Showroom bulun
Showrooms
  • Showroomları

Not Defterim

You have not assigned any products.

Once you have added products to your notepad you can download your list right here.

0 Product(s)
Download as PDF
Delete all

The Product is already stored on your notepad.

Power&Soul 160 Sürgülü duş seti 4+ akışlı

27750000 - Power&Soul 160 Sürgülü duş seti 4+ akışlı
  • krom
Ürün Numarası 27750000
EAN 4005176912962
1.549,34 TL Tavsiye edilen perakende fiyatı (KDV dahil)

Ürün Tanımı

GROHE Power&Soul 160 mm el duşu başlıklı duş seti – su tasarrufu

Hem şık ve lüks bir banyonun keyfini çıkarmak hem de sudan tasarruf etmek istiyorsanız GROHE Power&Soul 160 mm duş başlığına sahip su tasarrufu sağlayan el duşu sizin için mükemmel bir seçenektir. Bu duş seti, üstün performans sunar ve montajı kolaydır. Duş sürgüsü ve hortumu ile birlikte sunulan bu sette, dört farklı birleştirilebilir sprey modeline sahip 160 mm’lik bir el duşu bulunur. Bu sprey modelleri, tek bir dokunuşla seçilebilir. Yalnızca ruh halinize uygun spreyi seçmeniz yeterlidir. Ilık bir yaz yağmuru gibi dinlendirici Rain sprey, yumuşak ve nazik GROHE Rain O², Bokoma sprey masaj spreyi veya güçlü Jet spreyi tercih edebilirsiniz. Ayrıca GROHE DreamSpray özelliği, gerçekten konforlu bir duş için her nozülden dengeli bir akış gelmesini sağlar. Duş sürgüsü, kullanışlı TwistFree duş hortumumuzu içerir. Bu özellik sayesinde hortum her zaman şeklini korur. Esnek nozüllerimiz ise kireç birikmesini önler. QuickFix sistemi, sorunsuz bir kurulum için 900 mm’lik duş sürgüsüne göre ayarlanabilen duvar montaj braketleri içerir. Bu sayede mevcut matkap delikleri kullanılabilir, montaj süresi ve banyo fayanslarının hasar görme ihtimali azaltılabilir. Power&Soul – duş almayı zevkli hale getirmenin kolay yolu.

Ürünün Başlıca Özellikleri

GROHE EcoJoy – hem çevre, hem de cüzdanınız için faydalı

GROHE EcoJoy, bir GROHE duşundan bekleyeceğiniz tüm konforu sunarken su tüketiminizi %40'a kadar azaltır. Su tasarrufu sağlayan bu teknoloji sadece çevreyi korumakla kalmaz, aynı zamanda ödediğiniz faturaları da düşürür.

GROHE StarLight krom kaplama sayesinde kolay temizlik

Bataryayı sadece kuru bir bezle silmeniz yeterlidir; ultra pürüzsüz yüzey kaplaması çiziklere karşı dayanıklıdır ve kalıcı parlaklık sağlar. Temizlerken zamandan tasarruf edeceksiniz, bataryanız ise hep parlak ve yeni görünecek.

GROHE DreamSpray ile lüks duş deneyimi

GROHE DreamSpray teknolojisi günlük duşunuzu lüks ve rahatlatıcı bir deneyime dönüştürür. İleri mühendislik ürünü duş başlığı, hangi akış şeklini seçerseniz seçin, tüm çıkış noktalarından dengeli su akışı sağlar.

GROHE QuickFix Plus sayesinde duş sürgüsü kolayca takılır

GROHE QuickFix Plus, ayarlanabilir duvara montaj aparatlarıyla sunularak duş sürgünüzün süper hızlı ve kolay monte edilmesini sağlar. Mevcut delikleri kullanabilmek için, iki montaj aparatı arasındaki mesafeyi ayarlamanız yeterli; daha fazla delik açmanıza ve fayanslara zarar vermenize gerek yok! GROHE QuickFix Plus ile duş sürgünüzü, montaj aparatları sabit olan geleneksel sistemlerin yarısı kadar sürede monte edebilirsiniz.

SpeedClean – Duş başlığınızda asla kireçlenme olmaz

Kireç, SpeedClean su çıkış noktalarıyla sorun olmaktan çıktı: Entegre kireç kırıcı sistem sayesinde, GROHE duş başlığı su çıkış noktalarının temizliği olağanüstü kolay. Esnek silikon su çıkış noktalarındaki kireç kalıntısını gidermek için, sadece elinizle silmeniz yeterli.

InnerWater Guide ile korunan krom kaplama

Duşun içindeki su kanalının güçlü yalıtımı, yüzeyin ısınmasını önler; böylece dokunduğunuzda asla çok sıcak olmaz. Ayrıca, GROHE duşunuzun krom kaplamasını koruyarak muhteşem dayanıklılığını daha da arttırır.

TwistFree – duş hortumunuzun dolanmasını önler

TwistFree duş hortumları günlük deneyimlerden esinlendi: Hiç dolanmış bir duş hortumuyla uğraşmak durumunda kaldınız mı? TwistFree, duş hortumunuzun esnekliğini ve şeklini korumasını sağlayarak sizi bu dertten kurtarır.

Tek Dokunuşla Duş – farklı akış seçenekleri arasında kolay geçiş ve kombinasyon

GROHE duşla, tek bir butona basarak farklı akış şekillerini seçebilir ve birleştirebilirsiniz: Rahatlatıcı bir baş masajını tercih edebilir ya da teninizde yumuşak yaz yağmuru hissetmek isteyebilirsiniz. Tek Dokunuşla Duş özelliği sayesinde farklı ayarları birleştirerek kişisel duş deneyiminizi yaratın.

Rain Akış – teninizde yaz yağmuru gibi

Teninizde rahatlatıcı Rain Akış hissinin keyfini yaşayın. Ilık yaz yağmurlarını çağrıştıran bu yumuşak ve ince akış şekli bedeninizi ve zihninizi rahatlatarak gerginlik ve stresi alıp götürecek.

GROHE Rain O2 akış – olağanüstü şekilde yumuşak ve dinlendirici

GROHE Rain O2 Akış şekliyle kendinizi lüks duş deneyimine bırakın. Hava, akış yüzeyinin içine çekilerek suyla karışır ve daha yumuşak, daha geniş akış elde edilir. Sonuç, bedeniniz ve ruhunuz için benzersiz bir rahatlama hissi.

Jet Akış – canlandırıcı masaj ve etkin temizlik

Mükemmel birleşim: Taptaze bir enerji patlamasına ihtiyaç duyduğunuzda, dinamik Jet Akış teninizde keyifli ve canlandırıcı bir his yaratır. Duştan sonra, güçlü su jeti duşunuzu ya da küvetinizi kolayca temizler.

Bokoma Akış ile rahatlatıcı masaj

Yenilikçi Bokoma Akışımız, saniyede bir açılıp kapanan sekiz dinamik su çıkış noktasıyla "nefes alıp verme" etkisi yaratarak başınıza ve boynunuza rahatlatıcı biçimde masaj yapar; böylece siz de güne canlandırıcı bir başlangıç yaparsınız.

Teknik Bilgi & Bakım Talimatları

Yedek Parçalar

Poz. No. Ürün Açıklama Sipariş No.
* Optional accessories
1 Cover cap 45922000
2 Glider 48177000
3 Shower bar holder 48333000
4 Dirt strainer 0700200M
5 Compensation disc 45914XE0*

Ürün Yelpazesi

El duşları

27742000
krom
Not defterine ekleyin
971,14 TL Tavsiye edilen perakende fiyatı (KDV dahil)
Duvardan duş seti 4+ akışlı
27673000
krom
Not defterine ekleyin
649,00 TL Tavsiye edilen perakende fiyatı (KDV dahil)
El duşu, 4+ akışlı, gece grisi sprey plakası
27675000
krom
Not defterine ekleyin
781,16 TL Tavsiye edilen perakende fiyatı (KDV dahil)
El duşu 4+ akışlı

Tepe duşları

27767000
krom
Not defterine ekleyin
964,06 TL Tavsiye edilen perakende fiyatı (KDV dahil)
Tepe duşu 4+ akışlı

Duş rayı setleri

27750000
krom
Not defterine ekleyin
1.549,34 TL Tavsiye edilen perakende fiyatı (KDV dahil)
Sürgülü duş seti 4+ akışlı
27738000
krom
Not defterine ekleyin
1.359,36 TL Tavsiye edilen perakende fiyatı (KDV dahil)
Sürgülü duş seti 4+ akışlı
Power&Soul

Power&Soul

Dünyanın en yenilikçi duşu.

Koleksiyonu Göster