Showroom bulun
Showrooms
  • Showroomları

Not Defterim

You have not assigned any products.

Once you have added products to your notepad you can download your list right here.

0 Product(s)
Download as PDF
Delete all

The Product is already stored on your notepad.

Tempesta-F Taharet Spreyi 30 Duş seti

27513001 - Tempesta-F Taharet Spreyi 30 Duş seti
  • krom
Ürün Numarası 27513001
EAN 4005176333842
251,34 TL Tavsiye edilen perakende fiyatı (KDV dahil)

Ürün Tanımı

GROHE New Tempesta-F Trigger Sprey 30 duş askısı setiyle şık bir tasarımda hassas temizlik elde edin

New Tempesta-F Trigger Sprey 30 duş askısı setini banyonuza monte ederek üstün işlevselliği mükemmel evinize taşıyın. Sprey, daha çok hijyen ve rahatlık için hassas ve güçlü bir temizlik sunar. Sprey tetiği hassas kontrol sağlarken TwistFree hortum, hortumunuzun dolaşmasını engeller. Başlığın sprey plakası çıkarılarak kolayca temizlenebilir. SpeedClean nozülleri ise kireci yalnızca silerek çıkarmanızı sağlar. Dayanıklı ve göz alıcı GROHE StarLight krom kaplama, el duşunun büyüleyici görünmesine yardımcı olur. Son derece iyi yalıtılan Inner WaterGuide özelliği, hem cildinizi hem de parlak krom kaplamayı korumak için yüzeyin aşırı ısınmasını önler. Güvenebileceğiniz Alman mühendisliğiyle üretilen uygun fiyatlı bu ek parçayı banyonuza hemen ekleyin. Kurulum için lütfen yerel düzenlemelere başvurun.

Ürünün Başlıca Özellikleri

GROHE StarLight krom kaplama sayesinde kolay temizlik

Bataryayı sadece kuru bir bezle silmeniz yeterlidir; ultra pürüzsüz yüzey kaplaması çiziklere karşı dayanıklıdır ve kalıcı parlaklık sağlar. Temizlerken zamandan tasarruf edeceksiniz, bataryanız ise hep parlak ve yeni görünecek.

InnerWater Guide ile korunan krom kaplama

Duşun içindeki su kanalının güçlü yalıtımı, yüzeyin ısınmasını önler; böylece dokunduğunuzda asla çok sıcak olmaz. Ayrıca, GROHE duşunuzun krom kaplamasını koruyarak muhteşem dayanıklılığını daha da arttırır.

SpeedClean – Duş başlığınızda asla kireçlenme olmaz

Kireç, SpeedClean su çıkış noktalarıyla sorun olmaktan çıktı: Entegre kireç kırıcı sistem sayesinde, GROHE duş başlığı su çıkış noktalarının temizliği olağanüstü kolay. Esnek silikon su çıkış noktalarındaki kireç kalıntısını gidermek için, sadece elinizle silmeniz yeterli.

TwistFree – duş hortumunuzun dolanmasını önler

TwistFree duş hortumları günlük deneyimlerden esinlendi: Hiç dolanmış bir duş hortumuyla uğraşmak durumunda kaldınız mı? TwistFree, duş hortumunuzun esnekliğini ve şeklini korumasını sağlayarak sizi bu dertten kurtarır.

Teknik Bilgi & Bakım Talimatları