Showroom bulun
Showrooms
  • Showroomları

Not Defterim

You have not assigned any products.

Once you have added products to your notepad you can download your list right here.

0 Product(s)
Download as PDF
Delete all

The Product is already stored on your notepad.

Power&Soul 160 El duşu 4+ akışlı

27675000 - Power&Soul 160 El duşu 4+ akışlı
  • krom
Product Number 27675000
EAN 4005176905766

Product Description

GROHE Power&Soul el duşu ve 160 mm duş başlığı – maksimum konfor ve düşük su tüketimi

Yoğun bir iş gününden sonra hafif bir baş ve boyun masajına ya da teninizde ılık yaz yağmurunun rahatlatıcı hissine ne dersiniz? Pratik, tek dokunuşla akış seçimiyle GROHE Rain O2, Rain, Jet ve Bokoma olmak üzere dört akış şeklimiz arasında geçiş ve kombinasyon yapmak her zamankinden daha kolay. Benzersiz verimlilik sunmak amacıyla geliştirilen bu el duşu, su tüketiminizi azaltır ve değerli doğal kaynakları korurken, lüks duş keyfini sonuna kadar yaşamanıza olanak tanıyacaktır. Akışkan formu ve göz kamaştırıcı GROHE StarLight krom kaplaması sayesinde, olağanüstü işlevsel performansı muhteşem bir görsel cazibeyle birleştirilerek banyonuz için gerçek bir şaheser yaratıldı. Üstelik temizlemesi de çok kolay: duştan sonra kuru bir bezle silmeniz tertemiz olması için yeterli. Sert su ve kireç birikimi SpeedClean kireç kırıcı sistemimiz sayesinde hiç sorun değil. Her banyo için mükemmel tercih.

Product Highlights

GROHE EcoJoy – hem çevre, hem de cüzdanınız için faydalı

GROHE EcoJoy, bir GROHE duşundan bekleyeceğiniz tüm konforu sunarken su tüketiminizi %40'a kadar azaltır. Su tasarrufu sağlayan bu teknoloji sadece çevreyi korumakla kalmaz, aynı zamanda ödediğiniz faturaları da düşürür.

GROHE StarLight krom kaplama sayesinde kolay temizlik

Bataryayı sadece kuru bir bezle silmeniz yeterlidir; ultra pürüzsüz yüzey kaplaması çiziklere karşı dayanıklıdır ve kalıcı parlaklık sağlar. Temizlerken zamandan tasarruf edeceksiniz, bataryanız ise hep parlak ve yeni görünecek.

GROHE DreamSpray ile lüks duş deneyimi

GROHE DreamSpray teknolojisi günlük duşunuzu lüks ve rahatlatıcı bir deneyime dönüştürür. İleri mühendislik ürünü duş başlığı, hangi akış şeklini seçerseniz seçin, tüm çıkış noktalarından dengeli su akışı sağlar.

SpeedClean – Duş başlığınızda asla kireçlenme olmaz

Kireç, SpeedClean su çıkış noktalarıyla sorun olmaktan çıktı: Entegre kireç kırıcı sistem sayesinde, GROHE duş başlığı su çıkış noktalarının temizliği olağanüstü kolay. Esnek silikon su çıkış noktalarındaki kireç kalıntısını gidermek için, sadece elinizle silmeniz yeterli.

InnerWater Guide ile korunan krom kaplama

Duşun içindeki su kanalının güçlü yalıtımı, yüzeyin ısınmasını önler; böylece dokunduğunuzda asla çok sıcak olmaz. Ayrıca, GROHE duşunuzun krom kaplamasını koruyarak muhteşem dayanıklılığını daha da arttırır.

Tek Dokunuşla Duş – farklı akış seçenekleri arasında kolay geçiş ve kombinasyon

GROHE duşla, tek bir butona basarak farklı akış şekillerini seçebilir ve birleştirebilirsiniz: Rahatlatıcı bir baş masajını tercih edebilir ya da teninizde yumuşak yaz yağmuru hissetmek isteyebilirsiniz. Tek Dokunuşla Duş özelliği sayesinde farklı ayarları birleştirerek kişisel duş deneyiminizi yaratın.

Rain Akış – teninizde yaz yağmuru gibi

Teninizde rahatlatıcı Rain Akış hissinin keyfini yaşayın. Ilık yaz yağmurlarını çağrıştıran bu yumuşak ve ince akış şekli bedeninizi ve zihninizi rahatlatarak gerginlik ve stresi alıp götürecek.

GROHE Rain O2 akış – olağanüstü şekilde yumuşak ve dinlendirici

GROHE Rain O2 Akış şekliyle kendinizi lüks duş deneyimine bırakın. Hava, akış yüzeyinin içine çekilerek suyla karışır ve daha yumuşak, daha geniş akış elde edilir. Sonuç, bedeniniz ve ruhunuz için benzersiz bir rahatlama hissi.

Jet Akış – canlandırıcı masaj ve etkin temizlik

Mükemmel birleşim: Taptaze bir enerji patlamasına ihtiyaç duyduğunuzda, dinamik Jet Akış teninizde keyifli ve canlandırıcı bir his yaratır. Duştan sonra, güçlü su jeti duşunuzu ya da küvetinizi kolayca temizler.

Bokoma Akış ile rahatlatıcı masaj

Yenilikçi Bokoma Akışımız, saniyede bir açılıp kapanan sekiz dinamik su çıkış noktasıyla "nefes alıp verme" etkisi yaratarak başınıza ve boynunuza rahatlatıcı biçimde masaj yapar; böylece siz de güne canlandırıcı bir başlangıç yaparsınız.

Technical Data & Care Instructions

Technical Information

Technical Product Information
Dimensional Drawing

Care Instructions

Care Instructions

Spare Parts

Pos.-nr. Prod. description Order-nr.
* Optional accessories
1 Filtre 0700200M

Product range

Handshowers

Duvardan duş seti 4+ akışlı
El duşu, 4+ akışlı, gece grisi sprey plakası
El duşu 4+ akışlı

Headshowers

Tepe duşu 4+ akışlı

Showerrail sets

Sürgülü duş seti 4+ akışlı
Sürgülü duş seti 4+ akışlı
Power&Soul

Power&Soul

Dünyanın en yenilikçi duşu.

Show Collection
GROHE Power&Soul®
Brochure
GROHE Power&Soul®

Probably the most innovative shower in the world