<% if(request != null){ java.lang.String param = request.getParameter("article"); if(param == null){ %> <% } } %>

Size özel içerik için ait olduğunuz grubu seçin

GROHE Blue Pure

Suyun keyfini sonuna kadar çıkarın.

GROHE Blue Pure, içme suyunun doğal tadını tercih edenler için alternatif bir çözümdür. Bu batarya, GROHE Blue filtre teknolojisini kullanarak suyun tadını bozabilecek tüm maddeleri filtreler ve normal musluk suyunu taze ve leziz bir suya dönüştürür. GROHE StarLight krom kaplamalı batarya, ayrı iç su yollarına sahiptir: Bu su yollarından birinden filtrelenmiş su akarken, diğerinden de filtrelenmemiş su akar. Bu sistem sayesinde içinde hiç karbon bulunmayan, ortam sıcaklığında, sade içme suyu isteyenler de GROHE Blue su sisteminin harika suyunun tadını çıkarabilecek. GROHE Blue filtre kartuşu, 3000 litreye kadar suyu filtreleyebilir ve yalnızca birkaç adımda değiştirilebilir. Bu sistem klorun ağızda bıraktığı tadı ya da kokuyu ortadan kaldırarak saf ve taze bir tat sunar.

Yepyeni Bir Kolaylık

Eşsiz GROHE Blue Pure su sistemleri haftada yedi gün, günün her saati istediğiniz anda mutfak bataryanızdan taze ve leziz içme suyu sunar.

Kullanım ve iç su yolları

Birinden filtreli, diğerinden filtrelenmemiş suyun aktığı iki ayrı iç su yolu ve yenilikçi perlatör sayesinde su filtrelendikten sonra su tadını bozacak hiçbir maddeye temas etmez.

GROHE Blue filtrelenmiş su

GROHE Blue ve BWT

Gezegenimizin en değerli kaynağı emin ellerde

Su hem gezegenimizin en değerli kaynağıdır hem de canlıların vücudundaki en temel maddedir. Avrupa'nın önde gelen su uzmanları GROHE ve BWT güvenlik, hijyen ve yüksek kalite standartlarını temsil eder. Yepyeni bir su deneyimi sunmak için şirketlerimizin uzmanlıklarını bir araya getirdik.

HER GROHE BLUE PURE SİSTEMİ ŞUNLARI İÇERİR:

Sizin için ideal bir çıkış ucu

Sizin için ideal bir çıkış ucu

Aktif karbon filtresi

Aktif karbon filtresi

Filtre başlığı

Filtre başlığı

Keşfetmek Bizim

GROHE X hakkında daha fazlasını keşfedin

GROHE Blue Home hakkında daha fazlasını keşfedin