Showroom bulun
Showrooms
  • Showroomları

Not Defterim

You have not assigned any products.

Once you have added products to your notepad you can download your list right here.

0 Product(s)
Download as PDF
Delete all

The Product is already stored on your notepad.

GROHE BestMatch™ uygulaması ile banyonuz için mükemmel kombinasyonu bulun

Tek ihtiyaç, birçok seçenek

Şayet bugüne kadar lavabo alışverişine çıktıysanız, o halde seçeneklerin ne kadar çok olduğunu da biliirsiniz. Buna, tasarım ve teknik uyum açısından lavabonuz ile uyumlu doğru batarya arayışını da eklediğinizde, bir anda işler iyice içinden çıkılmaz hale gelir. En kötüsü de, sıçrayan su ve rahatsızlık yüzünden montaj sonrasında yaşayacağınız pişmanlıktır. Peki mükemmel lavabo ve batarya kombinasyonunu nasıl bulabilirsiniz?

BASİT BİR ÇÖZÜM:GROHE BestMatch™

GROHE, GROHE BestMatch™ web sitesi ve iOS & Android uyumlu uygulama ile kendi mükemmel lavabo ve batarya kombinasyonunuzu bulmanızı hiç olmadığı kadar kolaylaştırıyor. İster arzuladığınız GROHE bataryasına uygun bir bir lavabo arıyor olun, isterse lavabonuz için özel bir GROHE bataryası, GROHE BestMatch™ ile doğru kombinasyonu bulmanız garanti.

iPadApple Inc.'in ABD ve diğer ülkelerde kayıtlı ticari markasıdır. App Store, Apple Inc'in hizmet markasıdır. Android ve Google Play Google, Inc.'in ticari markalarıdır

EVDE ARAYIN, MAĞAZADA KARAR VERİN

GROHE BestMatch™ ile, önceden test edilmiş çeşitli kombinasyonların tamamını evinizin konforu içinde kolaylıkla tarayabilirsiniz. Modern GROHE Essence tasarıma sahip bir batarya ile oval bir lavaboya ne dersiniz? Yoksa zarif GROHE Allure bataryaya uygun kare bir lavabo mu istersiniz? Geniş GROHE lavabo bataryaları yelpazesinin yanı sıra, önde gelen altı markanın popüler lavaboları arasından da seçim yapabilirsiniz.

Halihazırda test edilen ve sayısı daha da artacak olan 3.000'ü aşkın özgün kombinasyon ile, daima kendiniz için mükemmel kombinasyonu bulacağınızdan emin olabilirsiniz. En beğendiğiniz kombinasyonları kaydedebilir, basabilir, paylaşabilir veya email ile gönderebilir, böylece banyo planlarınızı aileniz veya daha sonra mağazada uzmanlar ile kolaylıkla tartışabilirsiniz.

Duravit
Villeroy & Boch
Laufen
Allia Paris
Burgbad
lfö
Catalano
Keramag
Alape
Kolo
Sphinx
Pozzi ginori
HEWI
">

GROHE BestMatch™ E GÜVENİN

GROHE'de kalite en büyük önceliğe sahiptir. GROHE BestMatch™ için özellikle kurulan ünlü GROHE Laboratuvarı'nda, deneyimli GROHE teknisyenleri ürünlere yakından ve hassasiyetle bakıyorlar: Kombinasyon teknik açıdan uygulanabilir mi? Ellerinizi yıkadığınızda su sıçrıyor mu? Kombinasyon kullanım sırasında kullanıcıya üst düzey konfor ve rahatlık sunabiliyor mu? Aynı zamanda, tüm tasarımlar,

Michael Seum başkanlığındaki şirket içi GROHE tasarım ekibimiz tarafından da değerlendirildi. Sadece tasarım uyum & teknik testlerinden geçen kombinasyonlar GROHE BestMatch™'e girebiliyor. Yani, GROHE BestMatch™ sonuçlarına güvenebilirsiniz.

Open GROHE BestMatch Website