Showroom bulun
Showrooms
  • Showroomları

Not Defterim

You have not assigned any products.

Once you have added products to your notepad you can download your list right here.

0 Product(s)
Download as PDF
Delete all

The Product is already stored on your notepad.

MUTFAĞINIZ İÇİN GROHE

Ödüllü tasarımlar ve fonksiyonel inovasyonlar

Mutfak her evin merkezi buluşma noktasıdır. Tasarımının, güne başladığınız kahvaltıdan, akşam arkadaşlarla birlikte geçirilen keyifli dakikalara kadar tüm gereksinimlerinizi karşılaması gerekir.İhtiyaçlarınız düşünülerek tasarlanan ödüllü mutfak bataryalarımız, yoğun olarak faaliyet gösteren mutfakların günlük gereksinimlerini karşılayabilmek amacıyla en kaliteli malzemeler kullanılarak üretildi ve en son teknolojilerle donatıldı.

Kitchen Accessories

GROHE Blue Shop

Bardak, Karaf, Filtre ve CO2 şişeleri

Tüm ürünleri göster

Award-winning Design

red dot: Best of the Best 2014

The 2014 edition of the “red dot award: product design” once again saw GROHE prove its prowess as a leading manufacturer of design faucets and water fittings.

GROHE won the "red dot: Best of the Best" award for its Minta Touch kitchen faucet. This marked the fifth time in seven years that GROHE was able to secure what is arguably the design community's most coveted accolade.

KULLANICI ODAKLI ÖZELLİKLERE SAHİP
MUTFAK ARMATÜRLERİ

K7 Sink mixer

GROHE mutfak armatürleri, en son tasarımları günlük işlerin yükünü hafifletecek birçok özellikle birleştirir.

Döner çıkış uçları
Eviyeyi doldurun ve porselen, cam veya büyük fırın tabaklarını yıkarken çıkış ucunu yan tarafa çekin.

Üç çıkış ucu yüksekliği seçeneği
Alçak, orta yükseklikte veya yüksek çıkış ucu seçenekleri arasından hangisini seçerseniz seçin, büyük kaplara uygun olacak şekilde tasarlandığından emin olabilirsiniz.

Dar alanlarda bile rahat kumanda kolu kullanımı
Mutfak armatürlerimizin birkaçında kumanda kolu gövdenin yan tarafında bulunur. Musluk bir duvarın önüne yerleştirildiğinde rahatça kullanılmasını sağlamak için,su karıştırma kartuşunu öne 70 ° ve arkaya 30 ° dönecek şekilde yeniden hizalamış bulunuyoruz.

GROHE MUTFAK BATARYALARI
ÖMÜR BOYU KULLANIM İÇİN TASARLANDI

GROHE SilkMove

GROHE mutfak bataryalarımızı ömür boyu kullanılabilecek şekilde tasarladık. Yeni bir ürün geliştirilirken, kullanılacak yeni malzeme ve bileşenlerin hepsi yüksek kalite standartlarımızı karşıladıklarından emin olmak amacıyla testlere tabi tutulur.Mutfak bataryalarımız, uzun yıllar sorunsuz kullanımı garanti etmek için kapsamlı ömür testlerine tabi tutulur. Bu sayede tüm ürünlerimizin yıllar boyunca mükemmel performans sunması güvence altına alınır.

GROHE SilkMove® teknolojisiyle donatılmış tek kumandalı mutfak bataryaları. Ekstra geniş kullanım açısı ve seçkin seramik diskler, su sıcaklığı ve akışının ıslak veya yağlı ellerle bile zahmetsize kontrol edilmesini sağlıyor.zahmetsize kontrol edilmesini sağlıyor.Yedek Parça Garantisi uygulamamızla, üretimi durdurulan ürünlerimizde 10 yıl (gömme parçalar için 15 yıl)