Showroom bulun
Showrooms
  • Showroomları

Not Defterim

You have not assigned any products.

Once you have added products to your notepad you can download your list right here.

0 Product(s)
Download as PDF
Delete all

The Product is already stored on your notepad.

Veris Termostatik duş bataryası

19369000 - Veris Termostatik duş bataryası

Ürün Tanımı

GROHE Veris termostatik batarya – parmaklarınızın ucundaki lüks

GROHE Veris koleksiyonunun termostatik batarya, lüks özelliklerini gözler önüne sererek tüm dikkatleri üzerine çeker. Görünümü, biçimli kumanda kolları ve parlak GROHE StarLight krom kaplama sayesinde anında gözünüze çarpar. Bu koruyucu tabaka, fazla bakıma gerek olmadan parlaklığını korur. Bu ışıltı bataryası yıllarca kullandıktan sonra bile kaybolmaz. Yapmanız gereken tek şey yumuşak bir bezle silmektir. Ayrıca teknolojik özellikleri de bataryayı günlük kullanımda son derece konforlu hale getirir. GROHE TurboStat teknolojisi, sıcaklık dalgalanmalarını engeller. Aynı zamanda suyun anında istediğiniz sıcaklığa gelmesini sağlar. Bu sayede bataryayı açar açmaz duş almaya başlayabilirsiniz. GROHE SafeStop fonksiyonu ise suyun istediğiniz sıcaklığın üstüne çıkmasını kesinlikle önler. Musluğun üzerindeki kolay anlaşılır EasyLogic sinyal verme özelliği de size yardımcı olur. Batarya, sabunlu ellerle bile kolay kavranabilen metal batarya kumanda kollarına sahiptir.

Ürünün Başlıca Özellikleri

Güvenilir GROHE TurboStat teknolojisi sayesinde sabit su sıcaklığı

Hassas kontrol teknolojimiz, anında istenen sıcaklıkta su akışı sağlar ve bu sıcaklığı su basıncında veya miktarında dalgalanmalar olmaksızın sabit tutar.

GROHE StarLight krom kaplama sayesinde kolay temizlik

Bataryayı sadece kuru bir bezle silmeniz yeterlidir; ultra pürüzsüz yüzey kaplaması çiziklere karşı dayanıklıdır ve kalıcı parlaklık sağlar. Temizlerken zamandan tasarruf edeceksiniz, bataryanız ise hep parlak ve yeni görünecek.

GROHE MetalGrip – üstün kaliteli metal kumanda kollarıyla mükemmel kullanışlılık ve yüksek dayanıklılık

Ergonomik metal kumanda kollarıyla, bu GROHE armatürler optimum kavrama konforu sunar. Akışkan formlarla tasarlanan ve yüksek kaliteli malzemeden üretilen kumanda kolları, sabunlu ellerle bile minimum çabayla kontol edilebilir ve tüm GROHE ürünlerinde olduğu gibi üst düzey dayanıklılık sunar.

SafeStop butonu ile yanmaya karşı koruma

Bu güvenlik özelliği 38°C'ye ayarlıdır; böylece başta çocuklar olmak üzere tüm kullanıcıların sıcaklığı çok yükseltmesini önler. İhtiyaçlarınız ve tercihleriniz doğrultusunda SafeStop ayarını kolaylıkla 38°C üstü sıcaklıklara getirebilirsiniz.

GROHE EasyLogic – kolay kullanım için armatür gövdesinde net işaretler 

Sıcaklık işaretleri kumanda kolları yerine armatür gövdesinde yer aldığından, arzu ettiğiniz sıcaklık için hangi yöne çevirmeniz gerektiğini hemen görebilirsiniz. Kumanda kolları ve buton tüm ailenin kolay ve sezgisel olarak kullanabileceği şekilde tasarlanmıştır.

Teknik Bilgi & Bakım Talimatları

Teknik Bilgiler

Teknik ürün Bilgiler
Boyutsal Çizim

Bakım Talimatları

Bakım Talimatları

Yedek Parçalar

Poz. No. Ürün Açıklama Sipariş No.
* Optional accessories
1 Dereceli volan, metalik 47729000
1.1 Kapak 4781800M
2 Shut-off handle economy button 47813000
2.1 Kapak 4781800M
3 Rozet 47817000
4 Seramik salmastra, 1/2" 45346000
4.1 O-ring Ø18,2 x Ø1,7 0392400M
5 adaptör 12702000
6 Uzatma-seti 27,5 mm 47780000*