Showroom bulun
Showrooms
  • Showroomları

Not Defterim

You have not assigned any products.

Once you have added products to your notepad you can download your list right here.

0 Product(s)
Download as PDF
Delete all

The Product is already stored on your notepad.

GROHE Red Duo Batarya ve M boyut su ısıtıcısı

30083001 - GROHE Red Duo Batarya ve M boyut su ısıtıcısı
30083001 - GROHE Red Duo Batarya ve M boyut su ısıtıcısı
  • krom
Ürün Numarası 30083001
EAN 4005176989247
12.980,00 TL Tavsiye edilen perakende fiyatı (KDV dahil)

Ürün Tanımı

Mutfağınızı su ısıtıcısının yarattığı dağınıklıktan kurtarın. Kaynar suyu doğrudan GROHE Red Duo mutfak musluğundan alın

Mutfaktaki en basit işler bile genellikle su ısıtıcısında suyun kaynamasını bekleyerek başlar. Artık beklemeye gerek yok. Mutfak tasarımınıza GROHE Red Duo bataryasını ekleyin ve anında 100°’de kaynar su elde edin. Bu sayede su ısıtıcınızın kapladığı alan da boş kalır! Bu kaynar su, çay ve kahve hazırlamanın yanı sıra kapları suyla doldurmak ve yemek hazırlamak için de mükemmeldir. Kaynar su fonksiyonu, çocuklar için güvenli dokunmatik düğme aracılığıyla etkinleştirilir. C şeklindeki yüksek çıkış ucu, kapların suyla doldurulmasını kolaylaştırır ve tam esneklik sağlamak için 150° dönüş aralığına sahiptir. GROHE SilkMove, kumanda kolunun yumuşak ve hassas bir şekilde çalıştırılmasını sağlar. Bu üründe en çok öne çıkan özellik güvenliktir. Batarya, dokunmatik düğmelerle çalıştırılan otomatik ve aydınlatılmış GROHE ChildLock fonksiyonuna sahiptir. Enerji verimliliği A sınıfında olan ısıtıcı, Tatil Modu’nda çalıştırılabilir. Bu mod, sıcaklığı 60°C ile sınırlandırır. Korozyona karşı mükemmel koruma için titanyumdan üretilen ısıtıcı, anında 3 l'ye kadar kaynar su sağlayabilir. Musluğun göz alıcı ve dayanıklı GROHE StarLight krom kaplaması ise uzun yıllar boyunca yeni gibi görünmeye devam eder. GROHE Red filtresi, sudaki kireci ve ağır metalleri filtreleyerek hem musluğun hem de ısıtıcının kullanım ömrünün uzamasına yardımcı olur. Ayrıca müşterilerimiz, mutfak musluğunu açık su ıstıcılarıyla değiştirmek için Coldfill Karıştırma Valfi (40841001) satın alabilir. Bu valf, musluktan anında ılık su akması için şebeke suyunu kaynar suyla karıştırır. Artık suyun ısınmasını beklemenize gerek kalmadığı için daha az su harcanır.

Ürünün Başlıca Özellikleri

Kaynar su ve standart miks su için GROHE Red Duo armatür

GROHE Red Duo armatür hem kaynar su hem de standart miks su verir. GROHE Red 8 litrelik ısıtıcıyla birlikte, sıcak su bağlantısı olmayan mutfaklar için idealdir. Bu yenilikçi bataryayla mutfak işlerinizde zaman kazanmaya başlayın. Yenileme ihtiyaçları için mükemmeldir, tüm standart bataryaların yerine kolayca monte edebilirsiniz.

GROHE Red M Boyutu ısıtıcı – mutfağınızda rahatlık için anında hazır olan kaynar suyun tadını çıkarın

Küçük mutfaklar için mükemmel bir seçenek olan kompakt GROHE Red M Boyutu ısıtıcı, tüm mutfak lavabosuna monte edilebilir ve 3 litreye kadar kaynar su (100°C) sağlar. Çay yaparken, sebzeleri haşlarken, biberonları sterilize ederken veya mutfak eşyalarınızı temizlerken değerli zamanızdan tasarruf etmenizi sağlar!

GROHE Red titanyum ısıtıcı – kalite ve dayanıklılık

GROHE Red serisinin tüm ısıtıcıları titanyumdan üretilmiştir. Bu üst sınıf malzeme, paslanmaya ve kireç oluşumuna karşı son derece dayanıklıdır ve biyouyumluluğuyla bilinir. Suya metal tadı geçmez; böylece GROHE Red bataryanızdan gelen su her zaman saf tadını korur.

Kullanımı kolay Tatil Modu fonksiyonu ile hem enerjiden hem de paranızdan tasarruf edin

GROHE Red ısıtıcı, geliştirilmiş yalıtımı ve ısı kaybını önleyen yeni tasarımı sayesinde A sınıfı enerji verimliliği derecesine sahiptir. Evinizden çıkarken Tatil Modunu etkinleştirmek için ısıtıcının ön kısmında bulunan düğmeyi kullanabilirsiniz. Bu düğme, enerjiden tasarruf etmeniz ve faturalarınızın daha düşük gelmesi için maksimum su sıcaklığını 60°C’ye göre ayarlar.

Musluğunuzun ve ısıtıcınızın kullanım ömrünü uzatmak için kireci ve ağır metalleri filtreler

GROHE Blue filtre, 5 aşamalı filtre teknolojisini kullanarak batarya suyunuzu arıtır. Yani suyunuzun tadını etkileyen ağır metaller ve klor gibi maddeler filtrelenir. Ayrıca kirecin filtrelenmesi hem ısıtıcınızın hem de musluğunuzun kullanım ömrünü uzatır. Filtreyi değiştirmek hızlı ve kolaydır. Her zaman doğrudan musluğunuzdan gelen kireçsiz suyu kullanabilirsiniz.

ChildLock basmalı düğme, genç aileler için üç kat daha fazla koruma sunar

GROHE ChildLock LED fonksiyonu ile mutfağınızda içiniz rahat olabilir. Bu fonksiyonu etkinleştirmek için LED ekrandaki kilit simgesine bir saniye boyunca basın. LED, kırmızı renkte yanacaktır. Çocuk kilidi etkinleştirildikten sonra LED ekran sürekli olarak yeşil renkte yanar. Kaynar su almak için aşağıdaki GROHE Red simgesine basılı tutun. Su akışını anında durdurmak için parmağınızı çekin. GROHE Red fonksiyonu 5 saniye boyunca kullanılmazsa GROHE ChildLock LED otomatik olarak yeniden etkinleştirilir. Aynı zamanda sistem tencere doldurma fonksiyonunu da etkinleştirir – kilit simgesine bir kez daha bastığınızda LED ekran yeşil renkte yanar. 3 l kaynar su için aşağıdaki GROHE Red simgesine basın.

Büyük tencereleri kolayca doldurmak için yüksek çıkış ucu

Büyük tencereler kolay temizlenir: bu yüksek çıkış ucuyla, GROHE bataryanız mutfaktaki tüm zorlukların üstesinden gelecektir. GROHE ürünleri, ihtiyaçlarınıza ve evinizin tüm gereksinimlerine uygun mükemmel çözümler sunarak üst düzey konfor sağlar.

150° dönüş açısı: çarpışma olmadan yumuşak dönüş

Tüm günlük işleriniz için olağanüstü işlevsel: çıkış ucu 150° açıyla dönerek sizin için tam kullanım kontrolü sağlar ve etraftaki dolaplara veya duvarlara çarpmayı önler.

GROHE StarLight krom kaplama sayesinde kolay temizlik

Bataryayı sadece kuru bir bezle silmeniz yeterlidir; ultra pürüzsüz yüzey kaplaması çiziklere karşı dayanıklıdır ve kalıcı parlaklık sağlar. Temizlerken zamandan tasarruf edeceksiniz, bataryanız ise hep parlak ve yeni görünecek.

GROHE SilkMove kartuş teknolojisiyle yumuşak kullanım

Bu üstün kaliteli armatür, su sıcaklığını ve akış hızını hassas bir şekilde kontrol etmeyi sağlayan ayar teknolojisiyle, yıllarca kullanımdan sonra bile sorunsuz çalışır.

Kitchen faucets with boiled water

30083DC1
paslanmaz çelik
Not defterine ekleyin
13.757,62 TL Tavsiye edilen perakende fiyatı (KDV dahil)
Batarya ve M boyut su ısıtıcısı
30079DC1
paslanmaz çelik
Not defterine ekleyin
14.858,56 TL Tavsiye edilen perakende fiyatı (KDV dahil)
Batarya ve L boyut su ısıtıcısı
30079001
krom
Not defterine ekleyin
12.885,60 TL Tavsiye edilen perakende fiyatı (KDV dahil)
Batarya ve L boyut su ısıtıcısı
Batarya ve L boyut su ısıtıcısı
30325DC1
paslanmaz çelik
Not defterine ekleyin
14.858,56 TL Tavsiye edilen perakende fiyatı (KDV dahil)
Batarya ve L boyut su ısıtıcısı
30083001
krom
Not defterine ekleyin
12.980,00 TL Tavsiye edilen perakende fiyatı (KDV dahil)
Batarya ve M boyut su ısıtıcısı
30327001
krom
Not defterine ekleyin
9.440,00 TL Tavsiye edilen perakende fiyatı (KDV dahil)
Batarya ve M boyut su ısıtıcısı
30327DC1
paslanmaz çelik
Not defterine ekleyin
13.757,62 TL Tavsiye edilen perakende fiyatı (KDV dahil)
Batarya ve M boyut su ısıtıcısı
GROHE Red

GROHE Red

100 °C straight from the tap

Koleksiyonu Göster