Showroom bulun
Showrooms
  • Showroomları

Not Defterim

You have not assigned any products.

Once you have added products to your notepad you can download your list right here.

0 Product(s)
Download as PDF
Delete all

The Product is already stored on your notepad.

ÜRÜN ÖZELLİKLERİ

YENİLİKÇİ ÖZELLİKLERİN, YÜZEYLERİN VE FONKSİYONLARIN AVANTAJLARINI YAŞAYIN

YENİLİKÇİ EVİYE ÖZELLİKLERİ: GROHE eviyeleri, temizliği kolaylaştıran akıllı özelliklere sahiptir. Eviyelerimiz kolayca temizlenebilir ve su sesini azaltır. Eviyede uzaktan kontrol edilebilen gider özelliği de mevcuttur. Tercih ettiğiniz malzemeyi, boyutu, tarzı ve rengi seçmeniz yeterlidir.

DEVRİM NİTELİĞİNDEKİ TEKNOLOJİLER

GROHE QuickFix

GROHE QuickFix sistemimizle eviyenizi kısa sürede kurun. Eviyelerimizin çoğu, önceden delinmiş armatür delikleri sayesinde çift yönlü kullanım özelliğine sahiptir.

GROHE Whisper

Sşşt! GROHE kompozit eviyelerin, yoğun kuvars ve akrilik karışımı sayesinde akan su sesinin yanı sıra tencerelerin ve tavaların temasıyla çıkan ses en aza indirilir.

ÜRÜN ÖZELLİKLERİ

KOLAY KULLANIM İÇİN GİDER

Otomatik gider seti veya isteğe bağlı basmalı dış merkez (excenter) sayesinde artık elinizi kirli suya sokmak zorunda değilsiniz.

GENİŞ HAZNELER

Hareket etmek için daha fazla alan: Bilgisayar destekli yenilikçi döküm tekniği sayesinde tüm GROHE kompozit eviyeler, en az 20 cm derinliğinde kusursuz haznelere sahiptir. Bu özellik, büyük tencereleri yıkamak ve vazoları doldurmak için kullanılan alanı genişletir.

MALZEME

GROHE kompozit eviyeler, dayanıklılığı ve fonksiyonlarıyla üstünlüğünü kanıtlar. Kompozit eviyelerimizde %80 kuvars minerali ve akrilik reçine karışımı kullanılmış ve ortaya bu son derece dayanıklı malzeme çıkmıştır. Bilgisayar kontrollü özel döküm işlemi sayesinde ısıya, çökmeye, çizilmeye ve lekelere karşı son derece dayanıklı bir eviye elde edilmiştir. Ayrıca bu eviyeler, UV ışığı altında renklerini kaybetmez, böylece üstün performanslarının yanı sıra güzel görünümleri de asla kaybolmaz. Pürüzsüz ve gözeneksiz yüzey, kadifemsi bir dokunuş hissi yaratır. Ayrıca bu hijyenik yüzeyi kolayca temizleyebilirsiniz. Ek güvence için tüm GROHE eviyeleri, armatürlerimiz gibi beş yıllık garantiye sahiptir.

ISIYA DAYANIKLI

Sıcak tencereler... Artık sorun değil. GROHE kompozit eviyeler, daha fazla dayanıklılık için 280°'ye kadar ısıya dayanıklıdır.

ÇİZİLMEZ

Kullanışlılığa öncelik vererek yalnızca sert kompozitten üretilen eviyeler, çizilmez ve daha uzun bir kullanım ömrü sağlar.

LEKELERE DAYANIKLI

Güzel olduğu kadar pratik olan GROHE kompozit eviyeler, şık görünümünü daha uzun süre korumak için lekelere dayanıklıdır.

GIDALAR İÇİN %100 UYGUNDUR

Mutfağınız hem tarzınıza hem sağlığınıza uygundur. GROHE kompozit eviyeler, gıdalar için %100 güvenlidir, yemeklerin bu eviyelerde hazırlanması kolay ve hijyeniktir.

UV IŞIĞINDA RENGİ SOLMAZ

Perdelerinizi açın ve güneş ışığının tadını çıkarın! Kompozit malzememiz, UV ışığı altında rengini kaybetmez. Böylece eviyeniz daima yeni gibi görünür ve gerçek rengini korur.

ÜRETİM SÜRECİ

GROHE'nin eviye koleksiyonu giriş düzeyi modellerinden gelişmiş, minimalist tasarımlara kadar her türlü eviyeyi kapsar. Sert ve dayanıklı eviyelerin üretimi için yenilikçi üretim süreci ile dayanıklı kuvars kompozit malzeme uyumlu bir şekilde kullanılır.

Her eviye, bilgisayar kontrollü polimer döküm işlem kullanılarak imal edilir. Bu işlem, rengin homojen olmasını sağlar. Döküm işlemi sonunda kusursuz, sertleştirilmiş ve kaplamasız bir yüzey ortaya çıkar. Kalıplama işlemi, tüm eviyelerin en az 20 cm derinliğe sahip olmasını sağlar. Ayrıca GROHE eviyeler, içerdikleri yoğun kompozit sayesinde akan suyun sesini önemli ölçüde azaltır.

ÖMÜR BOYU SÜREN KALİTE

Eviyenizi güvenle kullanın. GROHE kalitesinin ünü, serimizdeki tüm eviyeler için geçerlidir. Kompozit eviyelerimiz, dayanıklılığı ve fonksiyonlarıyla üstünlüğünü kanıtlar. Pürüzsüz ve gözeneksiz yüzey, hijyenik ve kolayca temizlenebilir özelliğe sahiptir. Ayrıca kadifemsi bir dokunuş hissi yaratır.

Son derece dayanıklı kompozit malzememiz, akrilik reçineyle karıştırılmış %80 oranında kuvars içerir. Bilgisayar kontrollü özel döküm işlemi sayesinde ısıya, çökmeye, çizilmeye ve lekelere karşı son derece dayanıklı bir eviye elde edilmiştir. Ayrıca bu eviyeler, UV ışığı altında renklerini kaybetmez, böylece üstün performanslarının yanı sıra güzel görünümleri de asla kaybolmaz. Ek güvence için tüm GROHE eviyeleri, armatürlerimiz gibi beş yıllık garantiye sahiptir.

5 Yıllık Garanti

MONTAJ TİPLERİ

TEZGAH ÜSTÜ

TEZGAH ÜSTÜ

Dikey 8 mm kenarlı geleneksel görünümlü entegre model. Kurulum, klipslerle gerçekleştirilir (31653, 31654, 31655 ve 31648 modelleri hariçtir; bu modellerde yalnızca silikon kullanılır).

TEZGAH ALTI

Şık ve modern bir görünüm için tezgah altına kurulur. Kurulum, klipslerle gerçekleştirilir.

Kompozit Eviyeleri Temizleme

Kompozit eviyeniz kolaylıkla temizlenebilir. Aşağıdaki talimatları izleyerek eviyenizin kusursuz yüzeyini uzun yıllar boyunca koruyabilirsiniz. Her kullanımdan sonra eviyenizi tamamen durulayın ve temiz bir bezle kurulayın. Eviyeyi temizlemek için nemli bir bez ve biraz sıvı bulaşık deterjanıyla eviyeyi silin. İyice durulayın. Zorlu lekeleri çıkarmak için sıvı bulaşık deterjanıyla sıcak suyu karıştırın. Bulaşık deterjanını eviyeye yaymak için yumuşak bir süngeri dairesel hareketlerle kullanın. Bir dakika bekleyin, ardından iyice durulayın. Kireç lekelerini gidermek için az miktarda sirke uygulayın, 20 dakika bekleyin ve ardından durulayın. Metal ovma süngerleri; bulaşık telleri; aşındırıcı maddeler; kostik soda; çamaşır suyu; klor; konsantre alkol bazlı temizleyiciler; formik veya sitrik asit; aşındırıcı, çözücü veya çamaşır suyu bazlı temizleyiciler kullanmayın. Çıkış noktasının deformasyonunu engellemek için eviyeye sıcak gres veya yağ dökmeyin.

Bakım Talimatları