GROHE ONDUS
Uygulaması - Kişisel
dijital su profiliniz

Tek uygulama - tek dijital su profili: GROHE Ondus uygulaması, bağlı GROHE ürünlerine erişmek için kullanabileceğiniz bir araçtır. Bu uygulama, filtrelenmiş içme suyu sağlayan GROHE Blue bataryanızı yönetmek için yeni, kullanışlı ve yaratıcı bir yöntem sunar.

Eviniz ve GROHE cihazlarınıza genel bakış

Kişisel profilinizi oluşturun: Bağlı GROHE ürünlerinizi, kullanımı kolay tek bir uygulamayla yönetin. Birden fazla evi ve odayı kontrol edin.

Lütfen dikkat: GROHE Sense ve Sense Guard ürünlerinizi yönetmek için yeni GROHE Sense uygulamasını indirin.

GROHE Sense uygulaması hakkında daha fazla bilgi edinin

Cihaz montajı

Kolay montaj. Bu uygulama, kurulum sırasında sizi adım adım yönlendirir.

İstediğiniz zaman durumu kontrol edin ve bildirim alın

Su filtresinin ve CO2 şişelerinin durumunu takip etmek ve ne zaman değiştirmeniz gerektiğini anlamak için uygulamayı kullanın. Su filtresinin veya CO2 şişelerinin değişmesi gerektiğinde bilgi alın ve yedek ürünleri doğrudan uygulama aracılığıyla sipariş edin. Ayrıca cihaz belirli bir süre boyunca kullanılmazsa uygulama size sistemi ne zaman yıkamanız gerektiğini bildirir ve gerekli yıllık temizliği hatırlatır.

Uzaktan kumanda

Uygulama aracılığıyla, bataryadan akan suyun hacmini belirleyip sodalı ya da sade su seçimini yaparak bardağınızı veya karafınızı suyla doldurun.

Kişisel su tüketimi

Gün içinde yeterli miktarda su içtiğinizden emin olmak için uygulamayı kullanarak kişisel su tüketiminizi de takip edebilirsiniz.

Yardım ve destek alın

Doğrudan uygulamadan destek alın.

Uygulamayı akıllı telefonunuza indirin

Android 6.0+ ve Apple iOS 10+ için

Daha fazlasını okuyun

Kişisel su kaynağınız: Sade, orta veya sodalı

GROHE Blue Ürününü Keşfedin