Showroom bulun
Showrooms
  • Showroomları

Not Defterim

You have not assigned any products.

Once you have added products to your notepad you can download your list right here.

0 Product(s)
Download as PDF
Delete all

The Product is already stored on your notepad.

Grohtherm Cube Termostatik banyo bataryası

34502000 - Grohtherm Cube Termostatik banyo bataryası
  • krom
Ürün Numarası 34502000
EAN 4005176940798

Ürün Tanımı

GROHE Grohtherm Cube banyo termostatı: lüks bir banyo için hassas mühendislik ve tasarım

Çığır açıcı bir performansa sahip bu termostat ile banyonuzu lüks bir spaya dönüştürün. GROHE XL Waterfall çıkış ucu, küvetinize yeterli miktarda akış sağlar. GROHE TurboStat özelliği sayesinde su, banyo su giriş noktasından veya duşunuzdan anında istediğiniz sıcaklıkta akmaya başlar. GROHE SafeStop düğmesi sayesinde hem çocuklar hem de yaşlılar yanmaktan korunur. Banyo su giriş noktası ve duş arasında geçiş yapmak için GROHE AquaDimmer Eco özelliğini kullanın ve su akışını sınırlama imkanını elde edin. GROHE EasyLogic derece halkası, grafikleri kumanda kollarına değil batarya gövdesine yerleştirir. Bu sayede su sıcaklığını ve akışını belirlemek doğal olarak kolaylaşır. Yeni termostatınızla banyonuzda lüksün tadını çıkarın. Dayanıklı GROHE StarLight krom kaplama ile kaplanan termostatın bakımını yapmak çok kolaydır ve kaplaması uzun yıllar boyunca yeni gibi görünmeye devam eder.

Ürünün Başlıca Özellikleri

GROHE Ecojoy su tasarrufu işleviyle daha az tüketim

GROHE EcoJoy performanstan ödün vermeden su tüketimini %50'ye kadar azaltır. Siz de suyu her açtığınızda, dolu dolu su keyfi yaşarken para tasarrufu yaparsınız.

Güvenilir GROHE TurboStat teknolojisi sayesinde sabit su sıcaklığı

Hassas kontrol teknolojimiz, anında istenen sıcaklıkta su akışı sağlar ve bu sıcaklığı su basıncında veya miktarında dalgalanmalar olmaksızın sabit tutar.

GROHE StarLight krom kaplama sayesinde kolay temizlik

Bataryayı sadece kuru bir bezle silmeniz yeterlidir; ultra pürüzsüz yüzey kaplaması çiziklere karşı dayanıklıdır ve kalıcı parlaklık sağlar. Temizlerken zamandan tasarruf edeceksiniz, bataryanız ise hep parlak ve yeni görünecek.

SafeStop butonu ile yanmaya karşı koruma

Bu güvenlik özelliği 38°C'ye ayarlıdır; böylece başta çocuklar olmak üzere tüm kullanıcıların sıcaklığı çok yükseltmesini önler. İhtiyaçlarınız ve tercihleriniz doğrultusunda SafeStop ayarını kolaylıkla 38°C üstü sıcaklıklara getirebilirsiniz.

AquaDimmer Eco: entegre su tasarrufu işleviyle, duş ve banyo çıkışı için zahmetsiz akış hızı kontrolü

AquaDimmer Eco, entegre yön değiştirici sayesinde banyo bataryası çıkış ucu ile tepe duşu arasında geçiş yaparken su akış hızını kontrol etmenize olanak tanır. Entegre EcoButton ile, duş çıkışındaki su tüketiminizi %50'ye kadar azaltarak konfordan ödün vermeden değerli doğal kaynakları koruyabilirsiniz.

XL Şelale Akışı: ekstra geniş çıkış ucu sayesinde süper sessiz su akışı

Geniş çıkış ucu ve süper sessiz su akışıyla bu armatür, banyonuza rahatlatıcı bir spa havası katarak olağanüstü bir banyo deneyimi yaşamanızı sağlar.

GROHE EasyLogic – kolay kullanım için armatür gövdesinde net işaretler 

Sıcaklık işaretleri kumanda kolları yerine armatür gövdesinde yer aldığından, arzu ettiğiniz sıcaklık için hangi yöne çevirmeniz gerektiğini hemen görebilirsiniz. Kumanda kolları ve buton tüm ailenin kolay ve sezgisel olarak kullanabileceği şekilde tasarlanmıştır.

GROHE EasyReach duş tablası – duş jeli ve şampuan her zaman elinizin altında

GROHE EasyReach duş tablası ile duş jeli ve şampuan her zaman elinizin altında. Yassı tabla yüzeyi, hem armatürünüzle birlikte müthiş görünecek, hem de kolay ve hızlı temizlenecek şekilde tasarlanmıştır.

Termostatınız için, duvar rozetleri bulunan S rakor

GROHE termostatınız duvara, rozet kapaklı S rakorla monte edilerek daha temiz bir görünüm ve sıcak yüzeylerde yanmaya karşı koruma sağlar. Pürüzsüz kaplamasıyla, rozetlerin temizliği olağanüstü kolaydır.

Teknik Bilgi & Bakım Talimatları

Teknik Bilgiler

Teknik ürün Bilgiler
Boyutsal Çizim

Bakım Talimatları

Bakım Talimatları

Ürün Yelpazesi

Duş

Merkezi termostatik kumanda
Duş seti
Termostatik duş bataryası
Termostatik duş bataryası

Banyo küveti

Termostatik banyo bataryası
Termostatik banyo/duş bataryası
Termostatik banyo bataryası
Grohtherm Cube

Grohtherm Cube

100% Cube.

Koleksiyonu Göster