Size özel içerik için ait olduğunuz grubu seçin

Su Tasarrufu Sağlayan Çift Kademeli Gömme Rezervuarlar

Ankastre Çift Kademeli Gömme Rezervuarlar

Asma ve duvara dayalı klozetlerle birlikte kullanılmak üzere tasarlanan ankastre çift kademeli gömme rezervuarlar, kullanıcının rezervuarı çalıştırırken ne kadar su kullanılacağını seçmesine olanak tanır. Rezervuarı çalıştırmak için daha az miktarda su kullanarak, yıllık su tüketiminizi önemli ölçüde azaltabilir ve bu değerli doğal kaynağın korunmasına katkıda bulunabilirsiniz.


Çift kademeli bir gömme rezervuar ne kadar su kullanır?
GROHE ankastre gömme rezervuar serileri, tek kademeli, start/stop fonksiyonlu ve çift kademeli gömme rezervuar fonksiyonları arasında seçim yapmanıza olanak tanır ve bu seçimi rezervuar kumanda panelini belirleyerek yapabilirsiniz. Çift kademeli bir yıkama için iki su hacmi seçeneği sunar: büyük, 6 litre ve küçük 3 litre. Ayrıca rezervuarlar yıkama için 4,5 litre ve 3 litre su kullanacak şekilde de ayarlanabilir.


Çift kademeli gömme rezervuarlar için kumanda panelleri
Banyonuzda uyumlu bir stil yakalamak için, banyo armatürlerinizin ve duşunuzun tasarımını tamamlayan bir gömme rezervuar kumanda paneli seçin. GROHE kumanda panelleri, seramik düzeninize uygun olacak şekilde yatay veya dikey olarak takılabilir ve ayrıca bakım için ankastre rezervuara erişim de sağlar.

Skate Cosmopolitan WC wall plate

Daha fazla hacim

Daha fazla su hacmiyle yıkama yapmak için panelin üzerindeki büyük düğmeye basın.

Skate Cosmopolitan WC wall plate

Daha az hacim

Daha az su hacmiyle yıkama yapmak için panelin üzerindeki küçük düğmeye basın.

ÖNERİLEN ÜRÜN SERİLERİ

Nova Cosmopolitan

Rapid SL Installation System