Showroom bulun
Showrooms
  • Showroomları

Not Defterim

You have not assigned any products.

Once you have added products to your notepad you can download your list right here.

0 Product(s)
Download as PDF
Delete all

The Product is already stored on your notepad.

Euphoria System 260 Duvara monte yön değiştiricili duş sistemi

27421002 - Euphoria System 260 Duvara monte yön değiştiricili duş sistemi
  • krom
Ürün Numarası 27421002
EAN 4005176417924

Ürün Tanımı

Banyo stili ve konfor – hassas bir şekilde üretilen GROHE Euphoria 260 duş sistemi!

Bu yön değiştiricili duş sistemi, tüm modern banyolara anında özel tasarım bir stil kazandırır ve duştan keyif almanızı sağlar. Sistem, mevcut duş valfleriyle uyumlu olduğu için banyonuzdaki hızlı revizyonlar için idealdir ve çok kısa bir süre içinde monte edilebilir. Almanya’da üretilen ve GROHE’nin ileri teknolojisiyle donatılan sistem, üstün performans garantilidir. GROHE EcoJoy, su akışını dakikada 9,5 litre suyla sınırlamasına rağmen duşun keyfini sonuna kadar çıkarmanızı sağlar. GROHE DreamSpray, her nozülden gelen su akışının eşit olmasını sağlar. 260 mm’lik tepe duşu, üç özgün sprey alanına sahiptir. Jet Sprey, şampuanı durulamak ve canlandırıcı bir baş ve boyun masajı için güçlü ve odaklı bir spreydir. SmartRain Sprey, enerji verici ve dinlendirici bir deneyim için daha geniştir. Rain Sprey ise suyun tüm vücudunuza temas etmesi ve gerçekten dinginleştirici bir duş için geniş sprey plakasındaki tüm nozülleri kullanır. İstediğiniz spreyi seçmek için yapmanız gereken tek şey sprey başlığındaki ergonomik düğmeyi döndürmektir. Ayrıca 450 mm’lik duş kolu, daha çok esneklik için 180° dönebilir. SilverFlex (1750 mm) TwistFree hortuma sahip 110 mm’lik el duşu; yumuşak Rain Sprey, su tasarrufu sağlayan SmartRain Sprey ve güçlü Masaj Spreyi seçeneklerini sunar. GROHE’nin çizilmeye karşı dayanıklı GROHE StarLight krom kaplaması, ışıltısını uzun yıllar boyunca korur. Inner WaterGuide özelliği, duş yüzeyinin aşırı derecede ısınmasını önler. GROHE Euphoria 260 yön değiştiricili duş sistemi – sizi gülümsetecek çok yönlü duş mükemmelliği!

Ürünün Başlıca Özellikleri

GROHE EcoJoy – hem çevre, hem de cüzdanınız için faydalı

GROHE EcoJoy, bir GROHE duşundan bekleyeceğiniz tüm konforu sunarken su tüketiminizi %40'a kadar azaltır. Su tasarrufu sağlayan bu teknoloji sadece çevreyi korumakla kalmaz, aynı zamanda ödediğiniz faturaları da düşürür.

GROHE DreamSpray ile lüks duş deneyimi

GROHE DreamSpray teknolojisi günlük duşunuzu lüks ve rahatlatıcı bir deneyime dönüştürür. İleri mühendislik ürünü duş başlığı, hangi akış şeklini seçerseniz seçin, tüm çıkış noktalarından dengeli su akışı sağlar.

Sizi sakinleştirecek veya canlandıracak üç farklı sprey alanı

Sprey plakasındaki yenilikçi düğme sayesinde ruh halinize uygun mükemmel spreyi seçmek çok kolaydır. Jet Sprey, şampuanı durulamak ve canlandırıcı bir kafa masajı için güçlü ve odaklı bir spreydir. SmartRain Sprey, enerji verici ve dinlendirici bir deneyim için daha geniştir. Rain Sprey ise suyun tüm vücudunuza temas etmesi ve gerçekten dinginleştirici bir duş için geniş sprey plakasındaki tüm nozulları kullanır.

Rain Akış – teninizde yaz yağmuru gibi

Teninizde rahatlatıcı Rain Akış hissinin keyfini yaşayın. Ilık yaz yağmurlarını çağrıştıran bu yumuşak ve ince akış şekli bedeninizi ve zihninizi rahatlatarak gerginlik ve stresi alıp götürecek.

SmartRain akış – konfordan ödün vermeden su tasarrufu

SmartRain, dengeli ve yumuşak su akışıyla cildinizi tazeler. Ilık yaz yağmuru hissiyle kendinizi şımartırken, değerli doğal kaynakları koruduğunuzu bilmenin rahatlığını yaşayın. Akıllı SmartRain teknolojimiz orijinal Rain akışın tüm avantajlarını sunar, ancak akış hızı daha düşüktür; siz de bu sayede duş konforunuzdan ödün vermeden su tasarrufu yapabilirsiniz!

Jet Akış – canlandırıcı masaj ve etkin temizlik

Mükemmel birleşim: Taptaze bir enerji patlamasına ihtiyaç duyduğunuzda, dinamik Jet Akış teninizde keyifli ve canlandırıcı bir his yaratır. Duştan sonra, güçlü su jeti duşunuzu ya da küvetinizi kolayca temizler.

Masaj akışıyla rahatlatıcı baş ve boyun masajı

Canlandırıcı masaj için, duş başlığınızdaki masaj akış ayarını seçin. Değişken su akışı, başınıza ve boynunuza nazik biçimde masaj yapar. Güne canlandırıcı bir başlangıç yapabilir ya da yatmadan önce günün gerginliği ve stresinden kurtulmak için rahatlatıcı bir masaj duşu alabilirsiniz.

180° dönüş açısı sunan duş başlığı kolu

GROHE duş sistemleriyle özel konfor alanınızın keyfini çıkarın: 180° dönüş açısı sunan bu duş başlığı kolu, tesisat yana doğru olsa bile duş başlığını duşun veya küvetin ortasına yönlendirmenize olanak tanıyarak size daha fazla esneklik kazandırır. Uzunluğu, ekstra geniş duş alanına olanak tanır.

GROHE StarLight krom kaplama sayesinde kolay temizlik

Bataryayı sadece kuru bir bezle silmeniz yeterlidir; ultra pürüzsüz yüzey kaplaması çiziklere karşı dayanıklıdır ve kalıcı parlaklık sağlar. Temizlerken zamandan tasarruf edeceksiniz, bataryanız ise hep parlak ve yeni görünecek.

Akış ayarlama özelliği sayesinde lüks ama çevre dostu duşlar  

Akış ayarlama özelliğiyle duşta su tüketimini %40'a kadar azaltın. Bu hassas ayar özelliği, GROHE duş başlığınız SmartRain akış modundayken su akışını ayarlayarak tasarruf sağlar; üstelik duş konforundan ödün vermeniz gerekmez.  GROHE ile lüks duş deneyimi ve çevre dostu yaşam tarzının tadını çıkarın.

SpeedClean – Duş başlığınızda asla kireçlenme olmaz

Kireç, SpeedClean su çıkış noktalarıyla sorun olmaktan çıktı: Entegre kireç kırıcı sistem sayesinde, GROHE duş başlığı su çıkış noktalarının temizliği olağanüstü kolay. Esnek silikon su çıkış noktalarındaki kireç kalıntısını gidermek için, sadece elinizle silmeniz yeterli.

InnerWater Guide ile korunan krom kaplama

Duşun içindeki su kanalının güçlü yalıtımı, yüzeyin ısınmasını önler; böylece dokunduğunuzda asla çok sıcak olmaz. Ayrıca, GROHE duşunuzun krom kaplamasını koruyarak muhteşem dayanıklılığını daha da arttırır.

TwistFree – duş hortumunuzun dolanmasını önler

TwistFree duş hortumları günlük deneyimlerden esinlendi: Hiç dolanmış bir duş hortumuyla uğraşmak durumunda kaldınız mı? TwistFree, duş hortumunuzun esnekliğini ve şeklini korumasını sağlayarak sizi bu dertten kurtarır.

Teknik Bilgi & Bakım Talimatları

Teknik Bilgiler

Teknik ürün Bilgiler
Boyutsal Çizim

Bakım Talimatları

Bakım Talimatları

Duş Sistemleri

26322000
krom
Not defterine ekleyin
3.878,66 TL Tavsiye edilen perakende fiyatı (KDV dahil)
Shower system with single lever bath mixer for wall mounting
26075000
krom
Not defterine ekleyin
6.104,14 TL Tavsiye edilen perakende fiyatı (KDV dahil)
Duvara monte termostatik bataryalı duş sistemi
26075DC0
paslanmaz çelik
Not defterine ekleyin
9.146,18 TL Tavsiye edilen perakende fiyatı (KDV dahil)
Duvara monte termostatik bataryalı duş sistemi
27296002
krom
Not defterine ekleyin
3.856,24 TL Tavsiye edilen perakende fiyatı (KDV dahil)
Duvara monte termostatik bataryalı duş sistemi
Duvara monte termostatik bataryalı duş sistemi
Duvara monte tek kumandalı bataryalı duş sistemi
Duvara monte yön değiştiricili duş sistemi
27296001
krom
Not defterine ekleyin
3.563,60 TL Tavsiye edilen perakende fiyatı (KDV dahil)
Duvara monte termostatik bataryalı duş sistemi
26320000
krom
Not defterine ekleyin
4.286,94 TL Tavsiye edilen perakende fiyatı (KDV dahil)
Shower system with single lever bath mixer for wall mounting
27475001
krom
Not defterine ekleyin
4.956,00 TL Tavsiye edilen perakende fiyatı (KDV dahil)
Duvara monte termostatik banyo bataryalı duş sistemi
27473001
krom
Not defterine ekleyin
3.564,78 TL Tavsiye edilen perakende fiyatı (KDV dahil)
Duvara monte tek kumandalı bataryalı duş sistemi
Euphoria System

Euphoria System

Mükemmel oranlar ve tutarlı geometri

Koleksiyonu Göster