Showroom bulun
Showrooms
  • Showroomları

Not Defterim

You have not assigned any products.

Once you have added products to your notepad you can download your list right here.

0 Product(s)
Download as PDF
Delete all

The Product is already stored on your notepad.

New Tempesta 100 Sürgülü duş seti 2 akışlı

2759800E - New Tempesta 100 Sürgülü duş seti 2 akışlı

Ürün Tanımı

GROHE New Tempesta 100: su tasarrufu sağlayan özelliklere sahip duş sürgüsü seti

GROHE New Tempesta serisinin el duşu, duş sürgüsü ve duş hortumundan oluşan bu duş sürgüsü seti, verimliliğiyle mükemmel bir izlenim uyandırır. GROHE EcoJoy teknolojisi sayesinde su tüketiminiz asla dakikada 5,7 litreyi aşmaz. Ancak bunun için performanstan taviz vermenize gerek yoktur. Bu sayede hem bütçenizi koruyabilir hem de çevre için üzerinize düşen görevi yerine getirebilirsiniz. Pakette iki farklı sprey modeli bulunur: Hafif bir yaz yağmurunu andıran Rain spreyi ve cildinizi canlandırmak için güçlü Jet spreyi. Ayrıca GROHE DreamSpray sistemimiz, her bir su deliğinden eşit miktarda su akmasını sağlar. Bu kullanıcı dostu set, temizlik rutininizi rahatlıkla tamamlamanıza yardımcı olur. Dayanıklı GROHE StarLight krom kaplama, kuru bir bezle hiç çaba harcamadan silinebilir. SpeedClean kireç önleyici sistemimiz ise duş başlığında kireç birikmesine engel olur.

Ürünün Başlıca Özellikleri

GROHE StarLight krom kaplama sayesinde kolay temizlik

Bataryayı sadece kuru bir bezle silmeniz yeterlidir; ultra pürüzsüz yüzey kaplaması çiziklere karşı dayanıklıdır ve kalıcı parlaklık sağlar. Temizlerken zamandan tasarruf edeceksiniz, bataryanız ise hep parlak ve yeni görünecek.

GROHE EcoJoy – hem çevre, hem de cüzdanınız için faydalı

GROHE EcoJoy, bir GROHE duşundan bekleyeceğiniz tüm konforu sunarken su tüketiminizi %40'a kadar azaltır. Su tasarrufu sağlayan bu teknoloji sadece çevreyi korumakla kalmaz, aynı zamanda ödediğiniz faturaları da düşürür.

GROHE DreamSpray ile lüks duş deneyimi

GROHE DreamSpray teknolojisi günlük duşunuzu lüks ve rahatlatıcı bir deneyime dönüştürür. İleri mühendislik ürünü duş başlığı, hangi akış şeklini seçerseniz seçin, tüm çıkış noktalarından dengeli su akışı sağlar.

Rain Akış – teninizde yaz yağmuru gibi

Teninizde rahatlatıcı Rain Akış hissinin keyfini yaşayın. Ilık yaz yağmurlarını çağrıştıran bu yumuşak ve ince akış şekli bedeninizi ve zihninizi rahatlatarak gerginlik ve stresi alıp götürecek.

Jet Akış – canlandırıcı masaj ve etkin temizlik

Mükemmel birleşim: Taptaze bir enerji patlamasına ihtiyaç duyduğunuzda, dinamik Jet Akış teninizde keyifli ve canlandırıcı bir his yaratır. Duştan sonra, güçlü su jeti duşunuzu ya da küvetinizi kolayca temizler.

InnerWater Guide ile korunan krom kaplama

Duşun içindeki su kanalının güçlü yalıtımı, yüzeyin ısınmasını önler; böylece dokunduğunuzda asla çok sıcak olmaz. Ayrıca, GROHE duşunuzun krom kaplamasını koruyarak muhteşem dayanıklılığını daha da arttırır.

SpeedClean – Duş başlığınızda asla kireçlenme olmaz

Kireç, SpeedClean su çıkış noktalarıyla sorun olmaktan çıktı: Entegre kireç kırıcı sistem sayesinde, GROHE duş başlığı su çıkış noktalarının temizliği olağanüstü kolay. Esnek silikon su çıkış noktalarındaki kireç kalıntısını gidermek için, sadece elinizle silmeniz yeterli.

ShockProof silikon halka duş başlığını korur

GROHE duş başlıkları, içlerinde akıllı teknolojileri, dışlarında ise akıllı ve pratik özellikleri bir araya getirir. Örneğin, duş başlığının çevresinde bulunan GROHE ShockProof silikon halka, duş başlığını düşürmeniz halinde hasara karşı koruma sağlar.

Teknik Bilgi & Bakım Talimatları

Teknik Bilgiler

Teknik ürün Bilgiler
Boyutsal Çizim

Bakım Talimatları

Bakım Talimatları

Yedek Parçalar

Poz. No. Ürün Açıklama Sipariş No.
* Optional accessories
1 Dus sürgüsü askisi 48098000
2 Hareket parçasi 48099000
3 Filtre 0700200M
4 Kompanse diski 48051000*

Ürün Yelpazesi

El duşları

El duşu seti 2 akışlı
El duşu seti 2 akışlı
El duşu 2 akışlı
El duşu 4 akışlı
El duşu 3 akışlı

Tepe duşları

Duş başlığı kolu 400 mm
Tepe duşu seti 3 akışlı
Tepe duşu seti 4 akışlı
Head shower set 286 mm, 1 spray
Head shower set ceiling 142 mm, 1 spray
Tepe duşu 4 akışlı
Tepe duşu 1 akışlı

Duş rayı setleri

Sürgülü duş seti 2 akışlı
Sürgülü duş seti 3 akışlı
Sürgülü duş seti 4 akışlı
Sürgülü duş seti 4 akışlı

Duş tablası

GROHE EasyReach™ duş tablası
New Tempesta 100

New Tempesta 100

3 design styles and up to 4 spray patterns.

Koleksiyonu Göster