Showroom bulun
Showrooms
  • Showroomları

Not Defterim

You have not assigned any products.

Once you have added products to your notepad you can download your list right here.

0 Product(s)
Download as PDF
Delete all

The Product is already stored on your notepad.

Essence New Tek kollu yerden duş bataryası 1/2″

23741DC1 - Essence New Tek kollu yerden duş bataryası 1/2″
  • paslanmaz çelik
Ürün Numarası 23741DC1
EAN 4005176371516

Ürün Tanımı

Özel tasarım stil, lüks duşla buluşuyor – göz alıcı Essence yerden tek kumandalı duş bataryası

Özgürlüğün ve suyun keyfini çıkarın. GROHE Essence yere montajlı duş, banyonuza canlılık kazandırır. Duş, yere montajlı olduğu için banyo tasarımında inanılmaz derecede esneklik sunar. İsterseniz tüm dikkatleri üstüne çeken bir stil oluşturmak için banyonuzun ortasına bile yerleştirebilirsiniz. Etkileyici yerden GROHE Essence tek kumandalı duş bataryası, tasarım açısından mükemmel bir özgürlük sunarak tüm havalı ve modern banyolarda fark yaratır! GROHE teknolojisiyle donatılan bu bataryanın kullanımı da oldukça keyiflidir. Lüks Rainshower Cosmopolitan 310 mm tepe duşu, rahatlatıcı Rain Sprey; Euphoria Cosmopolitan Stick el duşu ise Normal Sprey seçeneklerini sunar. Bu sayede ruh halinize en çok uyan sprey modelini seçebilirsiniz. GROHE DreamSpray, tüm SpeedClean nozüllerinden gelen su akışının dengeli olmasını sağlar. Bu nozüller, silikon olduğu için kireci kolayca silerek temizleyebilirsiniz. GROHE SilkMove seramik kartuş teknolojisi sayesinde su kontrolü kolay ve hassastır. GROHE EcoJoy teknolojisi ise su akışını tepe duşu için dakikada 9,5 litre suyla; el duşu için dakikada 7,6 litre suyla sınırlandırır. Bu sayede hem sudan hem de masraflardan tasarruf edebilirsiniz. Tasarım ve işlevi mükemmel bir şekilde birleştiren bu etkileyici yere montajlı batarya, GROHE SuperSteel banyo koleksiyonundaki GROHE Essence tek kumandalı lavabo bataryası gibi ürünleri tamamlar.

Ürünün Başlıca Özellikleri

GROHE SilkMove kartuş teknolojisiyle yumuşak kullanım

Bu üstün kaliteli armatür, su sıcaklığını ve akış hızını hassas bir şekilde kontrol etmeyi sağlayan ayar teknolojisiyle, yıllarca kullanımdan sonra bile sorunsuz çalışır.

SuperSteel - olağanüstü dayanıklı: paslanmaz çelik görünümle çağdaş tasarım

Üst sınıf paslanmaz çelik görünüm: mat şıklığı ve çizilmeye karşı olağanüstü dayanıklılığıyla bu batarya dikkatleri üzerinde toplar. SuperSteel kaplama, 75 yıllık deneyimin ve ayrıntılara gösterilen özenin eseridir. Pürüzsüz paslanmaz çelik yüzeyiyle, bu batarya özellikle hijyeniktir.

GROHE DreamSpray ile lüks duş deneyimi

GROHE DreamSpray teknolojisi günlük duşunuzu lüks ve rahatlatıcı bir deneyime dönüştürür. İleri mühendislik ürünü duş başlığı, hangi akış şeklini seçerseniz seçin, tüm çıkış noktalarından dengeli su akışı sağlar.

GROHE EcoJoy – hem çevre, hem de cüzdanınız için faydalı

GROHE EcoJoy, bir GROHE duşundan bekleyeceğiniz tüm konforu sunarken su tüketiminizi %40'a kadar azaltır. Su tasarrufu sağlayan bu teknoloji sadece çevreyi korumakla kalmaz, aynı zamanda ödediğiniz faturaları da düşürür.

SpeedClean – Duş başlığınızda asla kireçlenme olmaz

Kireç, SpeedClean su çıkış noktalarıyla sorun olmaktan çıktı: Entegre kireç kırıcı sistem sayesinde, GROHE duş başlığı su çıkış noktalarının temizliği olağanüstü kolay. Esnek silikon su çıkış noktalarındaki kireç kalıntısını gidermek için, sadece elinizle silmeniz yeterli.

TwistFree – duş hortumunuzun dolanmasını önler

TwistFree duş hortumları günlük deneyimlerden esinlendi: Hiç dolanmış bir duş hortumuyla uğraşmak durumunda kaldınız mı? TwistFree, duş hortumunuzun esnekliğini ve şeklini korumasını sağlayarak sizi bu dertten kurtarır.

Rain Akış – teninizde yaz yağmuru gibi

Teninizde rahatlatıcı Rain Akış hissinin keyfini yaşayın. Ilık yaz yağmurlarını çağrıştıran bu yumuşak ve ince akış şekli bedeninizi ve zihninizi rahatlatarak gerginlik ve stresi alıp götürecek.

Güçlü akış şekliyle canlandırıcı duşlar: GROHE Normal akış

Güçlü bir akış şekli olan Normal akış, canlandırıcı ve yenileyici duşlar için idealdir. Her gün güvenilir GROHE kalitesinin keyfini çıkarın.

InnerWater Guide ile korunan krom kaplama

Duşun içindeki su kanalının güçlü yalıtımı, yüzeyin ısınmasını önler; böylece dokunduğunuzda asla çok sıcak olmaz. Ayrıca, GROHE duşunuzun krom kaplamasını koruyarak muhteşem dayanıklılığını daha da arttırır.

Teknik Bilgi & Bakım Talimatları

Teknik Bilgiler

Teknik ürün Bilgiler
Boyutsal Çizim

Bakım Talimatları

Bakım Talimatları