Size özel içerik için ait olduğunuz grubu seçin

Grohe Phantom Black batarya

YENİ RENK TRENDİ
GROHE PHANTOM BLACK

Showroom bulun

GROHE PHANTOM BLACK BANYO BATARYALARI

Banyolara sofistike bir hava katacak yepyeni, büyüleyici ve seçkin bir renk olan GROHE Phantom Black'i sunuyoruz. Derin kaya dokusundan ilham alan zarif koyu renk yüzey kaplamasına sahip GROHE Phantom Black, banyolarına lüks ve zarif bir dokunuş katmak isteyenler için mükemmel bir tercih olarak çekici ve duygu odaklı bir ortam yaratılmasını sağlar. Güçlü mat yüzeyi ve dayanıklı kaplaması sayesinde banyonuz için ideal seçenektir. İkonik banyo tasarımını mükemmel işlevsellikle bir araya getirir. GROHE Phantom Black ile banyonuz sıradanlığın ötesine geçerek sizi koyu rengin sofistike dünyasına ve modası asla geçmeyecek bir güzelliğe davet eder.

GROHE PHANTOM BLACK SERİSİNİN EKSİKSİZ BANYO ÇÖZÜMLERİ

GROHE'nin Phantom Black ürünleri, tüm banyonuzu bu seçkin renkle tasarlama olanağına sahip olmanızı sağlar. GROHE Phantom Black renginde sunulan birbiriyle uyumlu gömme rezervuar kumanda panelleri, duşları, banyo aksesuarları ve bataryaları sayesinde çekici ve sofistike bir havaya sahip bütünleştirici ve görsel olarak çekici bir banyo tasarımı ortaya koyabilirsiniz. Ayrıca, eşsiz ve kişisel zevki yansıtan banyo tasarımları oluşturmak için GROHE Phantom Black ürünlerini diğer kaplama seçenekleriyle birleştirip mükemmel uyumlar elde ederek kullanabilirsiniz. Krom, brushed nickel veya beyaz seramik gibi kontrast unsurları bir araya getirerek dinamik ve görsel olarak çekici bir ortam yaratabilirsiniz. Sunduğu esneklikle yaratıcılığınızı özgür bırakarak kişisel tarzınızı ve tercihlerinizi yansıtan bir banyo tasarlayabilirsiniz.

BANYONUZU DÖNÜŞTÜRÜN

Tek kelimeyle büyüleyici bir görünüm için GROHE Phantom Black serisi ürünlerle banyonuza yepyeni bir dokunuş katın. Lavabolar, küvetler ve bide bataryalarından oluşan siyah banyo bataryaları koleksiyonuyla GROHE karşınızda. Uyumlu Phantom Black Duşları ve gömme rezervuar kumanda panelleriyle banyonuza yepyeni bir tarz kazandırın ve mükemmel bir duş deneyimi elde edin. Grohe Phantom Black aksesuarlarıyla banyo tasarımınızı tamamlayın.Pürüzsüz siyah yüzey kaplaması, zarif ve sofistike tasarımı sayesinde bu eşsiz seri her tarzda banyo ile uyumludur.

Phantom Black banyo ürünleri
Phantom Black batarya
Phantom Black duş
Phantom Black gömme rezervuar kumanda paneli

GROHE PHANTOM BLACK - YENİ NESİL KAPLAMA

Siyah rengi yepyeni bir seviyeye taşıyan bu yeni nesil yüzey kaplaması, son derece dayanıklı ve çizilmeye dayanıklı tasarımıyla öne çıkıyor. Kaliteli ürün sunmayı ilke edinmiş markamız, GROHE Phantom Black serisi ile estetik ve işlevselliği mükemmel bir şekilde bir araya getiriyor. Birçok özelliğiyle banyo deneyiminizi yepyeni bir seviyeye taşımak üzere özenle tasarlanan GROHE Phantom Black banyo bataryalarının yıllara meydan okuyan güzelliğini ve dayanıklılığını deneyimleyin.

TEMEL AVANTAJLARINA GENEL BİR BAKIŞ

  • Lake kaplama teknolojisi
  • Diğer siyah GROHE ürünlerine kıyasla paslanmaya, solmaya ve çizilmelere karşı daha dayanıklı
  • Mat siyah toz boyalara kıyasla parmak izlerine karşı daha dayanıklı
  • Benzersiz mat ve pürüzsüz yüzey

SİYAH BATARYALAR – SON DERECE KALİTELİ YÜZEYLER VE İKONİK TASARIM

Tercihiniz ister eksiksiz bir GROHE Phantom Black banyo çözümünden faydalanmak ister farklı yüzey kaplamalarını bir araya getirerek kişiselleştirilmiş bir tasarım ortaya koymak olsun, GROHE tam anlamıyla sizi yansıtan bir banyo yaratmanız için size her zaman özgürlük ve geniş seçenek yelpazesi sunar. Eşsiz işçiliğin ve ayrıntıların öne çıktığı GROHE Phantom Black banyo bataryaları, banyolara cesur ve büyüleyici bir görünüm kazandırır. Ayrıca daha fazla gönül rahatlığı sağlamak için ürünlerimiz 5-yıllık garantiye sahiptir. Lüks anlayışınızı ve tarzını yansıtacak bir banyo yaratmak için ürünlerimizi keşfedin.

Daha fazla renk seçeneği keşfedin
Phantom black
Phantom black banyo
Phantom black Batarya
Phantom black Duş
Phantom black termostat
Phantom black gömme rezervuar kumanda paneli

ÜRÜNLERİMİZİ
KEŞFEDİN

SİZE EN YAKIN SHOWROOM’U BULUN

Bireysel ihtiyaçlarınıza uygun kişiselleştirilmiş destek için bugün dilediğiniz GROHE iş ortağı showroom ile iletişime geçin.

Showroom bulun

PORTFOLYONUN DEVAMINI KEŞFEDİN

GROHE'nin sunduğu eksiksiz banyo ve mutfak çözümlerinden oluşan zengin ürün yelpazesini keşfedin. Tüm ihtiyaçlarınızı karşılayacak kişiselleştirilmiş çözümleri keşfetmek için Banyo, Duş, Seramik Ürünler, Gömme Rezervuar Kumanda Panelleri ve Mutfak koleksiyonlarımızı inceleyin.

Banyo

Duş

Tuvalet

Mutfak