SU GÜVENLİĞİ ALANINDA ÇALIŞMAYA BAŞLAYIN!

SU HASARI ONARIMINDAN SU GÜVENLİĞİ SİSTEMİNE

Su hasarı onarımı, tesisatçılığın önemli bir parçasıdır. Hasar onarımları işinizin önemli bir bölümünü oluştursa da günün her saatinde, her türlü hava koşulunda çağrılmak ve acil onarım işleri için diğer işlerinizi bırakmak zorunda kalmak pek hoş değildir. Su hasarı onarımları, hem ev sahipleri hem de sizin için uğraştırıcı bir sorundur.

Peki onarım hizmetinizin yanı sıra müşterilerinize bir otomatik uyarı sistemi de sunabilseniz nasıl olurdu? Müşterilerinizin rahat etmesini sağlarken üstlenmek zorunda kalacağınız su hasarı onarımının düzeyini sınırlamak istemez miydiniz?

GROHE Sense ve GROHE Sense Guard su güvenlik sistemi, sorunlar ve boru sızıntıları ciddi su hasarlarına dönüşmeden önce onları tespit eder ve önlem almak için ekstra zaman kazandırır. Ayrıca bu tür vakalarda müşterilerinizin siparişlerini de daha iyi planlayabilir ve acele ederek bir sürü acil işe yetişmek zorunda kalmazsınız. Su hasarı onarımlarına daha az zaman harcama, daha az karışıklık, daha az stres ve daha az zahmet.

SU HASARI: EVLERİN 1 NUMARALARI SORUNU!

EVLERİN %54'Ü SU HASARINA MARUZ KALIYOR.*

Su hasarıyla ilgili bilgilere göz atın

GROHE SENSE, AKILLI SU SENSÖRÜNÜ HERKES KURABİLİR

GROHE Sense su sensörü, her evde su güvenliği sistemini oluşturmanın ilk adımıdır. GROHE Sense'i kurmak, satın almak kadar kolaydır. Müşteriler, GROHE Sense ve GROHE uygulamasıyla su güvenliğinin avantajlarını bir kez deneyimledikten sonra sızıntılara, su baskınlarına ve hasarlara karşı tam koruma için güvenlik paketinin tamamını isteyecektir. Siz de tesisatçı olarak bu noktada devreye gireceksiniz.

GROHE Sense hakkında daha fazla bilgi edinin

GROHE SENSE GUARD, AKILLI SU KONTROL CİHAZINI YALNIZCA SİZ KURABİLİRSİNİZ

GROHE Sense Guard akıllı su kontrol cihazının güvenli ve doğru kurulumu için insanlar profesyonel bir tesisatçıya, yani size ihtiyaç duyar. GROHE'nin akıllıca geliştirilen yenilikçi tasarımı sayesinde kurulumu hızlı ve kolayca tamamlayabilirsiniz.

GROHE Sense Guard hakkında daha fazla bilgi edinin

EĞİTİM ALIN VE SU GÜVENLİĞİ UZMANI OLUN!

Gittikçe daha fazla müşteri akıllı ev sistemlerinin ve teknolojinin faydalarını fark etmeye başlıyor. Bu nedenle GROHE Sense ve GROHE Sense Guard su güvenlik sistemi konusunda eğitim almak yalnızca işletmenizi geleceğe hazırlamakla kalmaz, aynı zamanda müşterilerinize ek bir uzmanlık alanı ve çeşitli öneriler sunabilir ve bunları destekleyecek becerileri kazanabilirsiniz.

GROHE akıllı ev ürünleri hakkında daha fazla bilgi almak ister misiniz? Ya da GROHE Sense ve GROHE Sense Guard'ı su hasarlarına karşı benzersiz bir güvenlik sistemi haline getiren teknik ayrıntıları öğrenmek ister misiniz? Sizi çevrimiçi eğitimimize davet ediyoruz!

Çevrimiçi eğitimle GROHE Sense ve GROHE Sense Guard hakında daha fazla bilgi sahibi olun!

SİZE POTANSİYEL MÜŞTERİLER GETİRİYORUZ, MÜŞTERİLERİN SİZİ BULABİLECEĞİNDEN EMİN OLUN!

Su hasarı önleme ve GROHE Sense Guard cihazını kurmak ile ilgilenen müşterileri, çevrimiçi tesisatçı bulma aracımızdan ve GROHE Sense uygulamasıyla doğrudan Su Güvenliği Uzmanlarına yönlendiriyoruz. Bölgenizdeki potansiyel müşterileriniz sizi görebiliyor mu? Kendiniz kontrol edin!

Su Güvenliği Uzmanlarını Göster

GROHE ile ilgili en son haberleri öğrenin!

DAHA FAZLASINI OKUYUN

Akıllı su sensörü.

GROHE Sense’i Keşfedin

Evinizin akıllı koruyucusu.

GROHE Sense Guard’ı Keşfedin

Kişisel su yönetim uygulaması.

GROHE Sense app uygulamasını keşfedin

*Kaynak: The ConsumerView, Ocak 2017, Avrupa Nicel Değerlendirme.