Showroom bulun
Showrooms
  • Showroomları

Not Defterim

You have not assigned any products.

Once you have added products to your notepad you can download your list right here.

0 Product(s)
Download as PDF
Delete all

The Product is already stored on your notepad.

GROHE Blue Home Tekli başlangıç seti

31498000 - GROHE Blue Home Tekli başlangıç seti
  • krom
  • paslanmaz çelik
Product Number 31498000
EAN 4005176356360

Product Description

GROHE Blue Home Mono ile musluğunuzdan akan saf ve tazeleyici filtrelenmiş, soğuk ya da sodalı suyun tadını çıkarın. Mevcut musluğunuz için mükemmel bir arkadaştır

GROHE Blue Home Mono sistemine hoş geldiniz. Aynı zamanda filtrelenmiş enfes su sağlayan zarif mutfak bataryası, sizi ağır su şişelerini taşımaktan kurtarır ve plastiğin boşa harcanmasını önler. GROHE Blue Home Mono başlangıç kiti; filtrelenmiş, soğuk veya sodalı suyun saf tadını almak için ihtiyaç duyduğunuz her şeye sahiptir. Mevcut mutfak musluğunuza uyum sağlaması için zarif ve ince bir tasarıma sahiptir. Bu sayede sistemi, mutfağınızı yeniden tasarlamanıza gerek kalmadan kurabilirsiniz. Bu kit, GROHE Blue tek su girişli bataryayı az enerji harcayan bir ev soğutma ünitesiyle birleştirir. Bu ünite, filtreyi ve karbonatlama işlemi için CO2 şişesini içerir. Soğutma ünitesi, 30 cm’den daha geniş tüm dolaplara sığar ve hem filtre hem de 425 g'lik CO2 şişe kolaylıkla çıkarılabilir ve değiştirilebilir. Filtrelenmiş, soğuk veya sodalı su seçimini, aydınlatılmış LED kumanda koluna basarak kolaylıkla kontrol edebilirsiniz. Kullanımı, akıllı telefonunuzu kullanmak kadar kolaydır. LED gösterge, kartuşu değiştirmeniz gerektiğinde sizi uyarır. C şeklindeki yüksek çıkış ucu sayesinde sürahileri ve cezveleri kolaylıkla doldurabilirsiniz. GROHE’nin özgün hatlarıyla tasarlanan bu tek su girişli batarya, göz alıcı krom StarLight kaplama ile kaplanmıştır. Ayrıca harici boru tesisatı gerekmediği ve kitin içindeki her şey kullanıma hazır olduğu için montaj işlemi yaklaşık 30 dakika sürer. GROHE Blue Home Mono – mutfağınızda rahatlığı yepyeni bir düzeye taşır!

Product Highlights

GROHE Blue – saf, kireçsiz, taptaze su

GROHE Blue, sıradan musluk suyunu güvenle içebileceğiniz saf ve yumuşak içme suyuna dönüştürür. Üstelik, akıllı filtre teknolojisiyle optimize edilen suyun tadı harikadır. GROHE Blue suyun tadı kendi başına muhteşem olmakla kalmaz; çaya ve kahveye de daha zengin, daha rafine bir tat kattığını göreceksiniz. Sudaki kireç filtrelendiğinden, su ısıtıcı, yumurta pişirici, kahve makinesi ve ütü gibi ev aletleri için de idealdir.

GROHE Blue filtre, kokuya neden olabilecek ya da suyunuzun tadını etkileyebilecek istenmeyen maddeleri güvenle temizler

5 aşamalı filtre teknolojisiyle, GROHE Blue filtre musluk suyunuzu arıtarak, saf ve yumuşak bir tat kazandırır. Su filtreden geçerken, kokuya neden olabilecek ya da tadını etkileyebilecek, klor gibi istenmeyen maddeler temizlenir. İnce partikül filtresi en küçük parçacıkları bile tutar; geriye yalnızca taptaze tadıyla saf su kalır. Filtre ayrıca sudaki ağır metalleri temizler ve suyun kireç içeriğini önemli ölçüde azaltır. Su filtresi hızla ve zahmetsizce değiştirilerek, bataryanızdan temiz, kireçsiz suyun güvenilir şekilde temin edilmesini sağlar.

Pure filtered water from its own tap – that’s GROHE Blue Home Mono

Why buy heavy bottles of water from the store when you can enjoy filtered water at home straight from the tap? Mount a GROHE Blue Mono tap beside your standard tap and enjoy instant pure water with a wonderful fresh taste. Thanks to its high spout, you can even fill carafes!

GROHE Blue Home cooler – the compact way to cool, carbonate and filter tap water

It’s time to chill, filter and carbonate your tap water with the slimline GROHE Blue Home cooler which fits neatly into even the smallest under-sink cabinet. With no external piping it’s extra easy to fit as no new connections are necessary. A digital display, which tells you how much filter capacity you have left, makes changing your filter settings easy – and the filter and CO2 can be replaced in no time. With low energy consumption and a 5 litre per hour capacity, this innovative tap means you never have to wait for perfect drinking water again. Dimensions: w20 x d50 x h44cm.

LED push button for easy water selection

With GROHE Blue Home you can now control your choice of tap water with the same ease you operate your smartphone. Opt for filtered water by simply pushing the innovative LED button. Then press the still water icon (the LED displays blue) or the sparkling water icon (the LED turns green). For semi-sparkling water simply press one icon and then the other. The LED also tells you when the filter and CO2 bottle need replacing.

No pipes needed so filtered water in no time

Why wait to enjoy deliciously pure drinking water at home when you can install your GROHE Blue Home system in half an hour? It only takes a few simple steps to fit and all the components you need are included in the kit.

Büyük tencereleri kolayca doldurmak için yüksek çıkış ucu

Büyük tencereler kolay temizlenir: bu yüksek çıkış ucuyla, GROHE bataryanız mutfaktaki tüm zorlukların üstesinden gelecektir. GROHE ürünleri, ihtiyaçlarınıza ve evinizin tüm gereksinimlerine uygun mükemmel çözümler sunarak üst düzey konfor sağlar.

150° dönüş açısı: çarpışma olmadan yumuşak dönüş

Tüm günlük işleriniz için olağanüstü işlevsel: çıkış ucu 150° açıyla dönerek sizin için tam kullanım kontrolü sağlar ve etraftaki dolaplara veya duvarlara çarpmayı önler.

GROHE StarLight krom kaplama sayesinde kolay temizlik

Bataryayı sadece kuru bir bezle silmeniz yeterlidir; ultra pürüzsüz yüzey kaplaması çiziklere karşı dayanıklıdır ve kalıcı parlaklık sağlar. Temizlerken zamandan tasarruf edeceksiniz, bataryanız ise hep parlak ve yeni görünecek.

Yumuşak dönüş

Esnek döner çıkış ucuyla bu armatür, minimum gayretle maksimum konfor sağlar. Bu işlev özellikle çift gözlü eviye arasında geçiş yaparken kolaylık sağlar.

Product range

GROHE Blue Faucets

C-çıkış uçlu başlangıç kiti
31455DC0
paslanmaz çelik
Add to notepad
C-çıkış uçlu başlangıç kiti
U-çıkış uçlu başlangıç kiti
31456DC0
paslanmaz çelik
Add to notepad
U-çıkış uçlu başlangıç kiti
L-tipi Başlangıç Kiti
31454DC0
paslanmaz çelik
Add to notepad
L-tipi Başlangıç Kiti

Pillar Taps

Tekli başlangıç seti
31498DC0
paslanmaz çelik
Add to notepad
Tekli başlangıç seti
GROHE Blue Home

GROHE Blue Home

Unbottled Water

Show Collection