DUŞ DENEYİMİNİZİ GELİŞTİRİN

<b>DUŞTA NASIL MÜZİK YARATACAĞINIZI</b> KEŞFEDİN

GROHE SmartControl, duş deneyimini bambaşka bir boyuta taşıyor.Kendinizi mixer başındaki bir DJ gibi düşünün. Aradaki tek fark; size kabinde değil, banyodasınız ve tüm ayarlarıyla oynadığınız şey mixer değil, duşunuz!

Sadece akış çeşidini değil, doğru sıcaklık derecesini ve su damlalarının çeşidini de zevkinize göre seçebilirsiniz.Duş deneyimi hakkında tüm bildiklerinizi unutmaya hazır mısınız?

Tek bir düğme dokunuşuyla şunları yapabilirsiniz:

  • kendinizi tıpkı bir yaz yağmurunu andıran kocaman su damlalarıyla sarmalayabilirsiniz
  • suyu masaja uygun şekilde ayarlayarak günün yorgunluğunu atabilirsiniz
  • suyun şiddetli akması için hacmi artırabilir ya da ince bir akış için hacmi azaltabilirsiniz
  • her su damlası için doğru sıcaklık derecesini seçebilirsiniz

İhtiyaçlarınızı karşılayacak doğru GROHE SmartControl Shower’i bulun.

HADİ O DÜĞMEYİ <b>DÖNDÜRÜN!</b>

Ama önce tercih ettiğiniz duş akışını seçmek için düğmeye basın ve duşun keyfini çıkarın.İster ferahlatıcı GROHE PureRain/Rain O2 akışını, ister başınıza ve omuzlarınıza masaj yapmak için yeni TrioMassage akışını seçin; ya da sadece Power & Soul el duşunu kullanın.Peki ya aynı anda iki farklı akış kullanmak istiyorsanız?Sorun değil, iki düğmeye de basın!

Artık en güzel kısma geldiniz; GROHE ProGrip kumanda kolunu döndüreceksiniz!Suyun şiddetini artırmak için kolu yukarı doğru, azaltmak içinse aşağı doğru döndürün.Kısaca, suyun şiddetini istediğiniz gibi ayarlayabilirsiniz, kontrol tamamen sizde.Dahası da var!Ayarlarınızı bir sonraki duşunuzda tekrar kullanmak istiyorsanız kaydedebilirsiniz.GROHE SmartControl işini biliyor!

Duşu başlatmak için düğmeye basın.

Su hacmini Ekonomik'ten Tam Akış'a kademeli olarak ayarlamak için döndürün.

Duşu kapatmak veya duraklatmak için tekrar basın.Duşu yeniden başlattığınızda tercih ettiğiniz su şiddeti aynı şekilde kalır.

ARTIK BIRAKIN SULAR <b>AKSIN</b>!

Tepe duşlarımız size farklı akış türleri arasında seçim olanağı sunar.Aynı anda birden fazla akışın keyfini çıkarmanız da mümkün.GROHE PureRain akışını uyarıcı TrioMassage ile birleştirmeyi deneyinveya yalnızca bir düğmeye basarak el duşuna geçin.Bu duşun sezgisel düğmeleriyle yapamayacağınız hiçbir şey yok.GROHE SmartControl, kendinizi rahat hissetmeniz için gereken her şeyi sağlar.Bir de duşta yapılabilecek en eğlenceli şeyin şarkı söylemek olduğunu düşünürdünüz!

</b>FAVORİNİZİ<b> SEÇİN

GROHE SmartControl size iki farklı kaplama seçeneği sunar: Klasik kromu seçebilir ya da şık bir tasarım deneyimi için ay beyazı akrilik camı tercih edebilirsiniz.

İhtiyaçlarınızı karşılayacak doğru GROHE SmartControl Shower’i bulun.

<strong>İDEAL DUŞUNUZU</strong>PLANLAMAK İÇİN 3 YOL

GROHE, mükemmel bir duş tasarlayabilmeniz için size üç farklı yol sunar. Bu sayede, kendi planınızı oluşturmak ve duşun tadını çıkarmak için maksimum özgürlük elde edebilirsiniz. İster basit bir görünüm değişikliği yapmayı düşünün ister duş alanınızı tamamen yeniden tasarlamak isteyin, GROHE tüm ihtiyaçlarınızı karşılayacak kurulum çözümlerine sahiptir.

SMARTCONTROL DUVAR ÜZERİ TASARIM

GROHE SmartControl Duvar Üzeri Tasarım, göz alıcı Rainshower 360 tepe duşu ve duş borusu ile birlikte kolaylıkla kurulur ve maksimum etki sağlar.

SmartControl Duvar Üzeri Tasarımı Keşfedin

SMARTCONTROL COMBI DUŞ SİSTEMİ

Duş borusunun görünmediği ve yalnızca etkileyici RainShower 360 tepe duşu ve Grohe SmartControl sisteminin öne çıktığı "yarı ankastre" çözüm.

SmartControl Combi’yi Keşfedin

SMARTCONTROL ANKASTRE

Duşun kapladığı alanı maksimum düzeyde azaltın. GROHE SmartControl Ankastre; temiz, minimalist bir görünüm ve daha çok boş alan için duvarın arkasına monte edilir.

SmartControl Ankastre’yi Keşfedin