Showroom bulun
Showrooms
  • Showroomları

Not Defterim

You have not assigned any products.

Once you have added products to your notepad you can download your list right here.

0 Product(s)
Download as PDF
Delete all

The Product is already stored on your notepad.

GROHE Sense Akıllı su sensörü

22505LN0 - GROHE Sense Akıllı su sensörü
22505LN0 - GROHE Sense Akıllı su sensörü
22505LN0 - GROHE Sense Akıllı su sensörü
  • beyaz
Ürün Numarası 22505LN0
EAN 4005176411779
697,38 TL Tavsiye edilen perakende fiyatı (KDV dahil)

Ürün Tanımı

GROHE Sense – her yer için uygun kolay ve ekonomik su algılama sensörü

GROHE Sense sistemiyle tanışın. GROHE Sense, evinizi su hasarından koruyan yenilikçi bir su sensörüdür. Bu pille çalışan şık cihaz, banyolar ve mutfaklar gibi sıklıkla kullanılan alanlar için mükemmel bir seçenektir. Sistem, su basmasının ilk belirtilerini algılamanın yanı sıra sıcaklık ve nemi de ölçer. Cihaz, istenmeyen su algıladığı anda parlak akrilik plakasında kırmızı bir ışık yanıp sönmeye ve sesli ikaz sistemi çalmaya başlar. Bu sayede anında önlem alabilirsiniz. GROHE Sense, kablosuz LAN bağlantılı olduğu için akıllı telefonunuza uygulama veya e-posta aracılığıyla anlık bildirim gönderir. Ayrıca evde olmadığınız zaman acil durumlara müdahale edebilecek aile üyelerine, arkadaşlara veya komşularınıza da mesaj atabilir. GROHE Sense sisteminin kurulumu oldukça kolaydır. Bu kompakt cihazı su baskını riski olan zemine yerleştirin, GROHE ONDUS uygulamasını indirin, kaydolun ve size adım adım yol gösteren anlaşılır talimatları takip edin. GROHE Sense on dakikadan daha kısa bir süre içinde sizi korumaya başlar. Entegre sensör, günlük sıcaklık ve nem ölçümleri bilgisini size göndererek donma hasarını ve küfün yayılmasını önlemeye yardımcı olur. Ayrıca sıcaklık ve nem, belirlediğiniz değerlerin üzerine çıktığında veya altına düştüğünde sizi uyarır. Enerji kullanımı o kadar verimlidir ki pil dört yıl boyunca kullanılabilir. Lüks aile banyonuzdan sık kullanılan çamaşır odasına kadar evinizin her köşesinin tam olarak denetlendiğinden emin olmak için evinize GROHE Sense serisindeki diğer ürünleri de kurabilirsiniz. Şık ve kullanıcı dostu GROHE Sense, evinizin güvende olduğundan emin olmanızı sağlayan bir yöntem olarak sektörde liderdir!

Ürünün Başlıca Özellikleri

Su baskınlarını algılar ve sizi uygulama veya e-posta aracılığıyla uyarır

GROHE Sense, istenmeyen suyu tespit eder ve yanıp sönen kırmızı ışık ve titreşimle sizi anında uyarır. Bu sayede su hasarı riski 7/24 önler. Kablosuz LAN bağlantısı olduğu için GROHE ONDUS uygulaması ve e-posta aracılığıyla akıllı telefonunuza uyarı bildirimi gönderir.

Sıcaklığı ölçer ve donma riskini ortadan kaldırır

Oda sıcaklığınızı ölçen entegre sensör, sıcaklık seçili eşik değerlerinin üstünde veya altında olduğu anda GROHE ONDUS uygulaması anlık bildirimi ve e-posta ile sizi anında uyarır – donma hasarı riskini ortadan kaldırmak için mükemmeldir! GROHE Sense, aynı zamanda size eksiksiz bir genel bakış sağlamak için saatlik sıcaklık verilerini günde bir kez iletir.

Nem oranını ölçerek rutubet ve küf oluşumu riskini ortadan kaldırır.

Ortamdaki nemi ölçen entegre sensör, nem oranı 3 saatten daha uzun bir süre boyunca seçili eşik değerlerinin üstünde veya altında olursa GROHE ONDUS uygulaması anlık bildirimi ve e-posta ile sizi uyarır. Rutubet ve küf oluşumu riskini ortadan kaldırmak için mükemmeldir. GROHE Sense, size eksiksiz bir genel bakış sağlamak için saatlik nem verilerini günde bir kez iletir.

Düşük güç sensörü, dört yıllık koruma sağlar

GROHE'nin Düşük Güç Sensörü teknolojisi sayesinde dört yıla kadar su güvenliğinin keyfini çıkarın. GROHE Sense, pil gücü azaldığında cihazınıza hızlı ve kolay bir şekilde yerleştirilebilen üç adet AAA pili değiştirmeniz için sizi uyarır.

Su püskürtmelerine karşı dayanıklı akıllı sensör

GROHE Sense, su püskürtmelerine karşı dayanıklıdır. Suya karşı koruma için IPX3 endüstriyel standardına uygundur.

Bağlı GROHE ürünlerini yönetmek için mobil cihaz uygulaması

Tüm bağlı GROHE ürünlerinizi kontrol edebilmeniz için kullanıcı dostu uygulama. Akıllı, bulut tabanlı teknolojiyi kullanan GROHE ONDUS uygulaması, sudan maksimum düzeyde yararlanmanızı ve güvenliğinizi sağlar.

Teknik Bilgi & Bakım Talimatları