Showroom bulun
Showrooms
  • Showroomları

Not Defterim

You have not assigned any products.

Once you have added products to your notepad you can download your list right here.

0 Product(s)
Download as PDF
Delete all

The Product is already stored on your notepad.

MASTERS OF TECHNOLOGY<br>TEKNOLOJİ UZMANLARI

MASTERS OF TECHNOLOGY

Masters of Technology

GROHE çalışanları sektördeki meslektaşları tarafından inovasyonları, olağanüstü tasarımları ve ödüllü bataryaları sayesinde Teknoloji Uzmanları olarak kabul ediliyor.

Teknoloji Uzmanları’mız üst düzey yeteneklerini etkin ekip çalışması ve süreçlere yönelik en gelişmiş yaklaşımlar ile birleştirerek, üstün ürün yelpazemizin geliştirilmesi, tasarlanması ve üretimine öncülük ederken bir yandan da daimi müşteri memnuniyetini sağlamak üzere her bir parçayı testlerden geçirerek ince rötuşlara tabi tutuyor.

Sonuçta ise ortaya zamanın ötesine geçen tasarım ve ömür boyu süren kalite çıkıyor. GROHE ürünleri her seferinde “Pure Freude an Wasser” sağlayan eşsiz özellikler ile kullanıcıları şaşırtıyor. Bir GROHE ürünü kullandığınızda, farkı hissedebilirsiniz. Hem de defalarca...

Masters of Technology

Master of Technology

... Teknoloji Uzmanı, GROHE Whisper® su teknolojisini akustik laboratuarda test ederken, bu teknolojinin fısıltısını dinler.

GROHE Whisper
Master of Technology

... Teknoloji Uzmanı, Power&Soul el duşu ile duş almayı bir SPA deneyimine çeviriyor.

GROHE DreamSpray
Master of Technology

... Teknoloji Uzmanı, GROHE StarLight® ile eşsiz uzun ömürlü armatür kaplamaları ortaya çıkarır.

GROHE StarLight
Master of Technology

... Teknoloji Uzmanı, GROHE TurboStat® kartuşundaki sıcak ve soğuk su kaynaklarındaki basınca göre sabit bir sıcaklık ve akım sağlayan ısı ölçeri test ediyor.

GROHE TurboStat
Master of Technology

... Teknoloji Uzmanı, içinden geçen sıcak suya rağmen armatür yüzeyinin güvenli bir sıcaklıkta kalmasını sağlayan, dahili GROHE CoolTouch® teknolojisini test eder.

GROHE CoolTouch
Master of Technology

... Teknoloji Uzmanı, SilkMove® teknolojisine sahip bir kolu kullanmak için ne kadar az kuvvet gerektiğini belirlemek için bir güç ölçer kullanır.

GROHE SilkMove
Master of Technology

... Teknoloji Uzmanı, bir anda 100 oC sıcaklığa kadar ısıtılan GROHE Red® 'in suyunu ölçer. GROHE CoolTouch® teknolojisi, çok yüksek su sıcaklıklarında bile yüzeyin daima serin kalmasını sağlar.

Master of Technology

... Teknoloji Uzmanı, eviye bataryasından filtrelenmiş su, soğutulmuş su veya soda gelmesini sağlayan GROHE Blue® ürünün su akım sertliğini ayarlıyor ve test ediyor.

GROHE Blue
Master of Technology

... Teknoloji Uzmanı, kullanıcıya kendine özel bir SPA deneyimi yaratma olanağı sağlayan F-digital Deluxe duş özelliklerini test ederken GROHE uygulamasını kullanır.

GROHE F-digital Deluxe
Master of Technology

... Teknoloji Uzmanı, bir spektrometre kullanarak test örneğinin GROHE Hygieneile kaplı seramik ile uyuşup uyuşmadığını kontrol ediyor.

Master of Technology

... Master of Technology, takes a sample of GROHE’s own handmade brass, GROHE Light, that minimises the presence of lead and nickel in drinking water.

GROHE Light
Master of Technology

... Master of Technology, sets the water jet’s temperature, pressure and direction with the GROHE Sensia IGS remote control.

GROHE Sensia IGS
Master of Technology

... Master of Technology, uses a 3-D measuring table to ensure that ceramic sanitary ware and faucets fit together perfectly.