HER EV İÇİN SU GÜVENLİK SİSTEMİ

EV SAHİBİ VEYA KİRACI MISINIZ?

İster ev sahibi olun ister kiracı, GROHE her durumda evinizin su güvenliğini artırmak ve istenmeyen masraflı su hasarlarından kaçınmak için size uygun bir çözüm sunar.

Sorun ev aletlerinden, duştan, tuvaletten veya lavabodan gelen sızıntılar, borularınızın patlamasına neden olan dondurucu bir soğuk ya da komşunuzun evindeki bir problemden kaynaklanıyor olabilir; evinizde su kullandığınız her yer su hasarına karşı risk altındadır.

Su hasarının en kötü yanı, küçük sızıntıların günler, haftalar, hatta aylar boyunca fark edilmeden yavaş yavaş su hasarına ve rutubet sorunlarına yol açmasıdır. Bunlar ortaya çıkana kadar bir şeylerin yanlış gittiğini bile anlayamayabilirsiniz.

Bu nedenle evinizi, su tüketimini ve nem düzeyindeki değişiklikleri izleyen akıllı bir ev sistemiyle korumak oldukça pratik bir fikirdir. GROHE Sense ve GROHE Sense Guard ile su güvenliği için eksiksiz bir akıllı ev sistemine sahip olabilirsiniz. Bu sistem sizi her zaman ve her yerde bilgilendirir ve evinizi kontrol etmenize olanak tanır.

GROHE SENSE AKILLI SU SENSÖRÜ – EVDE SU SIZINTISININ TESPİTİ.

Pille çalışan akıllı su sensörü GROHE Sense, hem ev sahiplerine hem de kiracılara uygundur ve her evde odalara ve diğer alanlara rahatlıkla yerleştirilebilir. Su sızıntısı tespit edildiğinde otomatik olarak uyarı alırsınız ve su hasarı gerçekleşmeden su sızıntısını durdurabilirsiniz.

GROHE Sense su sensörü, şık ve minimal tasarımı sayesinde su sızıntısının gerçekleşebileceği her odaya rahatlıkla sığar ve uzatma setiyle ulaşılması zor noktalara bile yerleştirilebilir. Mutfaklar, banyolar, kilerler ve su hasarına karşı risk altındaki bütün alanlar için idealdir.

GROHE Sense hakkında daha fazla bilgi edinin

GROHE SENSE GUARD SU KONTROL CİHAZI – ANA SU BORUSUNA KURULUM

Su sızıntısını tespit ettiğinde suyu otomatik olarak kapatan ve su tüketimini izleyen akıllı su kontrol cihazı GROHE Sense Guard, ana su borusuna monte edilmelidir. Bu akıllı ev cihazı, boru üzerinde su sayacından sonra gelen alana kurulmalıdır. Bu nedenle kurulum esnasında ana boruya erişilmesi gereklidir.

Bu kurulum, tesisat sisteminde kalıcı bir değişikliğe neden olduğu için kiracılara cihazı kurmadan önce ev sahibiyle anlaşmalarını öneririz.

GROHE Sense Guard hakkında daha fazla bilgi edinin

ZAMANINDA TESPİT EDİLEN SAYISIZ SU HASARI VAKASI

"Beklentim, özellikle eski bir evde yaşadığımızdan, ek güvenlik önlemiydi. Her ihtimale karşı."

André Wefers, Almanya

Ürün kullanıcılarının hikayelerini okuyun