GROHE PLUS – Yalnızca tasarımla sınırlı kalmayan hassasiyet

Yeni GROHE PLUS modern armatür yelpazesiyle, şık ve modern tasarımın yanı sıra güvenli kullanımın ve kontrolün tadını çıkarın. Tasarımıyla canlandırıcı bir farklılık yaratan bu yenilikçi ve benzersiz armatür yelpazesi, ergonomik konforu ve kullanışlı işlevleri yepyeni bir düzeye taşır. GROHE PLUS serisindeki armatürlerin bazılarında LED sıcaklık göstergeleri bulunur; bu sayede suyun daima doğru sıcaklıkta olduğundan emin olabilirsiniz.

Zarif ve hoş bir dokunma hissi veren kontrol

GROHE PLUS, ilhamını hem dayanıklılığın hem de hafifliğin simgesi olan yay şeklinden alır. Daire şeklinin kavisli kenarlarını, küpün düz ve keskin hatlarıyla birleştiren GROHE PLUS, yenilikçi banyolar için ideal, heyecan verici bir mimari silüet sunar. Hassasiyeti, dayanıklılığı ve dengeyi temsil eden GROHE PLUS, konfor, kullanışlılık ve kontrol sağlayan özellikleriyle de öne çıkar.

Sıcaklık göstergesi

GROHE PLUS'ın yenilikçi LED sıcaklık göstergesi sayesinde armatürünüzün kontrolü tamamen sizin elinizdedir. Armatürün üst kısmındaki LED sıcaklık göstergesi, armatürden akan suyun sıcaklığını her an takip etmenizi sağlayarak banyonuzun daha kontrollü ve güvenli bir yer haline gelmesini sağlar. Tek bakışta suyun sıcaklığını anlayabilirsiniz. Su akışı durduğundaysa akıllı gösterge söner ve armatürünüz kusursuz görünümünü korur.

GROHE PLUS

Su tasarrufu sağlayan nazik sprey

Dakikada 4 litre su akışı sağlayan çevreçi Eco Spray özelliğine, istediğiniz anda kolayca geçebilirsiniz. Konforunuzdan veya keyfinizden ödün vermeden su tüketimini azaltmak içine elinizi ışıklı simgenin önünden geçirmeniz yeterli. Nazik ve rahatlatıcı sprey, ellerinize karşı hassastır ve hareketli çıkış ucu sayesinde eviyenizi temizlemek için de idealdir.

Daha geniş bir alana ulaşın

GROHE PLUS, spiralli spreyi sayesinde modern bataryalarda esnekliği yeniden tanımlar. Lavaboyu durulamak, saçınızı yıkamak ve daha birçok iş için ideal olan bu yenilikçi banyo konsepti ile bataryanızı kullanırken yalnızca lavabonuzla sınırlı kalmayın. GROHE EasyDock sayesinde işinizi bitirdiğinde çıkış ucu kolayca ve yavaşça yerine çekilir.

Esnek çıkış ucu

90° döner çıkış ucuyla kullanıcıya sunulan konforun ve esnekliğin tadını çıkarın. Kolayca sola ve sağa döndürülebilen bu hareketli çıkış ucu, kullanışlılık düzeyini bir kat daha artırarak rahatça yüzünüzü yıkamanız veya ellerinizi sabunlamanız için gerekli alanı sağlar.

GROHE PLUS DESIGN

Dairesel tasarım

GROHE PLUS ilhamını hem dayanıklılığın hem de hafifliğin mimari simgesi olan kemer şeklinden alır. Bu modern armatürün hoş bir dokunma hissi veren kıvrımları, duş başlıklarından lavabolara kadar banyodaki diğer dairesel biçimli parçalarla ideal uyumu yakalar.

Kare tasarım

GROHE PLUS'ın yay ve kare şekillerini harmanlayan tasarımı, hem dairesel biçimlere hem de düzenli, kübik biçimlere uyum sağlayan benzersiz bir armatür sunar. Bu tasarımla, kare şeklindeki duş başlıklarını veya küp şeklindeki lavaboları rahatlıkla tamamlayabilirsiniz.

Mükemmel uyum

Bazı modellerde bembeyaz akriliği, göz alıcı kromla buluşturan iki renkli kaplama, armatürün yumuşak geçişli çizgilerini ve keskin açılarını öne çıkarır; armatürün, GROHE Smart Control ve Rainshower SmartActive ürünleriyle mükemmel bir uyum yakalamasını sağlar.

GALLERY

GROHE PLUS – Yalnızca tasarımla sınırlı kalmayan hassasiyet

Ürün Yelpazesi

Size yakın bir showroom bulun

GROHE PLUS

Accuracy that goes beyond design