Showroom bulun
Showrooms
  • Showroomları

Not Defterim

You have not assigned any products.

Once you have added products to your notepad you can download your list right here.

0 Product(s)
Download as PDF
Delete all

The Product is already stored on your notepad.

Essence Foot Control Elektronik tek kumandalı eviye bataryası

30311000 - Essence Foot Control Elektronik tek kumandalı eviye bataryası
  • krom
Ürün Numarası 30311000
EAN 4005176351259
4.310,54 TL Tavsiye edilen perakende fiyatı (KDV dahil)

Ürün Tanımı

GROHE Essence FootControl mutfak bataryası – mükemmel bir fiyata şık tasarım ve güçlü performans!

Mutfakta tamamen rahat olmak istiyorsanız GROHE Essence FootControl tek kumandalı mutfak eviye bataryası sizin için uygun olabilir. Batarya, silindir şeklindeki gövdesi ve L şeklindeki çıkış ucuyla tüm modern mutfaklara olağanüstü bir görünüm kazandırır. Aynı zamanda harika teknolojilerle donatılmıştır. Yeni FootControl sistemiyle suyu ayaklarınızı kullanarak açıp kapatabilirsiniz. Bu özellik bulaşıkları veya ellerinizi yıkarken ya da ağır tencereleri kaldırırken son derece kullanışlıdır. Bataryanın yüksek çıkış ucunda, GROHE’nin konforlu ve spiralli duş başlığı bulunur. Bu duş başlığı, yıkama gücünü maksimuma çıkarmak için ince sprey ve güçlü jet olmak üzere iki farklı sprey modeline sahiptir. Duş başlığı, GROHE EasyDock sistemi sayesinde çıkış ucuna doğru otomatik olarak çekilir. Ayrıca su akışının ve sıcaklığının hiç çaba harcamadan hassas bir şekilde kontrol edilmesini sağlayan SilkMove seramik kartuşları sayesinde bataryanın kullanımı da zevklidir. Saf StarLight kromun çok katmanlı kaplaması, tek kumandalı tasarımcı musluğunun ışıltılı ve dayanıklı bir parlaklığa sahip olmasını sağlar. Kolay kurulum sistemi, bu tek delikli monoblok musluğun montajını kolay ve hızlı hale getirir. GROHE Essence elektronik FootControl özelliğine sahip mutfak bataryası – modern stili lider teknolojiyle bir araya getirir!

Ürünün Başlıca Özellikleri

Ayağınızla hafifçe vurun ve ellerinizi serbest bırakın

GROHE FootControl musluklarını, yalnızca ana üniteye ayak baş parmağınızla dokunarak çalıştırabilirsiniz. Bu sayede elleriniz boş kalır ve musluğunuz kirlenmez. Mutfaktaki bu yeni özellik, ağır kapları suyla doldurmanızı ve bulaşıkları veya ellerinizi yıkamanızı kolaylaştır. Aynı zamanda musluğunuzun parlak ve mikropsuz kalmasını sağlar.

İki farklı akış türü bulunan spiralli el duşu

İster sebze yıkıyor, ister eviyeyi temizliyor veya tencereleri dolduruyor olun, spiralli el duşu size mutfakta maksimum hareket özgürlüğü sağlar. Dilediğinizde düğmeye basarak, sprey jeti ile güçlü duş jeti arasında geçiş yapabilir ve böylece mutfak işlerinizi hafifletebilirsiniz.

EasyDock – el duşu otomatik olarak çıkış ucunun içine geri girer

Glideflex düşük sürtünmeli hortum ve küçük bir kurşun karşı ağırlık içeren EasyDock sistemimizle, el duşu rahatlıkla çıkış ucunun içine geri çekilir. Bu teknoloji sayesinde, armatürün montajı da çok kolaydır.

Büyük tencereleri kolayca doldurmak için yüksek çıkış ucu

Büyük tencereler kolay temizlenir: bu yüksek çıkış ucuyla, GROHE bataryanız mutfaktaki tüm zorlukların üstesinden gelecektir. GROHE ürünleri, ihtiyaçlarınıza ve evinizin tüm gereksinimlerine uygun mükemmel çözümler sunarak üst düzey konfor sağlar.

360° dönüş açısı: kolay kullanım için her yönde ekstra yumuşak hareket

Tam esneklik: kolay kullanım için her yönde ekstra yumuşak hareket kabiliyeti (örneğin, çift gözlü eviye arasında konforlu geçiş)

GROHE StarLight krom kaplama sayesinde kolay temizlik

Bataryayı sadece kuru bir bezle silmeniz yeterlidir; ultra pürüzsüz yüzey kaplaması çiziklere karşı dayanıklıdır ve kalıcı parlaklık sağlar. Temizlerken zamandan tasarruf edeceksiniz, bataryanız ise hep parlak ve yeni görünecek.

GROHE SilkMove kartuş teknolojisiyle yumuşak kullanım

Bu üstün kaliteli armatür, su sıcaklığını ve akış hızını hassas bir şekilde kontrol etmeyi sağlayan ayar teknolojisiyle, yıllarca kullanımdan sonra bile sorunsuz çalışır.

SpeedClean kireç kırıcı sistem sayesinde hızlı ve kolay kireç temizliği

SpeedClean kireç kırıcı sistemimizle, armatürünüzde, profesyonel el duşunuzda veya spiralli el duşunuzda kireç kalıntıları asla sorun olmayacak. Tüm akış başlıklarında esnek silikon su çıkış noktaları bulunduğundan, kireç kalıntılarını gidermek için hafifçe silmeniz yeterli olur. Benzer silikon su çıkış noktaları bulunan çıkış uçlarının temizlenmesi aynı ölçüde hızlı ve kolaydır. Temizliğiniz, zahmete girmeden göz açıp kapayıncaya kadar bitecek.

Basit talimatlarla kolay montaj sistemi

Bu batarya, göz açıp kapayıncaya kadar monte edilir. Kolay montaj sistemi sadece birkaç parçadan oluşur ve çok kullanışlıdır. Spiral hortumlar ve kolay anlaşılır talimatlarla, yeni bataryanızın montajının gerçekten basit olduğunu göreceksiniz.

Teknik Bilgi & Bakım Talimatları

Teknik Bilgiler

Teknik ürün Bilgiler Teknik ürün Bilgiler
Boyutsal Çizim

Bakım Talimatları

Bakım Talimatları