İŞ YERİNİZ VE KONUTUNUZ İÇİN SU GÜVENLİK SİSTEMİ

Bir işletmeyi yönetmek veya konut sahibi olmak, birçok sorumluluğu ve endişeyi de beraberinde getirir. Bu endişelerden birini gidermek istemez misiniz? Akıllı su güvenlik sistemiyle iş yerinizi su hasarının tahrip edici etkilerine karşı koruyun ve bu sefer yatırımınızı kendi rahatlığınız için yapın.

Su hasarı ve su baskınları, işletmeleri ciddi bir şekilde etkileyebilir. Hasar gören stoklar, döşemeler ve demirbaşlar için ciddi bir masrafa girmek zorunda kalabilirsiniz. Ayrıca onarımlar başlamadan önce su hasarının giderilmesi günler, hatta haftalar alabilir. Ev sahipleri ise onarımlar devam ederken kiracılarını farklı bir yere taşımak zorunda kalabilir. Tüm bunların yanı sıra su hasarı ve su baskınları, çalışanların ve müşterilerin sağlığı ve güvenliği için de risk oluşturur.

Daha da kötüsü su sızıntıları ve su hasarları, çalışma saatlerinizi önemsemeyecektir! Bu nedenle her iş yeri veya konut sahibinin, bir akıllı güvenlik sistemi kullanmayı düşünmesi akıllıca bir fikir olabilir. Bu sistem, sorunları erkenden bildirir ve küçük su sızıntıları masraflı bir ticari felakete dönüşmeden önce su kaynağını uzaktan kapatabilir.

KÜÇÜK İŞLETMELER, MAĞAZALAR, RESTORANLAR – SU HASARI YÜZÜNDEN KAPALI KALMAYA SON

Su sızıntıları yalnızca iş yeriniz ve deponuzdaki mallarla ilgili masraflara yol açmaz, aynı zamanda işletmenizi birkaç gün boyunca kapatmanızı gerektirebilir! GROHE su güvenlik sistemi, su sızıntılarını tespit edip önemli bir hasara yol açmadan su kaynağını otomatik olarak kapatır ve bu tür sıkıntılı olayların önüne geçmeye yardımcı olabilir.

GROHE Sense su sensörü ve GROHE Sense Guard, banyoların ve mutfaktaki demirbaşların sayısına bağlı olarak iş yerleri için uygundur.

Sınırlı sayıda sıhhi tesisat ürününe sahip iş yerleri:

  • bir mağaza şubesi,
  • küçük bir ofis,
  • bir restoran,
  • bir muayenehane
  • ve benzeri diğer alanlar.

Su akışından sorumlu kişi, su sızıntısı iş yerinde olumsuz bir etki bırakmadan önce suyun kapatılıp kapatılmamasına karar verebilir. Su sistemi kontrolü, akıllı telefon uygulamasıyla gerçekleştirilir.

İhtiyaçlarınıza uygun bir çözüm için bizimle iletişime geçin

İNŞAAT ALANLARI - KURULUM HATALARINDAN KAYNAKLANAN SU HASARLARINA SON

İnşaat alanları, geceleri boş bırakılır. Tesisatın ve bataryaların kurulumunda yapılan bir hata sonucunda su sızıntısı gerçekleşebilir ve bu sızıntı saatlerce devam edebilir. Hasar gören malzemeler değiştirilir, ek masraflar karşılanır ve inşaat planında gecikmeler yaşanır. GROHE Sense Guard, büyük hasarlar oluşmadan önce otomatik kapatma özelliğiyle su sızıntılarını en aza indirebilir.

GROHE Sense Guard, boru patlaması ve aşırı su akışı durumlarında otomatik koruma özelliğine sahiptir: Akıllı su kontrol cihazı, bu olayları tespit eder ve suyu otomatik olarak kapatır. Wi-Fi bağlantısı olmasa bile cihaz, elektriğe bağlanıp bir su borusuna monte edildiğinde bu temel fonksiyonunu yerine getirebilir.

İhtiyaçlarınıza uygun bir çözüm için bizimle iletişime geçin

KONUT SAHİPLERİ GROHE – SU HASARINI SINIRLAYARAK KONUTUNUZUN DEĞERİNİ KORUYUN

İş yeri veya konut sahibi misiniz? Yangınların nedenlerini önceden tespit etmek ve ciddi hasarlardan kaçınmak için konutunuzu çoktan yangın dedektörleriyle donatmış olabilirsiniz. Bir adım daha atıp konutunuzu su güvenlik sistemiyle korumaya ne dersiniz? Binada su sızıntısı başladığında sızıntı fark edilip durdurulana kadar saatler, hatta günler geçebilir ve su sızıntısı, binada ciddi ve uzun süreli olumsuz etkiler bırakabilir. GROHE su güvenlik sistemiyle sızıntı tespit edildiğinde su otomatik olarak kapatılır ve ciddi su hasarları önlenebilir.

Lütfen GROHE su güvenlik sisteminin, şu anda yalnızca müstakil bir aile konutunun su tesisatı boyutlarına yakın bir tesisatın bulunduğu konutlara kurulabileceğini unutmayın.

İhtiyaçlarınıza uygun bir çözüm için bizimle iletişime geçin