Size özel içerik için ait olduğunuz grubu seçin

Mutfak Bataryaları Özellikleri

Tüm istek ve arzularınızı yerine getiren GROHE su sistemleri ve mutfak bataryaları, kullanıcı odaklı özelliklere ve fark yaratan zekice detaylara sahiptir. Daha fazla seçenek, daha fazla konfor, daha fazla esneklik: İşte ürünlerimizi keyifli hale getiren tam da bu.

SMARTCONTROL

SmartControl teknolojisiyle hassas kontrol parmaklarınızın ucunda.

Su akışı, kumanda kolu yerine sprey üzerinde yer alan düğmeye basılarak açılıp kapanır. Yalnızca bileğinizle veya dirseğinizle de kullanabileceğiniz için ellerinizin dolu olduğu anlar için idealdir. Akışı kontrol etmek için valfi çevirmeniz yeterlidir; akış, kesintisiz biçimde ekonomik akıştan güçlü jet akışına döner.

Su sıcaklığını ayarlamak için gövde üzerindeki valfi hafifçe sola veya sağa çevirmeniz yeterlidir. Spiralli sprey başlığı tasarımı size ekstra esneklik sağlar. Bu özellik üç farklı tasarım ve 11 cazip kaplama seçeneğine sahip olduğu için mutfak dekorasyonunuza en uygun modeli kolayca bulabilirsiniz.

EASYTOUCH

Mutfaklar, birden çok işi aynı anda yapmayı gerektiren pratik yerlerdir. Neden GROHE dokunmatik batarya ile hayatınızı kolaylaştırmıyorsunuz? Ellerinizi kullanmadan su akışını kontrol etmenizi sağlayarak mutfağınızı daha hijyenik, kullanışlı ve sezgisel hale getiren iki yenilikçi çözüm geliştirdik. GROHE bataryalar, bileğiniz veya dirseğinizin basit bir dokunuşu ile çalıştırılabilir. Elleriniz serbest, bataryanız tertemiz kalsın. Tek bir dokunuşla mutfağınızı kontrol etme şeklinizi değiştirin.

Mutfak, ev hayatının merkezidir. Kabul edelim: Hayat bazen karışık hale gelebilir. GROHE'nin yenilikçi EasyTouch bataryalarıyla ellerinizin bulaşık olması artık sizi yavaşlatmayacak. Çapraz kontaminasyon ise tarihe karışacak. Gizli GROHE teknolojisi, çıkış ucunun herhangi bir noktasına kolunuzla, bileğinizle veya elinizin tersiyle dokunarak su akışını başlatıp durdurmanızı sağlar. Artık yağlı parmak izlerine ve dirsekle kumanda kolu çevirmeye son.

FOOTCONTROL

Zamanın ve kolaylığın vazgeçilmez olduğu mutfaklarda ellerinizi serbest bırakın.

GROHE’nin yeni FootControl bataryaları, taban ünitesine ayağınızla hafifçe dokunarak açılıp kapanabilir. Böylece elleriniz serbest, bataryanız ise daima tertemiz kalır. Yenilikçi FootControl teknolojisi, en popüler bataryalarımızdan üçünde bulunuyor. Ayrıca tüm GROHE spiralli mutfak bataryalarına da eklenebiliyor. Mikroplara, kirliliğe ve dağınıklığa veda etmek için ayağınızla taban ünitesine dokunmanız yeterli!

MAGNETIC DOCKING

Güçlü entegre mıknatıslar sayesinde spiralli sprey başlığı her kullanımdan sonra takılmadan kolayca yerine geri çekilir.

ÇIKIŞ UCU TÜRLERİ

GÜÇLÜ SPREY AKIŞLARI

Çıkış ucu yelpazemizdeki seçenekler, konforu ve kolaylığı tasarım esnekliğiyle bir arada sunar. Çıkış uçlarımız, dar alanlar için kompakt alçak çıkış uçlarından kap doldurmaya uygun yüksek çıkış uçlarına kadar çeşitli yüksekliklerde sunulur. Aynı zamanda U, C ve L şeklinde seçeneklerle her tarza hitap eder. Daha fazla esnekliğe mi ihtiyacınız var? Döner gövdeli ya da spiralli sprey başlıklı çıkış uçlarımız, yoğun mutfaklarda daha uzağa erişir, gücünüzü ve performansınızı arttırır.

PROFESYONEL SPREY

360°'lik yay kolunun yanı sıra sprey ve perlatör arasında kolay geçiş özelliğine sahiptir.

ÜÇLÜ SPREY

Üç farklı sprey seçeneği, üç kat fazla esneklik. Kullanışlı ve esnek Üçlü Sprey fonksiyonuyla yemek hazırlığından temizliğe tüm işlerin üstesinden kolaylıkla gelin. Düz Akış, su sıçramasını tamamen ortadan kaldırmak için tasarlanmıştır. Duş Akışı, meyve ve sebzeleri yıkamak için ideal olan güçlü sprey akışı için suya hava ilave eder. Kirleri gidermek için ideal olan inovatif GROHE Blade Akışı ise Düz Akış ve Duş Akışından %70 daha az su kullanan yoğunlaştırılmış bir jet akışıdır. Sprey başlığı üzerinde yer alan düğmeyle sprey akışları arasında geçiş yapın veya su akışını bir anlığına duraklatmak için akıllı Duraklat fonksiyonunu kullanın. Yoğun mutfakların ihtiyaçlarına cevap vermek için tasarlanan GROHE Üçlü Sprey, mutfaktaki her işinizde yanınızda.

SPİRALLİ İKİLİ SPREY

Bataryanın eriştiği alanı arttırır ve perlatör ile sprey arasında kolay değişim sağlar.

SPİRALLİ PERLATÖR

Bataryanızın çalışma alanını genişletir

KAPLAMALAR

PVD COLORS

GROHE PVD
RAKİPSİZ, SERT VE ÇİZİLMEYE KARŞI DAYANIKLI
ÜST DÜZEY PVD TEKNOLOJİMİZ YENİ RENKLERİMİZE CANLILIK KATIYOR

Özellikle yüzeylerin uzun süre dayanıklı olmasını gerektiren mutfak çözümlerinde kusursuz ve son derece dayanıklı kaplamalar, mükemmel ürünleri ön plana çıkarır. GROHE'nin her zaman en iyisini üretme tutkusu sayesinde geliştirdiğimiz özel teknoloji, yalnızca en iyi ve parlak renkleri elde etmemize değil, aynı zamanda en yüksek kaliteye sahip sağlam kaplamalar üretmemize de olanak tanıyor. PVD teknolojisi bataryalarımızda krom yüzeylere kıyasla çizilmeye karşı 10 kat daha dayanıklı ve 3 kat daha sert bir yüzey sağlıyor. Eviyelerde ise PVD teknolojimiz, paslanmaz çelik gövdeye maksimum sağlamlık katan son katman görevini üstleniyor. Yüzey kaplamalarımız, malzemenin dayanıklılığını artırmanın yanı sıra koyu Brushed Hard Graphite'dan parlak Polished Cool Sunrise'a kadar farklı renk tonlarıyla hak ettikleri ışıltıya kavuşuyor. Renk koleksiyonumuz size eksiksiz bir seçme özgürlüğü sunarak mutfağınıza mükemmel ve karakteristik bir çekicilik katıyor.