AKILLI KLOZET SISTEMI NEDIR?

Akıllı klozet sistemi, klozet ve bidenin avantajlarını birleştiren bir çözümdür. Akıllı klozet sistemindeki sprey kolu, klozeti kullandıktan sonra nazik bir su akışıyla kişisel temizliğinizi sağlar.

KÜÇÜK BIR SU AKIŞI, BÜYÜK BIR FARK YARATIR.

Tuvaleti kullandıktan sonra kişisel hijyenin suyla sağlanması dünyanın birçok ülkesinde trend haline geldi. Su dünyadaki en doğal temizlik maddesi olduğu için bu durum hiç şaşırtıcı değil. Ayrıca su, diğer tüm temizlik maddelerinden daha hoş, hijyenik ve yararlı. Bu sistemdeki küçük duş kolu sayesinde suyun her şeyi ne kadar güzelleştirdiğini deneyimleyebilirsiniz.

GROHE SENSIA ARENA

GROHE Sensia Arena Akıllı Klozet Sistemi, banyonuzda özel ihtiyaçlarınıza kolayca uyarlanabilen kişiselleştirilmiş bir temizlik alanı sunarak üst düzey konfor, hijyen ve kontrol sağlar. Her aşamada yeni temizlik seviyeleri sunmak için tüm tasarım detayları üzerinde dikkatlice düşünülmüştür. Özel hijyenik kaplamalar ve güçlü yıkama, tuvaleti temiz tutarken kendiliğinden temizlenen antibakteriyel sprey kolları da sprey fonksiyonunu gönül rahatlığı ile kullanmanızı sağlar. Ayrıca kurutucu, gece lambası, koku emme işlevi ve otomatik klozet kapağı gibi konforlu özellikler banyonuzun rahatlatıcı ve hijyenik bir ortam olmasını sağlar. Sensia Arena, 21. yüzyıl banyolarına uygun yeni nesil kişisel bakım ürünüdür.

Grohe Sensia Arena’yi Keşfedin

GROHE ENTEGRE TAHARET MUSLUKLU KLOZET KAPAĞI

GROHE Entegre Taharet Musluklu Klozet Kapağı basit bir klozeti, kişisel bakımı ve temizliği kolaylaştıran konforlu ve hijyenik bir ürün haline getirir. Seramik bir klozete monte edilen klozet kapağı için elektrik gerekmez, bunun yerine yanda bulunan ve sadece su basıncı ile çalışan kumanda kolu ile su püskürtülür ve bu sayede kontrolün parmak uçlarınızda olduğu etkili ama nazik bir temizlik deneyimi yaşarsınız. Kirletmez, sıçratmaz, can sıkmaz. Uzun ömürlü Duroplast'tan üretilen klozet kapağı, banyonuzun şıklığını artırır. Siz sadece oturun ve bırakın GROHE Entegre Taharet Musluklu Klozet Kapağı kişisel hijyeninizi temiz ve konforlu bir şekilde sağlasın.

Grohe Entegre Taharet Musluklu Klozet Kapağini Keşfedin