tek bir dokunuşla mutfağınızı kontrol etme şeklinizi değiştirin.

Minta Touch’ı keşfedin
GROHE SilkMove

GROHE mutfak bataryaları, ömür boyu dayanıklılığını koruyacak şekilde tasarlandı. Yeni bir ürün geliştirirken tüm yeni malzemeler ve bileşenler test edilerek yüksek kalite standartlarımızı karşıladıklarından emin olunur. Mutfak bataryalarımız, yıllar boyu her gün kullanımı simüle eden kapsamlı ömür testlerinden geçer. Bu, tüm ürünlerimizin uzun yıllar boyunca mükemmel performans sunmasını sağlar. GROHE'de yapılan testlerle ilgili daha fazla bilgi edinin.

GROHE SilkMove® teknolojisine sahip tek kumanda kollu mutfak bataryaları. Ekstra geniş çalışma alanı ve üst düzey seramik diskler, su sıcaklığının ve akışının ıslak veya yağlı ellerle bile zahmetsizce kontrol edilebilmesini sağlar. Yedek Parça Garantimiz kapsamında, üretimi durdurulan ürünlerin tüm yedek parçaları 10 yıl boyunca sağlanmaya devam edilir (ankastre parçalar için 15 yıl).

İLGİLİ KONULAR