Showroom bulun
Showrooms
  • Showroomları

Not Defterim

You have not assigned any products.

Once you have added products to your notepad you can download your list right here.

0 Product(s)
Download as PDF
Delete all

The Product is already stored on your notepad.

Euphoria Cube Stick El duşu 1 akışlı

27699000 - Euphoria Cube Stick El duşu 1 akışlı
  • krom
Product Number 27699000
EAN 4005176907104

Product Description

GROHE Euphoria Cube+ Stick el duşu – geometrik şekilli banyolar için kare duş

Euphoria Cube Stick el duşu Normal akışla sunularak, canlandırıcı şekilde serin ya da rahatlatıcı şekilde ılık su akışı sağlanmıştır. GROHE DreamSpray sayesinde, su akışı tüm su çıkış noktalarından mükemmel biçimde geçer ve dolu dolu hissedilir. Geometrik formlu duş başlığı, köşeli formların hâkim olduğu banyolarla mükemmel uyum sergiler. GROHE EcoJoy, su tüketiminizden rahatlıkla %50'ye kadar tasarruf yapmanıza olanak tanır. Duş başlığı, optimum koruma sağlayan ve çok az bakım gerektiren parlak GROHE StarLight kromla kaplanır. Yumuşak bir bezle silmek uzun süreli parlaklık için yeterlidir. SpeedClean sayesinde, kireç kalıntılarını parmağınızla kolayca silebilirsiniz.

Product Highlights

GROHE EcoJoy – hem çevre, hem de cüzdanınız için faydalı

GROHE EcoJoy, bir GROHE duşundan bekleyeceğiniz tüm konforu sunarken su tüketiminizi %40'a kadar azaltır. Su tasarrufu sağlayan bu teknoloji sadece çevreyi korumakla kalmaz, aynı zamanda ödediğiniz faturaları da düşürür.

GROHE DreamSpray ile lüks duş deneyimi

GROHE DreamSpray teknolojisi günlük duşunuzu lüks ve rahatlatıcı bir deneyime dönüştürür. İleri mühendislik ürünü duş başlığı, hangi akış şeklini seçerseniz seçin, tüm çıkış noktalarından dengeli su akışı sağlar.

GROHE StarLight krom kaplama sayesinde kolay temizlik

Bataryayı sadece kuru bir bezle silmeniz yeterlidir; ultra pürüzsüz yüzey kaplaması çiziklere karşı dayanıklıdır ve kalıcı parlaklık sağlar. Temizlerken zamandan tasarruf edeceksiniz, bataryanız ise hep parlak ve yeni görünecek.

SpeedClean – Duş başlığınızda asla kireçlenme olmaz

Kireç, SpeedClean su çıkış noktalarıyla sorun olmaktan çıktı: Entegre kireç kırıcı sistem sayesinde, GROHE duş başlığı su çıkış noktalarının temizliği olağanüstü kolay. Esnek silikon su çıkış noktalarındaki kireç kalıntısını gidermek için, sadece elinizle silmeniz yeterli.

InnerWater Guide ile korunan krom kaplama

Duşun içindeki su kanalının güçlü yalıtımı, yüzeyin ısınmasını önler; böylece dokunduğunuzda asla çok sıcak olmaz. Ayrıca, GROHE duşunuzun krom kaplamasını koruyarak muhteşem dayanıklılığını daha da arttırır.

Powerful spray pattern for a revitalizing shower: the GROHE Normal spray

Our Normal spray is a powerful spray pattern that is perfect for a revitalizing and refreshing shower. Enjoy the trusted GROHE quality every day.

Technical Data & Care Instructions

Technical Information

Dimensional Drawing

Care Instructions

Care Instructions

Product range

Handshowers

Duş seti
Duş seti
Duş seti
El duşu 1 akışlı
El duşu 1 akışlı
El duşu 1 akışlı
El duşu 1 akışlı

Headshowers

Tepe duşu 1 akışlı

Showerrail sets

Sürgülü duş seti
Sürgülü duş seti
Sürgülü duş seti
Euphoria Cube

Euphoria Cube

Kusursuz geometrik formlar.

Show Collection
Brochure