Size özel içerik için ait olduğunuz grubu seçin

<span style="white-space: nowrap; font-size : 80%">MASTERS OF TECHNOLOGY</span>

Masters of Technology

GROHE çalışanları sektördeki meslektaşları tarafından inovasyonları, olağanüstü tasarımları ve ödüllü bataryaları sayesinde Teknoloji Uzmanları olarak kabul ediliyor.

Teknoloji Uzmanları’mız üst düzey yeteneklerini etkin ekip çalışması ve süreçlere yönelik en gelişmiş yaklaşımlar ile birleştirerek, üstün ürün yelpazemizin geliştirilmesi, tasarlanması ve üretimine öncülük ederken bir yandan da daimi müşteri memnuniyetini sağlamak üzere her bir parçayı testlerden geçirerek ince rötuşlara tabi tutuyor.

Sonuçta ise ortaya zamanın ötesine geçen tasarım ve ömür boyu süren kalite çıkıyor. GROHE ürünleri her seferinde “Pure Freude an Wasser” sağlayan eşsiz özellikler ile kullanıcıları şaşırtıyor. Bir GROHE ürünü kullandığınızda, farkı hissedebilirsiniz. Hem de defalarca...

Masters of Technology

... Teknoloji Uzmanı, GROHE Whisper® su teknolojisini akustik laboratuarda test ederken, bu teknolojinin fısıltısını dinler.

GROHE Whisper

... Teknoloji Uzmanı, Power&Soul el duşu ile duş almayı bir SPA deneyimine çeviriyor.

GROHE DreamSpray

... Teknoloji Uzmanı, GROHE StarLight® ile eşsiz uzun ömürlü armatür kaplamaları ortaya çıkarır.

GROHE StarLight

... Teknoloji Uzmanı, GROHE TurboStat® kartuşundaki sıcak ve soğuk su kaynaklarındaki basınca göre sabit bir sıcaklık ve akım sağlayan ısı ölçeri test ediyor.

GROHE TurboStat

... Teknoloji Uzmanı, içinden geçen sıcak suya rağmen armatür yüzeyinin güvenli bir sıcaklıkta kalmasını sağlayan, dahili GROHE CoolTouch® teknolojisini test eder.

GROHE CoolTouch

... Teknoloji Uzmanı, SilkMove® teknolojisine sahip bir kolu kullanmak için ne kadar az kuvvet gerektiğini belirlemek için bir güç ölçer kullanır.

GROHE SilkMove

... Teknoloji Uzmanı, bir anda 100 oC sıcaklığa kadar ısıtılan GROHE Red® 'in suyunu ölçer. GROHE CoolTouch® teknolojisi, çok yüksek su sıcaklıklarında bile yüzeyin daima serin kalmasını sağlar.

GROHE Red

... Teknoloji Uzmanı, eviye bataryasından filtrelenmiş su, soğutulmuş su veya soda gelmesini sağlayan GROHE Blue® ürünün su akım sertliğini ayarlıyor ve test ediyor.

GROHE Blue

... Teknoloji Uzmanı, kullanıcıya kendine özel bir SPA deneyimi yaratma olanağı sağlayan F-digital Deluxe duş özelliklerini test ederken GROHE uygulamasını kullanır.

GROHE F-digital Deluxe

... Teknoloji Uzmanı, bir spektrometre kullanarak test örneğinin GROHE Hygieneile kaplı seramik ile uyuşup uyuşmadığını kontrol ediyor.

GROHE Masterbathroom

... Master of Technology, takes a sample of GROHE’s own handmade brass, GROHE Light, that minimises the presence of lead and nickel in drinking water.

GROHE Light

... Master of Technology, sets the water jet’s temperature, pressure and direction with the GROHE Sensia IGS remote control.

GROHE Sensia IGS

... Master of Technology, uses a 3-D measuring table to ensure that ceramic sanitary ware and faucets fit together perfectly.

GROHE BestMatch