Showroom bulun
Showrooms
  • Showroomları

Not Defterim

You have not assigned any products.

Once you have added products to your notepad you can download your list right here.

0 Product(s)
Download as PDF
Delete all

The Product is already stored on your notepad.

Euphoria Cube Stick El duşu 1 akışlı

27699000 - Euphoria Cube Stick El duşu 1 akışlı

Ürün Tanımı

GROHE Euphoria Cube+ Stick el duşu – geometrik şekillere sahip banyolar için kare duş

Euphoria Cube Stick el duşu, canlandırıcı soğuk veya rahatlatıcı sıcak sprey akışı sağlayan Normal spreye sahiptir. GROHE DreamSpray özelliği sayesinde su akışı tüm sprey nozüllerine eşit şekilde dağıtılır ve her zaman dolgun bir his sağlar. Duş başlığı, geometrik bir şekle sahiptir ve açısal şekillerin baskın olduğu banyolara mükemmel şekilde uyum sağlar. GROHE EcoJoy özelliği, su kullanımından %50’ye varan oranlarda tasarruf yapmanızı sağlar. Duş başlığı, parlak GROHE StarLight krom kaplama ile kaplanmıştır. Bu kaplama, başlığı optimum düzeyde korur ve az bakım gerektirir. Kaplamanın uzun yıllar boyunca parlaklığını koruması için yumuşak bir bezle silmek yeterlidir. SpeedClean özelliği sayesinde duş başlığında biriken kireci parmaklarınızla kolayca silebilirsiniz.

Ürünün Başlıca Özellikleri

GROHE EcoJoy – hem çevre, hem de cüzdanınız için faydalı

GROHE EcoJoy, bir GROHE duşundan bekleyeceğiniz tüm konforu sunarken su tüketiminizi %40'a kadar azaltır. Su tasarrufu sağlayan bu teknoloji sadece çevreyi korumakla kalmaz, aynı zamanda ödediğiniz faturaları da düşürür.

GROHE DreamSpray ile lüks duş deneyimi

GROHE DreamSpray teknolojisi günlük duşunuzu lüks ve rahatlatıcı bir deneyime dönüştürür. İleri mühendislik ürünü duş başlığı, hangi akış şeklini seçerseniz seçin, tüm çıkış noktalarından dengeli su akışı sağlar.

GROHE StarLight krom kaplama sayesinde kolay temizlik

Bataryayı sadece kuru bir bezle silmeniz yeterlidir; ultra pürüzsüz yüzey kaplaması çiziklere karşı dayanıklıdır ve kalıcı parlaklık sağlar. Temizlerken zamandan tasarruf edeceksiniz, bataryanız ise hep parlak ve yeni görünecek.

SpeedClean – Duş başlığınızda asla kireçlenme olmaz

Kireç, SpeedClean su çıkış noktalarıyla sorun olmaktan çıktı: Entegre kireç kırıcı sistem sayesinde, GROHE duş başlığı su çıkış noktalarının temizliği olağanüstü kolay. Esnek silikon su çıkış noktalarındaki kireç kalıntısını gidermek için, sadece elinizle silmeniz yeterli.

InnerWater Guide ile korunan krom kaplama

Duşun içindeki su kanalının güçlü yalıtımı, yüzeyin ısınmasını önler; böylece dokunduğunuzda asla çok sıcak olmaz. Ayrıca, GROHE duşunuzun krom kaplamasını koruyarak muhteşem dayanıklılığını daha da arttırır.

Powerful spray pattern for a revitalizing shower: the GROHE Normal spray

Our Normal spray is a powerful spray pattern that is perfect for a revitalizing and refreshing shower. Enjoy the trusted GROHE quality every day.

Teknik Bilgi & Bakım Talimatları

Teknik Bilgiler

Boyutsal Çizim

Bakım Talimatları

Bakım Talimatları

Yedek Parçalar

Poz. No. Ürün Açıklama Sipariş No.
* Optional accessories
1 Yp Filtre 0700200M

Ürün Yelpazesi

El duşları

Duş seti
Duş seti
Duş seti
El duşu 1 akışlı
El duşu 1 akışlı
El duşu 1 akışlı
El duşu 1 akışlı

Tepe duşları

Tepe duşu 1 akışlı

Duş rayı setleri

Sürgülü duş seti
Sürgülü duş seti
Euphoria Cube

Euphoria Cube

Kusursuz geometrik formlar.

Koleksiyonu Göster