Showroom bulun
Showrooms
  • Showroomları

Not Defterim

You have not assigned any products.

Once you have added products to your notepad you can download your list right here.

0 Product(s)
Download as PDF
Delete all

The Product is already stored on your notepad.

Power&Soul Cosmopolitan 130 Sürgülü duş seti 4+ akışlı

27734000 - Power&Soul Cosmopolitan 130 Sürgülü duş seti 4+ akışlı
  • krom
Product Number 27734000
EAN 4005176910944

Product Description

GROHE Power&Soul Cosmopolitan el duşu, 130 mm duş başlığı ve 900 mm duş sürgüsü – modern sürgülü duş seti sayesinde daha az su tüketimi

En baştan itibaren konfor ve rahatlık sağlamak için, bu set GROHE QuickFix sistemiyle sunulur. 900 mm uzunluğundaki duş sürgüsünün duvara montaj aparatları arasındaki mesafe, duvardaki mevcut delikleri yeniden kullanmak veya aparatları fayanslar arasındaki derzlerde konumlandırmak için ayarlanabilir; böylece hızlı ve zahmetsiz montaj yapabilir, fayanslarınızın hasar görme riskini ortadan kaldırırsınız. Power&Soul Cosmopolitan serisinin el duşu lüks, çevre dostu duşlar için mükemmel seçenektir: Çekici ve modern tasarımına ek olarak, dört akış şekliyle cildinizi rahatlatır ve tazeler. Aynı zamanda, su tüketiminizi azaltır ve mükemmel verimliliği sayesinde değerli kaynakları korur. Her açıdan mükemmel tercih.

Product Highlights

GROHE EcoJoy – hem çevre, hem de cüzdanınız için faydalı

GROHE EcoJoy, bir GROHE duşundan bekleyeceğiniz tüm konforu sunarken su tüketiminizi %40'a kadar azaltır. Su tasarrufu sağlayan bu teknoloji sadece çevreyi korumakla kalmaz, aynı zamanda ödediğiniz faturaları da düşürür.

GROHE StarLight krom kaplama sayesinde kolay temizlik

Bataryayı sadece kuru bir bezle silmeniz yeterlidir; ultra pürüzsüz yüzey kaplaması çiziklere karşı dayanıklıdır ve kalıcı parlaklık sağlar. Temizlerken zamandan tasarruf edeceksiniz, bataryanız ise hep parlak ve yeni görünecek.

GROHE DreamSpray ile lüks duş deneyimi

GROHE DreamSpray teknolojisi günlük duşunuzu lüks ve rahatlatıcı bir deneyime dönüştürür. İleri mühendislik ürünü duş başlığı, hangi akış şeklini seçerseniz seçin, tüm çıkış noktalarından dengeli su akışı sağlar.

GROHE QuickFix Plus sayesinde duş sürgüsü kolayca takılır

GROHE QuickFix Plus, ayarlanabilir duvara montaj aparatlarıyla sunularak duş sürgünüzün süper hızlı ve kolay monte edilmesini sağlar. Mevcut delikleri kullanabilmek için, iki montaj aparatı arasındaki mesafeyi ayarlamanız yeterli; daha fazla delik açmanıza ve fayanslara zarar vermenize gerek yok! GROHE QuickFix Plus ile duş sürgünüzü, montaj aparatları sabit olan geleneksel sistemlerin yarısı kadar sürede monte edebilirsiniz.

SpeedClean – Duş başlığınızda asla kireçlenme olmaz

Kireç, SpeedClean su çıkış noktalarıyla sorun olmaktan çıktı: Entegre kireç kırıcı sistem sayesinde, GROHE duş başlığı su çıkış noktalarının temizliği olağanüstü kolay. Esnek silikon su çıkış noktalarındaki kireç kalıntısını gidermek için, sadece elinizle silmeniz yeterli.

InnerWater Guide ile korunan krom kaplama

Duşun içindeki su kanalının güçlü yalıtımı, yüzeyin ısınmasını önler; böylece dokunduğunuzda asla çok sıcak olmaz. Ayrıca, GROHE duşunuzun krom kaplamasını koruyarak muhteşem dayanıklılığını daha da arttırır.

TwistFree – duş hortumunuzun dolanmasını önler

TwistFree duş hortumları günlük deneyimlerden esinlendi: Hiç dolanmış bir duş hortumuyla uğraşmak durumunda kaldınız mı? TwistFree, duş hortumunuzun esnekliğini ve şeklini korumasını sağlayarak sizi bu dertten kurtarır.

Tek Dokunuşla Duş – farklı akış seçenekleri arasında kolay geçiş ve kombinasyon

GROHE duşla, tek bir butona basarak farklı akış şekillerini seçebilir ve birleştirebilirsiniz: Rahatlatıcı bir baş masajını tercih edebilir ya da teninizde yumuşak yaz yağmuru hissetmek isteyebilirsiniz. Tek Dokunuşla Duş özelliği sayesinde farklı ayarları birleştirerek kişisel duş deneyiminizi yaratın.

Rain Akış – teninizde yaz yağmuru gibi

Teninizde rahatlatıcı Rain Akış hissinin keyfini yaşayın. Ilık yaz yağmurlarını çağrıştıran bu yumuşak ve ince akış şekli bedeninizi ve zihninizi rahatlatarak gerginlik ve stresi alıp götürecek.

GROHE Rain O2 akış – olağanüstü şekilde yumuşak ve dinlendirici

GROHE Rain O2 Akış şekliyle kendinizi lüks duş deneyimine bırakın. Hava, akış yüzeyinin içine çekilerek suyla karışır ve daha yumuşak, daha geniş akış elde edilir. Sonuç, bedeniniz ve ruhunuz için benzersiz bir rahatlama hissi.

Jet Akış – canlandırıcı masaj ve etkin temizlik

Mükemmel birleşim: Taptaze bir enerji patlamasına ihtiyaç duyduğunuzda, dinamik Jet Akış teninizde keyifli ve canlandırıcı bir his yaratır. Duştan sonra, güçlü su jeti duşunuzu ya da küvetinizi kolayca temizler.

Bokoma Akış ile rahatlatıcı masaj

Yenilikçi Bokoma Akışımız, saniyede bir açılıp kapanan sekiz dinamik su çıkış noktasıyla "nefes alıp verme" etkisi yaratarak başınıza ve boynunuza rahatlatıcı biçimde masaj yapar; böylece siz de güne canlandırıcı bir başlangıç yaparsınız.

Technical Data & Care Instructions

Technical Information

Technical Product Information Technical Product Information
Dimensional Drawing

Care Instructions

Care Instructions

Spare Parts

Pos.-nr. Prod. description Order-nr.
* Optional accessories
1 Kapak 45922000
2 Hareket parçasi 48177000
3 Dus sürgüsü askisi 48333000
4 Filtre 0700200M
5 Kompanse diski 45914XE0*

Product range

Handshowers

Duvardan duş seti 4+ akışlı
26174LS0
ay beyazı/krom
Add to notepad
Duvardan duş seti 4+ akışlı
El duşu 4+ akışlı
El duşu 2 akışlı

Headshowers

27764LS0
ay beyazı/krom
Add to notepad
Tepe duşu 4+ akışlı
Tepe duşu 4+ akışlı

Showerrail sets

Sürgülü duş seti 4+ akışlı
Power&Soul Cosmopolitan

Power&Soul Cosmopolitan

Dünyanın en yenilikçi duşu.

Show Collection
GROHE Power&Soul®
Brochure
GROHE Power&Soul®

Probably the most innovative shower in the world